Şimdi Ara

İşkurdan mesaj geldi Sabiha Gökçen'e 300 işçi alıyorlarmış.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen gün mesaj geldi telefonuma İşkur'dan temizlik işi filanda yazıyor tam anlamadım ne iş olduğunu , 300 kişi alıcaklarmış.300 kişi ne iş yapacak , neden bu kadar çok eleman alıyorlar.Aramızda orda çalışanlar varsa bilirler belki.Gidilir mi bu işe , maaş ne kadar olur?

İlanın linki burdahttp://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/ViewJobDetailsPopUp.aspx?uiID=00001722454&isyeriTuru=%C3%96zel

• Ümraniye de oturuyorum orda işe başlasam aldığım maaşı yola veririz buna ne dicen gardaş. Vereceği maaş da askeri ücrettir asker gibi mıntıka temizliği yaptırırlar iki kuruşa evin önünde simit sat on numara para kırarsın.
  • havalimanına girişteki iç hatlar kapısın ve dış hatlar kapısında sadece 2 tane (toplamda) x-ray açık..

onlarca x ray boş duruyor.millet deli gibi sıra bekliyor.ben geçen hafta afyona gittim.el çantam oldugu için rica ettim öne geçirdiler.ciddi sıralar oluşuyo.
    uçağı kaçırcaktık nerdeyse

edit : yüklemeci ve temizlik elemanı alıyorlar..

UÇAKLARA YÜKLEME / BOŞALTMA YAPABİLECEK VE TEMİZLİK HİZMETİNDE GÖREV ALACAK VARDİYA SİSTEMİNDE ÇALIŞABİLECEK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 10 Eylül 2013; 11:49:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memymulio

Ümraniye de oturuyorum orda işe başlasam aldığım maaşı yola veririz buna ne dicen gardaş. Vereceği maaş da askeri ücrettir asker gibi mıntıka temizliği yaptırırlar iki kuruşa evin önünde simit sat on numara para kırarsın.

Fizan'a kadar servisi vardır rahat ol cebinden para çıkmaz.Asgari ücretin üstündedir diye tahmin ediyorum ama yine de pek ümitli değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorma Kalbim Sorma

quote:

Ümraniye de oturuyorum orda işe başlasam aldığım maaşı yola veririz buna ne dicen gardaş. Vereceği maaş da askeri ücrettir asker gibi mıntıka temizliği yaptırırlar iki kuruşa evin önünde simit sat on numara para kırarsın.

Fizan'a kadar servisi vardır rahat ol cebinden para çıkmaz.Asgari ücretin üstündedir diye tahmin ediyorum ama yine de pek ümitli değilim.

Servis varsa yemekte vardır yemeği veren sigorta da yapar bin beş yüz maaş da verir. telefon var mı?
  • quote:

quote:

quote:

Servis varsa yemekte vardır yemeği veren sigorta da yapar bin beş yüz maaş da verir. telefon var mı?

İş hayatı hakkında hiçbir bilgin yok anlaşılan , daha fazla yorum yapma bence.

• 300 köle arıyolardır
  • quote:

Geçen gün mesaj geldi telefonuma İşkur'dan temizlik işi filanda yazıyor tam anlamadım ne iş olduğunu , 300 kişi alıcaklarmış.300 kişi ne iş yapacak , neden bu kadar çok eleman alıyorlar.Aramızda orda çalışanlar varsa bilirler belki.Gidilir mi bu işe , maaş ne kadar olur?

İlanın linki burdahttp://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/ViewJobDetailsPopUp.aspx?uiID=00001722454&isyeriTuru=%C3%96zel

Sorma kalbim sorma...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Belki şartları kötü olabilir ama yine de 300 işsiz iş sahibi olacak birde bu açıdan düşünmek gerek.

• Eve yakınsa gir işe.Evde yatmaktan iyidir.

