Şimdi Ara

İşletim Sistemleri Masaüstü Ekran Görüntüleri (Screenshot) (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.736
Cevap
10
Favori
218.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: al-ozaria

@Capricorn57

duman şeklinde abstract görseller her daim iyi duruyo, ben de sar - gri bileşimi kullanmıştım, seninkide çok hoş durmuş, fonda.

Nacizane masaüstüm işte Teşekkürler yorumun için. Kullandığım programların kısayollarını dock'a attım masaüstünde sadelikten yanayım.
    Forumun bu bölümünü hiç bilmiyordum, donanım incelemeleri, oyun incelemeleri ve son zamanlarda gülmek için sıkça ziyaret ettiğim konu dışı bölümleri haricinde bir bölüm daha aldım sık kullanılanlarıma, artık takip ederim fırsat buldukça tema forumunu

• Takip et et , bende formattan sonra daha iyi çalışmalar koyarım, kullandığım programlarda eski biraz, formattan formata yeni sürüm vs. farklı şeyler deniyorum. Bu arada ikonlara dikkat etmemiştim o kadar, uyumlu olmuş, bide kasada montrde mavi led aydınlatma varsa yemede yanında yat.

Ancak art alanda çok aşırı siyah aşırı beyaz tavsiye etmem , Görüntü değilde göz sağlığı için. Örneğin bunlar vardı zamanında gözü sulandırıyor resmen, hatta burdan bi arkadaş tavsiye etti bana bunları fazla kullanma diye, saolsun.

İşletim Sistemleri Masaüstü Ekran Görüntüleri (Screenshot)

• al-ozaria arkadaşım isyan bayrağını dikip neden ortalığı germeye çalışıyorsun

emirvaki yapılmıyor bunu anla ancak ana konuluktan çıkarıldı bu konu bunuda anla ayrıca anlam ve işlev konusundan ne anladığını hala çıkartamadım diğer konularla şu an yaptığın yani attığın mesajlar arasındaki fark ne ki?

önceki aylardaki konuları bulup napacaksın arama motorou ve google amca varken ve bunları kullanmayı bilmek varken aramak nekadar zor olabilir ki 100 küsür bağlantı linkim var bu işlerle uğraşan forumlara sitelere bende üyeyim bahsettiğin şekilde alt bölüm ayrımı evet var ancak alt bölüm ayrımı yapılan bu forumlar hususi tema için yapılmış forumlardır ve alt bölüm vede onun alt bölümü gibi ağaçlandırma dallandırıp budaklandırma çok geniştirki ne bu forum nede forumun kullanıcıları bunu istemez çünkü her sayfa açıldığında karşına çıkan reklamlar hemen herkesi sıkar

bir kaç dediğin kişi sayısı abartısız 20yi geçmiştir ayrıca pm konusunu açan sensin isteğine uymayan sensin seninle pmde konuşurken fikirlerimiz ayrı deyip konuyu kapattın şimdi buraya mesaj atıp pmden konuşalım diyorsun

oy birliği ile ana konuluktan çıkarılmıştır çıban başılığı yapmaya gerek yoktur sevgili al-ozaria masa üstü ekran görüntüleri için her ay ayrı konulu açılı ve o konudan devam edilir

ayrıca son mesajında attığın duvar kağıtları için ana konu varken buraya atmanda hem kendi ana konu tezinle çelişiyor hemde amacının ne olduğunu gösteriyor...

• Normalde 1440x900, kuculttum biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psycna -- 4 Ağustos 2010; 23:22:53 >
  • @Psychopath Bird

Bence değişik bi çalışma olmuş arkadaşım görüntü hoşta işlevsellik açısından nasıl? Bir şeyler ters gibi geldi . wallpaper güzel bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: al-ozaria

@Psychopath Bird

Bence değişik bi çalışma olmuş arkadaşım görüntü hoşta işlevsellik açısından nasıl? Bir şeyler ters gibi geldi . wallpaper güzel bu arada.

nasil birseyler ters gibi geldi? gayet islevsel bi masaustum var.
  • @nP4BlacK0uT Desklerimizi Ağustos Konusuna atıyoruz dostum :)
  • Wayyy konum nerelereee gelmiş yahuu... Soulcube yaptıklarından dolayı seni Mod yapmalılar bence, konuya çok hakim olmuşssun maşallahh

Herkese hayırlı iftarlarr...
  • teşekkürler ama yöneticilikte gözüm yok zaten benden daha çok hak edenler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hack_ToR

Wayyy konum nerelereee gelmiş yahuu... Soulcube yaptıklarından dolayı seni Mod yapmalılar bence, konuya çok hakim olmuşssun maşallahh

Herkese hayırlı iftarlarr...

Niye bu kadar şaşırdın yahu

@soulcubee en azından bölüm yetkilisi olmayı hakediyor bence de..
  • Windows 7 Start Orb Changer ile başlat düğmesini değiştirdim ama görev çubuğunda açık olan uygulamaların ve masaüstündeki bilgisayarım haricindeki hiçbir uygulamanın ikonu görünmüyor.(mesela chrome ya da firefox gibi).görünen sadece beyaz bir belge ikonu.başlat çubuğuna bastığımda da aynı herşey beyaz sayfa şeklinde.bi yardım edinde şu sevimsiz beyaz sayfalardan kurtulayım (masaüstü resmini bi türlü yükleyemedim.404 server hatası veriyor.)
    işletim sistemi 7 .7600 64 bit

Ayrıca sfc/ scannow ile yönetici olarak tarama yaptığımda hatalar bulundu fakat onarılamadı mesajı veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cygnus666 -- 21 Ağustos 2010; 17:41:04 >
  • bu da benden.....

• merhaba , dock'un kendinden yansıma vermesi güzel bir özellik , biraz önce kurdum ama bulamadım , yalnızca ikonlar ve yansımalarını istiyorum senin kullandığın gibi , ikonları çevreleyen temayı nasıl yok ettin ?

quote:

Orijinalden alıntı: tw1sted

Sadelikten yanayım.
    Dock'un adı : Winstep Nexus. yansımayı kendi yapıyor.

• hallettim teşekkür ederim :)

Preferences / Appearance sekmesinin altında Apply transparency .......... seçenegini atlamışım. onu seçince oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: osooso148

bu da benden.....

çok hoş kardeş
  • Arkadaşlar bu temaları nasıl yapıyorsunuz ve bu temaları nasıl kendi bilgisayarımızda kullanabiliriz ? Biraz acemi kaldımda :)
  • Biraz uğraştırdı ama hiç ram kaybı olmadan başardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreYouReady! -- 7 Eylül 2010; 13:38:10 >
  • @osooso148

güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubce

Arkadaşlar bu temaları nasıl yapıyorsunuz ve bu temaları nasıl kendi bilgisayarımızda kullanabiliriz ? Biraz acemi kaldımda :)

Arkadaşlara banada bi yardım etseniz :)
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.