Şimdi Ara

İşlemcimde bir sorun mu var ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba i3 540 @3.07 işlemciyi kullanıyıorum 1 hafta önce pc kasmaya başladı oyunlarda donmalar başladı ve macununun yeniledim takarken fan ayaklarını kırdım neyse yeni fan geldi onu taktım tam oldu derken olmuyor şimdi bazı sonuçları size göstermek istiyorum çünkü ben sorunu anlayamadım

bu donanımhaberde bu postu atarken olan değerler İşlemcimde bir sorun mu var ?

bu yaptığım benchmark testi normalde 2.696 değerlerinde olması gerekirken 1.407 gibi bir sonuç çıkıyor İşlemcimde bir sorun mu var ?

ve cpuz stress cpu testi İşlemcimde bir sorun mu var ?

ve pc boştayken yüklenmeler %30 ve %70

arkadaşlar sonuçlar bunlar işlemcimde gördüğünüz gibi hiç ısınma sorunu yok ancak verdiği değerler yanlış bu arkadaş miladını mı doldurdu acaba bi yardım ederseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WafenSS -- 16 Kasım 2016; 21:37:35 >

• işlemciyi oturturken pinlere dikkat ettiniz mi pinlerden birini yamultmuş olabilirsiniz
  • aslında 2-3 yıldır işlemciyi yerinden çıkartmadım
  • WafenSS W kullanıcısına yanıt
    şuan aklıma birşey gelmiyor neden olduguna dair yorgunluktan dolayı :D
  • :D bu sabah işlemciyi yuvadan çıkartıp tekrar taktım ilk başta boştaki yük %5 olunca bi heyecanlandım ancak tabi 5 dakika sonra eski değerlere döndü :/
  • bosta yuk varsa mesgul eden servis yada virus vb birsey olabilir.islemci yukteyken bench programlarindan tam sonuc alinamamasi normal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • usb2.0 U kullanıcısına yanıt
    yok hocam pc temiz, zaten durduk yere olmaya başladı anlamadım csde örneğin oyun acayip takılmaya başladı
  • ve arkadaşlar hangi oyunu açarsam açayım işlemci sürekli %100 yiyor ve oyunlarda takılmalar oluyor
  • durup dururken olmaz virüs girmiştir yada arka planda işlemcini yoran işlemler vardır onlara bak
  • Muhtemel Setup.exe kullandirtiyor. Kisaca google chrome ni sil tekrar kur, duzelmezse yandex kullan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • e7400 ile 2026 puan aldım cpu testinde. 2000 puanı hep geçiyor. senin işlemcin daha iyi ama skor çok düşük.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.