Şimdi Ara

İşler Güçler (2012-2013) | Star TV (226. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.926
Cevap
40
Favori
272.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aso2

arkadaşlar dünkü bölüm helikopter sahneside bitmedi mi?Bugün indirip tekrar bazı sahnelere baktım sonuda salih abi çoçuğu koymuş s

O sahneden sonra Ahmet'in yeni evine gittiği ufak bir sahne var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • internetten 1.bölümden itibaren başladım diziyi izlemeye ve şu an 3.bölümdeyim kendi kendime hep diyorum neden daha önceden izlememişim bu diziyi diye özellikle ahmet karakteri çok iyi
  • Dun aksam TV'de bi bölümüne denk geldim.Bazi sahneleri cok komikti bazılarında ise gülmeye çalıştım yapamadım.sanirim dizi olmasından kaynaklanıyor.biraz sunduruyorlar diziyi.bazi sahneleri cok gereksiz ama özellikle bu ikili birbirlerini tamamlıyorlar.hala karar veremedim izlesem mı diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bölümün sonunda, Street Fighter sahnesi biter bitmez yeşil ekran önünde Burak Satıbol ile Ahmet Kural kahkahalar atarak çekimi bitiriyorlar, diğerleri de alkışlıyor sanırım arkadan alkış geliyor. Çok hoşuma gitti bu olay, o setin bir parçası olmak vardı şimdi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ross Geller

Son bölümün sonunda, Street Fighter sahnesi biter bitmez yeşil ekran önünde Burak Satıbol ile Ahmet Kural kahkahalar atarak çekimi bitiriyorlar, diğerleri de alkışlıyor sanırım arkadan alkış geliyor. Çok hoşuma gitti bu olay, o setin bir parçası olmak vardı şimdi...

Adamlar hem eğleniyor, hem eğlendiriyor. Gerçekten başarılılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ross Geller

Son bölümün sonunda, Street Fighter sahnesi biter bitmez yeşil ekran önünde Burak Satıbol ile Ahmet Kural kahkahalar atarak çekimi bitiriyorlar, diğerleri de alkışlıyor sanırım arkadan alkış geliyor. Çok hoşuma gitti bu olay, o setin bir parçası olmak vardı şimdi...

bazı sahneler aralarındaki ilişkiden dolayı doğaçlama gelişiyor bencede... mesela evvelki bölümde murat ahmeti zorla acil toplantıya götürürken itişip kakışmaları vardı çok doğal geldi senaryoda olduğunu sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

quote:

20. Bölümden seçme birkaç kare

Bizim A.K.M bildiğin BVB taraftarı çıktı.

3 bölümdür dikkat ediyorum Ahmet evde uyurken üzerinde İtalia yazılı puma t-shirt vardı, aynı bölümde Murat'ı yatarken karakoldan aradıklarında (kontörmü istiyorsunuz dediğinde ) aynı t-shirtün farklı rengi vardı, Spor ayakkabılar genelde Puma ve burda yine Dortmund t-shirtü görüyoruz Puma bunlara sponsor olmuş ama ürün yerleştirmeyle reklamlarını gerçekten çok iyi yapıyorlar, gidip Puma'dan ayakkabı alasım geldi Zaten o resimde Ahmet'in ayağındaki puma'nın kenarları kırmızısını daha önce numarası yok diye alamamıştım, birden o aşkım yeniden depreşti

vay iyi dikkat etmişsin puma iyi bir ürün yerleştirme stratejisi izliyor o zaman
  • Arkadaşlar yazan oldu mu bilmiyorum ama Yılmaz Gruda'nın mezar sahnesi inanılmaz hoşuma gitti..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanRa

Arkadaşlar yazan oldu mu bilmiyorum ama Yılmaz Gruda'nın mezar sahnesi inanılmaz hoşuma gitti..!

