Şimdi Ara

işler kitap harici internetten kitap alınacak yer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kitapseç çok mu kotu forumda hep sikayet konusu dolanıyor. başka nereden alınabilir

• Hocam 12 şubatta sipariş verdim aynı gün kargoya verildi 14 şubatta elimdeydi. Alacağınız kitapların tahmini kargoya verilme süresine dikkat edin ve biraz dua :)
  • kitapseçten geçen sene çok kişi dolandırırdı o işe girmeni önermem. işler kapıda ödeme olunca 7.5 tl koyuyodu sanki kargo da 7.5 mu oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kitapiste al işler gibi aynı 30tl üstü kargo bedava hatta
  • Aman kitapsece bulsma 12 gun oldu bugun kargoya verdiler dah kitabinbaskenti sitesini tercih edebilirsin 1 kere aldim hizli gelmisti

• Kargo 7.5 , kapıda ödeme +7.50 . Sadece 15 tl kargoya veriyosun neredeyse İsler ' in tek kötü yanı bu zaten .
    Kitapseç ben iki kere alısveris yaptım . Biri 7 gün sonra kargoya anca verildi diğeri aynı aksam kargoya verildi . Yani ellerinde olması gerekiyor . Bu yüzden nolur nolmaz kapıda ödeme yapın tüm sitelerde .
    Ucuzkitapal var gerçekten güzel indirimleri var ama 40 tl üstü olması gerek kapıda ödeme için . Nobelkitap var o da güzel bir kere alısveris yapmıstım .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekşideki kitapseç yorumlarını okudum okumaz olaydım. sınava kalmıs 4 ay 10 lira ıçin kendimi strese sokamam. kitap seçten almıcam.

işler kitabın yan sanayısı vardı kitapiste sanırım ora nasıldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haydaarr -- 24 Şubat 2018; 23:56:18 >
  • yargı yayınevi var işler ve yan sanayii'sine göre biraz daha iyi fiyatları var bide kitapsarayı var.
  • Kitapyurdu'ndan alabilirsiñiz. 10 lira üstüne 2 TL kargo parası alıyor 40 lira üstüne kargo ücretsiz. Kitapyurdu sitesinde bulunmayan bir kitabı yardım bölümün(deki 'aradım-bulamadım' bölümüne) yazarsan (ben yazarken İşler'den ya da yayıneviniñ kendi sitesinden bağlantı da ekliyorum) kitabı 1 gün içinde ekliyorlar. (Sonradan eklenen bu kitaplarıñ temin édilme süresi -siparişiñizden soñra- genellikle üç gün oluyor) Kargo'nuñ gelme süresini de hesaba katınca 5-6 gün felan sürüyor. O kadar beklemeye değer mi size kalmış.

Ödeme yöntemi olarak kapıda ödeme kullanılınca (6 ay öñce) mng kargo'da ~5 TL alıyordu.

• Kitap sarayı. Pazar günleri kargo bedava. Hızlı ve sorunsuz kargo (UPS kargoyu seçin).
  • kitapsarayı iyidir. hatta niye kimse tercih etmiyor anlamış değilim aradığım her kitabı buluyorum ve adamlar aynı gün kargoya veriyolar genelde. pazar günleri kargo da bedava oluyor
  • Alternatifkitaptan almistim yazin hizli geldi

• Kitapsarayında bugün kargo bedava. Bunun dışında güvenilir siteler şu linkte

https://ogrencikozu.com/internet-ile-kitap-alisverisi-icin-guvenli-ve-ucuz-siteler/

• ucuz kitap al .com da çok iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.