Şimdi Ara

İşler Güçler (2012-2013) | Star TV (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.925
Cevap
40
Favori
272.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ate$

quote:

Orijinalden alıntı: Bohannon

Çalgı Çengiden sonra bu adamların filmlerini bekliyordum tak dizi yaptılar inşallah devamlı yaz dizisi olur

Çalgı Çengi 2 gelecekmiş zaten.

Hocam sürekli öyle bir haber var bir tanede fragman var fakat ne bir haber ne bir ses...
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPlexen

quote:

quote:

Çalgı Çengiden sonra bu adamların filmlerini bekliyordum tak dizi yaptılar inşallah devamlı yaz dizisi olur

Hocam sürekli öyle bir haber var bir tanede fragman var fakat ne bir haber ne bir ses...

Dün katıldıkları Yerli Dizi programında Çalgı Çengi 2 olacağını söylediler.
  • Bu haftada Rambo...
  • quote:

quote:

quote:

Hocam fragman dediğin buysa bu ilk filmdenmiş çekime gitmişler yağmur yağınca böyle doğaçlama yapmışlar yani 2. filmin fragmanı değilmiş.Ama Ahmet Kural geçen aylarda yazın başlıcak çekimler demişti tabi şimdi araya dizi girince nolmuştur o konuda bilgim yok.

• Ahmet Kural süpersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuu1x -- 6 Temmuz 2012; 13:33:20 >
  • Bu boşlukta 3ü 4ü de izleyeceğiz gibi, gerçi fena da değil hatta ilk bölümden iyiydi bence...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qUAreSma17

quote:

quote:

quote:

Hocam fragman dediğin buysa bu ilk filmdenmiş çekime gitmişler yağmur yağınca böyle doğaçlama yapmışlar yani 2. filmin fragmanı değilmiş.Ama Ahmet Kural geçen aylarda yazın başlıcak çekimler demişti tabi şimdi araya dizi girince nolmuştur o konuda bilgim yok.

Bu kalite devam eder umarım
  • Gene süperdi. Dizinin sıkmayan çok iyi bir akışı var. Her anı dobra dobra. Sadi nin ormandaki sahnesi efsaneydi. Her şey bir yana Ahmet için bile izlenir.
  • 90 dk civarı sürdü galiba bölüm , 1 dakikasında dahi sıkılmadım.Çok iyi umarım böyle devam eder.
  • sahne geçişleri güzel,her sahneye ayrı şarkıda iyi konuk oyuncularda çok iyi ayrıca saldıray abiyi anımsatan karekterde iyi
  • Bu arada reklam arası da sonuna kadar vermediler toplamda 2 kez reklam girdi ve 2si de son bölümlerde, gerçi dizi tutunca basarlar reklamı o ayrı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denizdeydik,izleyemedik ya.Tekrarı ne zaman bilen var mı?
  • Sadinin ağlamaya başladığı sahne, gözümden yaş geldi gülmekten.
  • güzel bir yapım bence
  • Biraz izlemiştim güzel yapıma benziyor.İnş. sadece yaz sezonu diye kalmaz.Yaz sezonu için Star Tv 'nin büyük atakları var.
  • Yalnız Sadi yi takip eden kız ağır arıza ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şenol Güneş

quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

quote:

Orijinalden alıntı: Infidel_

akasya durağının, cennet mahallesinin sezonlar sürdüğünü düşünürsek bu komedi dizisi bizim insanımıza hitap etmez

Leyla ile mecnun tutdu buda tutar

Leyla ile Mecnun gibi bir kadrosu yok , LM nin cidden çok iyi kadrosu var.2.bölüm çok iyi gitmiyordu son sahnelerde baya güldüm.Güldürsede Türk dizi anlayışından dolayı tutacağını sanmıyorum.

L&M gibi bir kadrosu yok ?
    ne yönde bir eksiklik var acaba ?

kadrosu bence yeterli, her bölüm konuk oyuncuda alırlar ve bunlarıda güzel seçerlerse dizi en kötü 1 sezon aralıksız güldürür
    tutan dizilerde 1. sezondan sonra zaten çoğu bozuyor, onuda zamanla göreceğiz
  • Sadi'nin kardeşide tam komedi ha.
    Sadi'de çocuğa çanta atınca döver diye düşündüm ama dayak yemiş

• Efsane bu sahne..

Şu Berrin ile Sadi hayranı kız çok tatlıydı ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 6 Temmuz 2012; 22:19:32 >
  • Mükemmel dizi bence yazın en iyisi
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.