O beni figüranlar mezarına gömmeyecekler yanınızada olamıycam dediğinde gözlerim doldu valla gerçi eskileri pek tanımıyoruz ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanalFare

quote:

Arkadaşlar yazan oldu mu bilmiyorum ama Yılmaz Gruda'nın mezar sahnesi inanılmaz hoşuma gitti..!

O beni figüranlar mezarına gömmeyecekler yanınızada olamıycam dediğinde gözlerim doldu valla gerçi eskileri pek tanımıyoruz ama

Aynen ya ben bakmak istedim ama internette dahi yok...
  • serpil çok güzel ya birde o son bölümde salih abinin alet görünüyor muydu
  • serpil inşallah daha göz önüne gelen bir role sahip olur. filmi daha çekici yapar. aslında ecenin yerine bu gelseydi daha güzel olurdu. çok yapmacık ve itici geliyor ecenin sahneleri
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SanalFare

quote:

Aynen ya ben bakmak istedim ama internette dahi yok...

Benim haberlerden hatırladığım kadarıyla Figüranlar Mezarlığı diyebir şey yok. Orda çok büyük gönderme var ! Çünkü yeşilçamdan bir figüran öldüğü zaman "kimsesiz, sahipsiz öldü sessiz sedasız kimsesizler mezarlığına definedildi" diye haberler hatırlıyorum.

O sahne benimde çok hoşuma gitti, doğum günü için söylediği şarkı ve boncuktan kuşu mezara koyuşu gözlerimi yaşartmadı değil

Birde yazan oldumu bilmiyorum ama Salih abi Kârhane tatlısı yerken Satıcının dediği "Bir Yiyen 2 atıyor, 2 atan 1 yazıyor" demesinden sonra Salih abinin bu laf üzerine ecevite bakıp iştahla yiyor demesi ve Vedat'ında umut fakirin ekmeği demesi baya iyiydi Birde Onur'u sevgilisi geldiğinde Sadi CC çadırı dikmiş belli olmasın diye hemen gömleği atıyor üzerine
  • Salih abi , vedat , ahmet kural , antreman koçu minür , bunlar favorilerim.

Salih abi'nin taksi de vedata saydırdığı sahne , ahmet kural'ın feride'nin arkadaşları ile yemek sahnesi şu ana kadar ki en iyi sahneler bence.

Senin ben sıfatını ....
  • mükemmel bir proje,emeği geçen herkesi tebrik etmek gerek..severek takip ettiğim nadir dizilerden birisi..
  • Bence Salih abi artık çıkmalı diziye ilk girdiğinden beri antipati oluşturmaktan başka bir şey yapmıyor. hemde böyle üstünden tank geçsin yerden spatulayla kazısınlar öyle elini kolunu sallaya sallaya da çıkmasın diziden. ahmet kural ın evini taşıması bir umutvermişti sonunda kurtuluyoruz salih abiden herhalde diye ama orayada geldi pislik herif.

piskopat hale iyi bir karakterdi aslında ama çok espiri üretemediler üzerinden nedense.

muratın aşkın'a koyduğu posta da güzel sahneydi ama aşkında kendini özlettirdi bea. o varken murat cemcir in daha komedi sahneleri vardı. kalaşnikofla ofisi taradığı sahne falan hala favorimdir
  • Herkein sevmediği ya da az sevdiği bir karakter vardır buna saygı duymak lazım, herkese hitap edecek halleri yok sonuçta Mesela çoğunluğunda olduğu gibi benimde izlemekten nefret ettiğim karakter Ecevit ! Helede bir kaç bölmdür senaryoda onu koruma çabaları seyirciye sevdirme çabaları iyice nefret ettirdi. Ahmet'in kızıyorum ama yapcak bişey yok şuna bak çok tatlı kızamıyorum bile demesi o an ümüğünü sıkasım geldi o derece.. hele ağzını açarak bağdemcikleri görünecek şekilde konuşup itiraz etmesi yokmu çok yapmacık ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: apeka

