Şimdi Ara

İşlemcime göre ekran kartı tavsiyesi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam 4 GB 1600mhz ram almalısınız bu 1.Tek slot olması güzel.Daha fazla masraf çıkartmaz.Dediğim gibi i3 4130 alın.Bütçeyi artırma şansınız varsa i5 4460'a kadar zorlayın.Ondan sonra ekran kartına yatırım yapın.Güncel oyunlar için 4GB ram ve işlemciniz yetersiz geldiği için güçlü ekran kartı tek başına yeterli değil.
  • hocam i3 4130 almaya karar verdim. elimdeki pentium ne kadar eder satıpda alabilirim.
  • R7 250 yerine, alacağın en iyi kart: GTX750Ti. Güç kaynağını değiştirmene de gerek kalamayacak çünkü kartın güç tüketimi maksimum 60 watt.

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-gtx750-ti-twinfrozrgaming-gddr5-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx112-ekran-karti.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanerşen

4gb rami gta 5 oynanmıyor 4 gb ramle , dolayısıyla r7 260x alsada yaramaz ona gta5 için söylüyorum

gta 5 için minimum ram 4 gb zaten hemde frekans 1333 mhz yeterli gta 5 için ama tavsiyemiz tabi ki 8gb Daha akıcı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black-ops-28

hocam i3 4130 almaya karar verdim. elimdeki pentium ne kadar eder satıpda alabilirim.

90 100 verin gitsin.
  • AC Kiriklar kullanıcısına yanıt
    hocam benim psu +12v kanalından 22.0A veriyor yani tam kaç watt güç veriyor ? zamanında 9800GTX kaldırdı bu psu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.