Şimdi Ara

İŞLEMCİ FİYATLARI KONUSUNDA BİLGİ!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Q**** SERİSİ İŞLEMCİ FİYATLARI NEDENSE HİÇ 150 TLDEN AŞAĞI DÜŞMÜYOR HATTA E8*** İŞLEMCİLERE 150 TL FİYAT ÇEKENLER VAR HALA FORUMDA
    SORUM ŞU YÖNDE FX SERİSİ İŞLEMCİLERİN SIFIRI 220 TL CİVARINDAN SATILIRKEN BU İŞLEMCİLER HALA NASIL SATILABİLİYOR
    BU KONUDA BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM HERKESE İYİ FORUMLAR

• dokuzkuyruklu-_- kullanıcısına yanıt
    bazı akıllılar core 2 duaları fx üstün tuttukları için kendini akıllı snanlar işteeeee
  • SATANLAR HADİ AKILLI PEKİ YA ALANLAR?
  • FX ile ne alakası var, sanki sadece İşlemcide oluyor bu durum.

Ekran Kartlarına bakın, GTX680 i hâlâ 850-900 Liradan kitlemeye çalışanlar var. Öbür yanda 1060 Liraya GTX770 özel soğutmalısı varken.

Almadıktan sonra sorun yok, fiyatı mecbur indirecekler.

Geçen bir ilan gördüm, ASUS DCU II 660Ti için 750 Lira demiş, sonra baktım 500 e çekmiş fiyatı.
  • alan olmsa onlada fiyat kırcak.
    da işin birde şu yönü var

q9550- q9650 4gh oc yapıdığında cpu gücü olarak i5 3570k ya denk geliyor ,max 4.5. 4.8ghz oc olabiliyolar ve şuan için oyunladra fazla geliyor pci-e 2.0 destekliyor ki buda titan bant genişliğine bile yetiyor tabi titan oc yapılırsa yetmez.

oyun için yeterli ve fazla geliyor buda cpu fiyatının yüksek kalmasına sebep oluyor.

intel amd yerinde saymasa çoktan tarih olmuştu da işte saymaya devam. yeni cpu lar yeni komutsetleriyle geliyor oyundan başka kulanılan yüksek işlem gücü işteyen programlar varsa 3570k çokdaha hızlı işi haleder eski q lara göre ama oyun olunca bi farkı yok.

talep olduğu sürece şişirirler ikinci elciler fiyatları almayın tek çözümyolu bu.

bu konu için bi atasözü vardı ya neyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaq999 -- 18 Haziran 2013; 23:31:43 >
  • Hocam alan olmazsa fiyat kıracaklar demişsiniz fakat yaklaşık 2 yıldır takip ediyorum şu Q6*** serisi fiyatı en düşük 120 oldu normal piyasası 150 tl ama amd ye baktığımızda phenom ıı x2 555 (4 çekirdek olan model) en pahalı 120 tlye satılıyor işte ben bu karmaşayı çözemedim
  • ben q9550 işlemci+asus p43tdusb3 anakart +8 gb.1333mhz. kingstone hayperx dual kit ram+creative 5+1 ses kartı artı sata kablo vs. 350tl. ilan verdim.bir de baktım sadece q9550 işlemciye 275-300 tl.fiyat biçenler var.kim ne tutturursa hesabında olanlar var.
  • :D Dostum bende soyle bir yorum yapayım ; evde sadece cocuklar oynasın diye tuttugum bir makina var q9400 işlemci asus p41 serisi anakart 8 gb kingston ati 3870 ekran kartı var. Gecen temizlemek icin icini acınca satayım yenisini alayım dedim. Adamlar g2020 ye bile daha fazla para cekiyorlar. işlemci hala guncel ve hala kullanılıyor dusuk degere satılmasındansa satılmasın kullanırım diyor insanlar. Gunumuzde en cok satılan sistemlere bir bakın isterseniz g serisi d serisi işlemcilerle millet makina satıyor :). Eh haliyle iş boyle olunca kimse daha iyi işlemci almayacaksa elindekini ucuza vermiyor. Amd icin fazla birsey soyleyemeyecegim cunku son 1 yıldır amd kullanıyorum.
  • q serisi tamam 4 çekirdekli de e8*** serisi ne oluyor be kardeşim 150 tl fiyat çekiyorlar bu işlemci g 2020 den iyimi yani sıfırı 140 tl g2020 nin
  • Alan olmazsa seve seve indirirler fiyatı.Arz talep meselesi.
  • O zaman burdan söylüyorum tüm forumdaşlara lütfen güncel işlemci kullanalım core2 duo almayalım g2020 alalım en daha teknolojik hem daha tasarruflu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.