Şimdi Ara

İŞLEMCİ SOĞUTUCU TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar AM3+ işlemciyi soğutmak için soğutucu bakıyorum. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler. Ayrıca aşağıdaki soğutucu hakkında fikri olan varsa yorum yaparsa sevinirim.

SOĞUTUCU:https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/t6-6-bakir-borulu-cift-fan-mavi-ledli-guclu-cpu-islemci-fani-P236212591

KASAM:https://www.hepsiburada.com/aerocool-vs-9-pencereli-550w-8-fan-yuvali-mid-tower-oyuncu-kasasi-ae-vs9-550ap-pm-bd100751?

SOĞUTUCU 2:https://urun.n11.com/sogutucu-ve-fan/guclu-6-bakir-kanalli-3-fanli-ramtech-x6-cooler-fan-P236246917

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Robot -- 22 Şubat 2018; 19:9:21 >

• süper ürünler bulmussun test ette fx 6300 e takayım ama dikkat et amd ayakları aşagıda oluyor. yani takarken zorluyor adamı bende xigmatek 2 borulu almıştım canım çıktı takana kadar anakartın işlemcinin anasını bellicektim sonrada penseyle azcık düzeltme yaptım rahatladı :)
  • Ürünleri denediniz mi?Denediyseniz sonuç nasıl? Nette bu ürünle ilgili hiç kaynak yok. Yardımcı olursanız seviniriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyata bu ürünler çok ilgi çekici. Testleri merakla bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hsn_382

Ürünleri denediniz mi?Denediyseniz sonuç nasıl? Nette bu ürünle ilgili hiç kaynak yok. Yardımcı olursanız seviniriz.
    Evet 3 fanlı modeli almıştım. Kutunun içinden çıkan macunla monte ettim soğutucuyu. Oyunlarda maks. 28, 30 dakikalık stres testinde 32 gördüm. Gerçekten başarılı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam ben de nasipse aynı soğutucuyu almayı düşünüyorum montajı kolaymıydı tecrübenizi aktarır mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywalkerrrr -- 19 Temmuz 2018; 17:33:51 >
  • daywalkerrrr D kullanıcısına yanıt
    Değildi öyle kolay takılıp çıkartılmıyor stok soğutucu gibi ben de zorla taktım yarım saat uğraştım o sırada ya anakart ya işlemci ya da soğutucu zarar görücekti şansına taktık valla ama nasıl çıkarıcam hiç bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay Robot

Değildi öyle kolay takılıp çıkartılmıyor stok soğutucu gibi ben de zorla taktım yarım saat uğraştım o sırada ya anakart ya işlemci ya da soğutucu zarar görücekti şansına taktık valla ama nasıl çıkarıcam hiç bilmiyorum.
    Hocam siz ,ilk siyah yuvarlak aparatı takarak mı yaptınız, ben anakarta takmadan denedim yandaki metal anaktarlar yuvarlak aparata yetişmiyor sadece 1 tanesi takılıyor,siz naıl taktınız??
  • daywalkerrrr D kullanıcısına yanıt
    Ben kendi bilgisayarıma takmadım AM3+ işlemcili bir bilgisayara taktım.

• okey hocam ben de taktım güzel fan lakin montajı berbat alınmaz heleki yüksek sistemler için tavsiye etmem takarken anakart çatlayabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.