Bence Salih abi artık çıkmalı diziye ilk girdiğinden beri antipati oluşturmaktan başka bir şey yapmıyor. hemde böyle üstünden tank geçsin yerden spatulayla kazısınlar öyle elini kolunu sallaya sallaya da çıkmasın diziden. ahmet kural ın evini taşıması bir umutvermişti sonunda kurtuluyoruz salih abiden herhalde diye ama orayada geldi pislik herif.

piskopat hale iyi bir karakterdi aslında ama çok espiri üretemediler üzerinden nedense.

muratın aşkın'a koyduğu posta da güzel sahneydi ama aşkında kendini özlettirdi bea. o varken murat cemcir in daha komedi sahneleri vardı. kalaşnikofla ofisi taradığı sahne falan hala favorimdir

kendini ahmetin yerine koyuyosun herade salih abi ye uyuz olduğuna(bkz. breaking bad te skyler a kıl oluyoruz çünkü walter reyizi deli ediyo ama o drama) göre ama unutmaki bu komedi dizisi bi karakter öbürünü uyuz etmesi seni neden uyuz etsin ki tam tersi komik gelmeli ki komik
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

quote:

Orijinalden alıntı: apeka

Bence Salih abi artık çıkmalı diziye ilk girdiğinden beri antipati oluşturmaktan başka bir şey yapmıyor. hemde böyle üstünden tank geçsin yerden spatulayla kazısınlar öyle elini kolunu sallaya sallaya da çıkmasın diziden. ahmet kural ın evini taşıması bir umutvermişti sonunda kurtuluyoruz salih abiden herhalde diye ama orayada geldi pislik herif.

kendini ahmetin yerine koyuyosun herade salih abi ye uyuz olduğuna(bkz. breaking bad te skyler a kıl oluyoruz çünkü walter reyizi deli ediyo ama o drama) göre ama unutmaki bu komedi dizisi bi karakter öbürünü uyuz etmesi seni neden uyuz etsin ki tam tersi komik gelmeli ki komik

Yok, izlerken kendimi Ahmet’in yerine koyduğumdan değil. Adam iğrenç gelmiyor mu size? Üzerinde o ketçap mayonez hardal bacaklarında yapraklarla yattığı sahne falan mide bulandırıcı. Adamın sahnelerini göz önüne getirmeye çalışıyorum da hiç birine gülmedim askerden kaçmak için 10 kilo su içmesi mi komik? Gaza gelip yaptığı konuşmalar sonrada of ne oluyor ya bana demesi mi komik her bölüm? Ahmet’inde bir şeyler sayıp sonra “diyemedim ya la” demesine uyuz oluyordum. Ama hemşirenin “dedin ya la” dediği bölüm koparmıştı o ayrı. Salih’in paso para sızdırmaya çalışması mı komik, kaprisli tavırları mı komik. Rüstem abi de para sızdırıyor ama Rüstem abi işin sevimliliğinde istese verecekler adama para ama adam oyun oynamayı seviyor. Salih abinin tek bir sahnesine güldüyseniz şurada paylaşın ben çünkü tek bir sahne bulamıyorum...
  • quote:

Herkein sevmediği ya da az sevdiği bir karakter vardır buna saygı duymak lazım, herkese hitap edecek halleri yok sonuçta Mesela çoğunluğunda olduğu gibi benimde izlemekten nefret ettiğim karakter Ecevit ! Helede bir kaç bölmdür senaryoda onu koruma çabaları seyirciye sevdirme çabaları iyice nefret ettirdi. Ahmet'in kızıyorum ama yapcak bişey yok şuna bak çok tatlı kızamıyorum bile demesi o an ümüğünü sıkasım geldi o derece.. hele ağzını açarak bağdemcikleri görünecek şekilde konuşup itiraz etmesi yokmu çok yapmacık ..

evet ecevitten bir sevimlilik kumkuması yaratma cabaları banada irrite edici geliyor. bide sadi celil cengizle arasını yapıyorlar gibi geliyor sinsiden bana her nekadar sadi eceye yanaşıyor olsada öyle bir durumlar sezdim bence fena olur ya. dizi şarampole yuvarlanır
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.