Şimdi Ara

İşler Güçler (2012-2013) | Star TV (227. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.926
Cevap
40
Favori
272.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: apeka

quote:

Orijinalden alıntı: yusei

quote:

Bence Salih abi artık çıkmalı diziye ilk girdiğinden beri antipati oluşturmaktan başka bir şey yapmıyor. hemde böyle üstünden tank geçsin yerden spatulayla kazısınlar öyle elini kolunu sallaya sallaya da çıkmasın diziden. ahmet kural ın evini taşıması bir umutvermişti sonunda kurtuluyoruz salih abiden herhalde diye ama orayada geldi pislik herif.

piskopat hale iyi bir karakterdi aslında ama çok espiri üretemediler üzerinden nedense.

muratın aşkın'a koyduğu posta da güzel sahneydi ama aşkında kendini özlettirdi bea. o varken murat cemcir in daha komedi sahneleri vardı. kalaşnikofla ofisi taradığı sahne falan hala favorimdir

kendini ahmetin yerine koyuyosun herade salih abi ye uyuz olduğuna(bkz. breaking bad te skyler a kıl oluyoruz çünkü walter reyizi deli ediyo ama o drama) göre ama unutmaki bu komedi dizisi bi karakter öbürünü uyuz etmesi seni neden uyuz etsin ki tam tersi komik gelmeli ki komik

Yok, izlerken kendimi Ahmet’in yerine koyduğumdan değil. Adam iğrenç gelmiyor mu size? Üzerinde o ketçap mayonez hardal bacaklarında yapraklarla yattığı sahne falan mide bulandırıcı. Adamın sahnelerini göz önüne getirmeye çalışıyorum da hiç birine gülmedim askerden kaçmak için 10 kilo su içmesi mi komik? Gaza gelip yaptığı konuşmalar sonrada of ne oluyor ya bana demesi mi komik her bölüm? Ahmet’inde bir şeyler sayıp sonra “diyemedim ya la” demesine uyuz oluyordum. Ama hemşirenin “dedin ya la” dediği bölüm koparmıştı o ayrı. Salih’in paso para sızdırmaya çalışması mı komik, kaprisli tavırları mı komik. Rüstem abi de para sızdırıyor ama Rüstem abi işin sevimliliğinde istese verecekler adama para ama adam oyun oynamayı seviyor. Salih abinin tek bir sahnesine güldüyseniz şurada paylaşın ben çünkü tek bir sahne bulamıyorum...

http://www.youtube.com/watch?v=YrIdNH9HO7k

daha bi çok var haksızlık yapıyosun salih abiye gayet iyi bi karakter
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bence Salih abi artık çıkmalı diziye ilk girdiğinden beri antipati oluşturmaktan başka bir şey yapmıyor. hemde böyle üstünden tank geçsin yerden spatulayla kazısınlar öyle elini kolunu sallaya sallaya da çıkmasın diziden. ahmet kural ın evini taşıması bir umutvermişti sonunda kurtuluyoruz salih abiden herhalde diye ama orayada geldi pislik herif.

piskopat hale iyi bir karakterdi aslında ama çok espiri üretemediler üzerinden nedense.

muratın aşkın'a koyduğu posta da güzel sahneydi ama aşkında kendini özlettirdi bea. o varken murat cemcir in daha komedi sahneleri vardı. kalaşnikofla ofisi taradığı sahne falan hala favorimdir

kendini ahmetin yerine koyuyosun herade salih abi ye uyuz olduğuna(bkz. breaking bad te skyler a kıl oluyoruz çünkü walter reyizi deli ediyo ama o drama) göre ama unutmaki bu komedi dizisi bi karakter öbürünü uyuz etmesi seni neden uyuz etsin ki tam tersi komik gelmeli ki komik

