Şimdi Ara

İşlemci sıcaklığı 120c yi geçiyor yardım lütfen..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2.el amd athlon x2 5200 aldım.Üzerinde sempron 3200 işlemci vardı eski pc yi biraz kullanılabilir hale getirmeye çalışıyorum. İşlemciyi taktım windows açıldı vs. derken çat kapandı.Bios a girdim 121c dereceyi görüyor işlemci.Stok fan ve başka bir fan ile denedim termal macununu fln sürdüm yok banamısın demiyor.Sorun ne olabilir.Bios ayarlarını pek bilmiyorum. Anakartım FOXCONN Winfast6100 m2ma-rs2h . Bios ayarlarıyla ilgisi olabilir mi? Termal macunu çok sürdüğümü sanmıyorum.Bir yol gösterin lütfen

• Sensör bozuktur öyle bi dereceye ulaşamadan kendini kapaması lazım bilgisayarın zaten.
  • redoracle R kullanıcısına yanıt
    Biostan çıkar çıkmaz kapatıyor zaten bios içerisinde kapatmıyor.

Edit: güvenilik sıcaklığı 75c de ayarlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamsuq -- 17 Şubat 2017; 14:37:33 >
  • İşlemciniz uyumsuz gibi görünüyor.
    Edit:Her iki işlemciyide tam modelleriyle yazarmısınız.Sempron işlemci kaç watt? Isı sorunu olan yeni işlemci kaç watt? Lütfen bunları yazmaya çalışın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbbc -- 18 Şubat 2017; 1:23:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim gt220 ekran kartım vardı fanı arızalanmıştı eskiden farketmemiştim, kasanın kapağını takarken elim fanın yapraklarından birine deydi değmemle çekmem bir oldu 5 6 senelik kart, 112 derece gösteriyordu, fanı yağladıktan sonra normal sıcaklığına döndüydü ve normal çalışmasına
  • arkadaşlar teşekkürler fakat işlemci yalan oldu dün mesajı attıktan sonra son bi kez denedim ve cenazesini kaldırdık.Cevaplar için teşekkürler..
  • yamsuq kullanıcısına yanıt
    Nasıl cenazesini kaldırdın ?

İşlemciye ne oldu, işlemci öyle kolay kolay bozulmaz, detayları anlatırsan sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz976

Nasıl cenazesini kaldırdın ?

İşlemciye ne oldu, işlemci öyle kolay kolay bozulmaz, detayları anlatırsan sevinirim.

Dostum altında devre yanigi gibi iz oldu bende attım çöpe aliexpress ten bi tane daha söyledim 2.5 dolara

• yamsuq kullanıcısına yanıt
    Son Cpu Bükücü havası sezdim sende.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.