Şimdi Ara

İşler Güçler (2012-2013) | Star TV (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.926
Cevap
40
Favori
272.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muskeder

quote:

Orijinalden alıntı: Şenol Güneş

quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

quote:

Orijinalden alıntı: Infidel_

akasya durağının, cennet mahallesinin sezonlar sürdüğünü düşünürsek bu komedi dizisi bizim insanımıza hitap etmez

Leyla ile mecnun tutdu buda tutar

Leyla ile Mecnun gibi bir kadrosu yok , LM nin cidden çok iyi kadrosu var.2.bölüm çok iyi gitmiyordu son sahnelerde baya güldüm.Güldürsede Türk dizi anlayışından dolayı tutacağını sanmıyorum.

L&M gibi bir kadrosu yok ?
    ne yönde bir eksiklik var acaba ?

kadrosu bence yeterli, her bölüm konuk oyuncuda alırlar ve bunlarıda güzel seçerlerse dizi en kötü 1 sezon aralıksız güldürür
    tutan dizilerde 1. sezondan sonra zaten çoğu bozuyor, onuda zamanla göreceğiz

Cengiz bozkurt , Ahmet Mümtaz Taylan,Ali Atay , Köksal Engür , Osman Sonat ,Serkan Keskin,Istar Göksever(LM yi izlememe sebeb olan adam),Nalan Kuruçim ayrılanları da saymıyorum.LM nin kadrosu baya iyi oyunculardan oluşuyor.İşler Güçler böyle değil.

İşler Güçlerin 3 ana karakterinde sorun yok fakat yan karakterler kötü.Türkiye de diziler ne kadar iyi olursa olsun bir bakımada oyuncular götürüyor dizileri.Üsküdar'a Giderken bunun bir örneği.Bu yüzden İşler Güçlerin tutacağını sanmıyorum , gayet güzel bir dizi fakat Türkiye de işler böyle yürümüyor.
    Konuk oyuncu demişsin , Ahmet Mümtaz Taylan'ı getirdiler ikinci bölüm fakat çok pasif kaldı düzgün ayarlayamadılar rolünü , daha doğrusu 2.bölümün belgesel sahnelerindeki hiçbir konuk oyuncuyu iyi oynatmayı beceremediler.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuu1x -- 6 Temmuz 2012; 23:28:23 >
  • Gelecek bölüm de çok iyi olacak.
  • Hiçbi diziye bu kadar gülmedim süper gidiyo ya

• Shagy-Bombastik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ewee1212 -- 7 Temmuz 2012; 0:58:09 >
  • harika bu dizi.
  • Manyak ötesi bir dizi arkadaşlar ya Her iki bölümüde toplam olarak 3'er 3'er izledim yani toplam 2 bölümü 6 kere izledim
    Ve 2.bölümde en çok güldüğüm sahneler: Yukarda arkadaş paylaşmış, Ahmet'in Ram ra ra ram boo rambo diyererek oynadığı sahne
    Birde Murat, Berrinle motele giderken, bir yandan Sadi'yi aradı ya, bunlar köpeklerle karşılaştı, o arada telefon açık kaldı, orası çok komikti Sadi ve Ahmet yanlış anladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRedDevils -- 7 Temmuz 2012; 3:11:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuu1x

Feride Feride

Yalan Dünya ya iyi gönderme yapacaklar galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şenol Güneş -- 7 Temmuz 2012; 9:46:22 >
  • 2. bölümde sadinin “çarşamba çocuğuyuz ulan biz“ sahnesi iyiydi. şimdi aklıma geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üçüncü bölümde ki konuk oyuncularda iyi görünüyor.Sağlam bir bölüm daha olacak.
  • Jeneriğinden de aldığım enerjiyle diziyi izledim, harika gidiyor.
  • mükemmel bir dizi izlemek gerek. izleyin izlettirin.
  • Ne gadar da datlı bi o gadar farklı peh peh peh peh Bayıldım bende, hele şu ormandaki olaylar gülmekten öldürdü Filmlerini izlememiştim onu da izlerim artık
  • Bölümleri tekrar izledim , mükemmel.
  • Bugün bidaha oldu izledim. Televizyonda bişey yok zaten
  • Bugün izleme fırsatım oldu,2.bölüm de 10 numara 5 yıldız olmuş
  • ahmet kuralın cep telefonu melodisini bilen varmı acaba??=))böyle bozuk gibi kısılarak çalan bir zil zesi vardı hayvan hakları için protesto yapılan sahnede çalmıştı telefonu.. bilen varsa isim veya direk paylaşım yapılırsa çok sevinirim teşekkür ederim..
  • Dizi çok güzel gidiyor ama ekşi sözlük'te bir entryde 13 bölümde bitirileceği söyleniyordu,bu doğru mu arkadaşlar?
  • gene güzeldi...ss atacam bu sefer
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.