Şimdi Ara

ISLAK HAVLU MENDİL 90ADET 2.29TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
2.869
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende 30 adet sipariş geçtim iptal ettiler aradım niye iptal neymiş satarmışım hey Allahım ya birde prime para veriyoruz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • coco1912 C kullanıcısına yanıt
    Koli ile 100 küsür TL ye 24 lü alsam iptal mı edeceklerdi? Klasik amazon saçmalığı indirimde olan ürünü fazla almayın normal fiyatta isterseniz 100 tane alın.

• Gayet güzel mendil fiyatıda iyi. Ot çöp diyenlere inanmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim gördüğüm en düşük fiyat genelde 3.4'a düşüyor bence kaçırmayın bende aynı ıslak mendilden en az 15 tane var ama bir kez daha 10 tane aldım. 14 adet ve üstü alımlar da her mağaza da benzer politikalar var gidip 30-50 tane tabi ki almayın

• 14 adet alsam iptal etmiyecek miydi?

• coco1912 C kullanıcısına yanıt
    Aslında sayıyı bilmiyorum 14 farazi bir sayı müşteri hizmetlerine sormak en iyisi ama 20'ye kadar sorun olacağını sanmam ben 20 adet aynı üründen tek seferde almıştım.

Veya farklı siparişlerde toplam 30 tane alabilirsiniz diye düşünüyorum 10 x3 şeklinde

• 4 paket aldım bende daha önce kullanmadığım için çok almak istemedim. Kokusu kötü yada ince oldu mu kullanışlı olmuyor. Haber veren arkadaşa teşekkürler

• 20 tane aldım 1 tanesini kargoya vermişler, hepsini ayrı ayrı gönderecekler heralde  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 24 Nisan 2021; 0:18:20 >
  • Meandroslu kullanıcısına yanıt

Hocam bebeğinize bunu mu layık gördünüz? Ben 10 paket aldım. Bir şeyleri silmek için kullanıyorum, çok da yeterli. Ama bebeğe alınmaz.

• Ne bileyim hocam doğal içerikli falan yazıyordu ben saf kokusuz olan üni babyler gibi sandım keşke en azından kokusuz olsa hadi ince ama idare etsin falan diyeceğim ama kokusu da ağır geldi tâbi herkesin kendi tercihi.

• 4.50 olmuş sanırım?

• 10 adet de ben aldim, kargoya verilmis. Hepsi farkli koliyle geliyor, kargocu asagi cagirmazsa iyi.

• Fiyat artmış maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit_dark

4 paket aldım bende daha önce kullanmadığım için çok almak istemedim. Kokusu kötü yada ince oldu mu kullanışlı olmuyor. Haber veren arkadaşa teşekkürler

ince

• cohannan kullanıcısına yanıt

El falan silmek için çok iyi Önlem. Kokusu çok güzel. Tavsiye ederim. Bir şeyleri silmek için Baby Turco, el falan silmek için Önlem alıyorum ben.

• 30 paket siparişim kargoya verildi.
    Birkaç kez farklı yerlerden aldım. Bazısı az kuru, bazısı çok sulu oluyor kuru olanları paketinde buruşturunca sulandırabilirsiniz.

• 4 tane almıştım biraz önce teslim edildi. Dört ayrı pakette yollamışlar nedense.

• Ürün gayet güzel. Evde unibaby ıslak mendiller de mevcut. Baby Turco'nun kokusu daha güzel.

Hem eve hem de araca almıştım daha önce. Fiyatı çok çok uygun.

Ama yine de bebek alt değişimi için kullanmıyoruz. Bu tarz ürünler hangi marka olursa olsun pişik yapıyor. Onun için pamuk kullanıyoruz.

• 24 tane aldım 24 ayrı kargo mesajı, 24 ayrı pakette geldi. Satıcı tüm parayı kargoya harcamış. Evin her tarafı kutu 😆

• Böcekli sümük kullanıcısına yanıt
    Satıcı amazon.com.tr
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.