Şimdi Ara

işlemci anakart ram hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3 parça değişim yapacağım mevcut pc için öncelikle şimdiki sistem Fx 8350 + msi 760 gaming anakart ve 8gb gskill 1600mhz ram

almak istediğim İntel i5 8400, msi z370 gaming plus anakart, CORSAIR 16GB (2X8GB) Vengeance Siyah DDR4 3000Mhz CL15 Dual Kit Ram şeklinde

burada sormak istediğim şu amd sistem de yapsam ortalama fiyatlar aynı gibi çok fark da yok ram i acaba 8 mi yapsam yani acaba az mı kalır? ram lerde çok pahalı

anakart nasıldır deneyen kullanan varmıdır? böyle bir sistem eskiye göre ciddi fark oluşturur mu?

sistemde asus gtx 1060 3gb ekran kartı ve ssd ile kullanılacak extra hdd de olcak farklı bir kombinasyon öneri varsa açığım yardım ve tavsiye bekliyorum

• ayrıca birde şu var bu beni biraz zorlayacak 1600 tl ye kadar 3 parça en iyi ne toplanabilir? yani bu performans belki olmaz ama böyle bir 3 lü de önerilirse sevinirim. üsttekiden hariç
  • Ryzen'e yönelebilirsiniz, bütçenize göre en iyi tercih Ryzen olur aynı zamanda İntel anakart fiyatları çok pahalı olduğundan. Ciddi bir performans artışı hissedeceksiniz evet, FX serisinin oyun performansı cidden kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Townley

Ryzen'e yönelebilirsiniz, bütçenize göre en iyi tercih Ryzen olur aynı zamanda İntel anakart fiyatları çok pahalı olduğundan. Ciddi bir performans artışı hissedeceksiniz evet, FX serisinin oyun performansı cidden kötü.

Peki ryzen kaç alacağım ryzen 5 ler i5 lerle aynı fiyatlarda ryzen 3 ler ve bazı 5 ler fx 8350 ile cpu compare gibi sitelerde başabaş yada çok az fark var puanlama arasında

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.