Yok, izlerken kendimi Ahmet’in yerine koyduğumdan değil. Adam iğrenç gelmiyor mu size? Üzerinde o ketçap mayonez hardal bacaklarında yapraklarla yattığı sahne falan mide bulandırıcı. Adamın sahnelerini göz önüne getirmeye çalışıyorum da hiç birine gülmedim askerden kaçmak için 10 kilo su içmesi mi komik? Gaza gelip yaptığı konuşmalar sonrada of ne oluyor ya bana demesi mi komik her bölüm? Ahmet’inde bir şeyler sayıp sonra “diyemedim ya la” demesine uyuz oluyordum. Ama hemşirenin “dedin ya la” dediği bölüm koparmıştı o ayrı. Salih’in paso para sızdırmaya çalışması mı komik, kaprisli tavırları mı komik. Rüstem abi de para sızdırıyor ama Rüstem abi işin sevimliliğinde istese verecekler adama para ama adam oyun oynamayı seviyor. Salih abinin tek bir sahnesine güldüyseniz şurada paylaşın ben çünkü tek bir sahne bulamıyorum...

http://www.youtube.com/watch?v=YrIdNH9HO7k

daha bi çok var haksızlık yapıyosun salih abiye gayet iyi bi karakter

bunu komik bulduysan eğer bu salih abinin bu sahneye kattığı bir şey olmasından dolayı değil aziz yıldırıma yaptığı gönderme sebebiyledir diye düşünüyorum. yanlışsam yanlışsın de. çünkü adamın söyledikleri beni güldürmedi belki doğru mu vedoo diye espirinin mokunu çıkartırcasına tekrar tekrar sorması komik gelebilir nekadar kaldırabileceğinize bağlı...
  • @apeka

Uzun uzun yazmışsınız uzun uzun okudum bence gereksiz bu yazışmalar. Gülmüyorsan gülmüyosundur düşman olmaya gerek yok .

Ayrıca bize göre komik
  • Salih abi şu an ahmet ile diziyi yürüten karakterlerin başında bana göre.
  • güzel bir komedi tavsiye ediyorum beyler size..izledim beğendim ve her izleyip beğenen seyirci gibi -lan bunu kesin birilerine söylemeliyim- moduna girdim...bence yerli yapım olarak baya kaliteli bir film çıkarmışlar ortaya...
     İşler Güçler (2012-2013) | Star TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 12 Kasım 2012; 22:51:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

20. Bölümden seçme birkaç kare

adam gibi yüksek çözünürlükte fotolar koysalar da masaüstü falan yapsak arkadaş...bu çözünürlükler nedir böyle ...
  • Açıkçası ben de salih abiye gülüyorum dizide kesinlikle kalması taraftarıyım.
  • Aynı şekilde düşünüyorum
  • 10 kisiden 8 9 u salih abi karakterini begeniyordur
    1 kisi de onemli degil hicbir konuda yuzde yuz fikir birligi olamaz

saloh abi ahmet kural ve cemcirden sonra 3 no bence olmazsa olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglar_sss -- 12 Kasım 2012; 23:49:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazı konuşmalarda Murat Cemcir'in konuşmalarını anlayamiyorum ne dedigi belli olmuyor adamın, tabii herzaman böyle olmuyor ama böyle arada sırada oluyor.
    ama mesela şunuda farkettim belki ses yönetmeninden kaynaklanıyordur bu.
    ezgi asaroglu araba kullanırken yapılan çekimlerde de tam konuşma belli olmadı. yani o sahneyi 2-3 kere tekrar izledim
  • Beyler Ahmet KURAL'ın fake hesabını buldum

İşler Güçler (2012-2013) | Star TV
  • diziyi bitirdim ve yetiştim bu akşam tv de izleyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

güzel bir komedi tavsiye ediyorum beyler size..izledim beğendim ve her izleyip beğenen seyirci gibi -lan bunu kesin birilerine söylemeliyim- moduna girdim...bence yerli yapım olarak baya kaliteli bir film çıkarmışlar ortaya...
    http://urunincelemeleri.net/wp-content/uploads/2012/05/Sa%C4%9F-Salim-film.jpg

Bu gece izleyeceğim
  • Kaçta başlayacak beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemolicK

Kaçta başlayacak beyler?

22:15 hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Romulus]

quote:

Orijinalden alıntı: SemolicK

Kaçta başlayacak beyler?

22:15 hocam

Eyw. inş L&m gibi olmaz o da21:55 gösteriyordu 22:30 da anca başladı
  • bakalım bu bölüm 19 bölüme yetişebilecek mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her bölüm üzerine biraz daha ekliyorlar :)
  • son 15 dk
  • Cekimler olcakmı bu bölüm
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.