• sakın bulaşma bende zamanında senin gibi ahh sabiha gökçen havalima diyim bana gelen teklifi değerlendirip işe başladım başladığım iş çelebi hava yolları sabiha gökçende

oo güzel dedik gittik 3 gün eiğitim aldık eğitimden sonra iş başladı sana yemin ediyorum, aynı günün akşamı işten kaçtım kaçtım derken müdürün yanına çıkıp ben gidiyorum bu iş bana göre değil diyip istifa ettim :D

sen sen ol sakın bulaşma o işlere bunlar 2-3 ayda bir eleman alımı yapar genelde nedeni ise giren işçilerin hemen işi bırakması yüzünden orda çaılışacak elemanı bulamıyorlar çünkü resmen az paraya adamın anasını ağlatıyorlar

tecrübe konuşuyor burda sakın gitme çok pişman olursun
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İş hayatı hakkında hiçbir bilgin yok anlaşılan , daha fazla yorum yapma bence.

Kara cahilim evet. Benim ordan aldığım müşteri bana yetiyor.

İşkurdan mesaj geldi Sabiha Gökçen'e 300 işçi alıyorlarmış.

Tek rakibim THY

• quote:

Merhabalar. Yaş: 20 - Boy: 1.70 - Kilo: 58/60 arası değişiyor.
    6 yıldır da sigara kullanmaktayım ve uzun zamandır spor yapmıyorum.
    01 Hazirandan itibaren Kick boks + Vücut geliştirme + Kilo alma = Sigarayı bırakmayı düşünüyorum.
    Yaşıtlarıma göre daha cılız ve çelimsiz duruyorum minyon tipli birisiyim.
    10 Kg. dumbell var bu hafta bir tane daha alıp evde de boş kalmayıp vücut geliştirmeyi sürdürmek istiyorum.

@berlin007 ; Ne iş yapıyordunuz ve ne kadar maaş alıyordunuz?
  • Benim evlat o ayrı üyelik yok forumda. evlat sabah 7-3 / 3-12 çalışıyoruz da sen nesin üye müdürümüsün.

araç ve plaka sahibiyim hasılatı söylemeye gerek yok bu kadar akıllısın hasılatı hesaplarsın zaten.
  • quote:

Benim evlat o ayrı üyelik yok forumda. evlat sabah 7-3 / 3-12 çalışıyoruz da sen nesin üye müdürümüsün.

araç ve plaka sahibiyim hasılatı söylemeye gerek yok bu kadar akıllısın hasılatı hesaplarsın zaten.

20 yaşında İstanbul'da taksici ve taksi plakası sahibiysen helal olsun ne diyim.Diğer konularda öğrenci olduğun yazıyordu ondan bir tereddütte kaldım.
  • quote:

quote:

Benim evlat o ayrı üyelik yok forumda. evlat sabah 7-3 / 3-12 çalışıyoruz da sen nesin üye müdürümüsün.

20 yaşında İstanbul'da taksici ve taksi plakası sahibiysen helal olsun ne diyim.Diğer konularda öğrenci olduğun yazıyordu ondan bir tereddütte kaldım.

Babamın araç ve plaka kulp takmaya ne meraklı çıktın öyle ya üstteki mesajı da öğlen babam atmış. Açıköğretim öğrencisiyim. iyi forumlar.
  • quote:

quote:

quote:

Babamın araç ve plaka kulp takmaya ne meraklı çıktın öyle ya üstteki mesajı da öğlen babam atmış. Açıköğretim öğrencisiyim. iyi forumlar.

Bende bunu yedim.

• quote:

Önce ilan okumayı öğren ki ilanda servis olduğu yazıyor, sonra Türkçe öğren "askeri" değil asgari, sonra bir iş nasıl yapılır onu öğren öyle her önüne gelen evinin önünde simit satamıyor.

Bunu da sonraki mesajın için yazıyorum, yine ilanı okusaydın yemek verdiklerini de görürdün, orası ufak bir yer değil kaçak işçi de çalıştıramazlar zaten, sigortalı yani iş.

//edit

Sonraki mesajlarını da gördüm de blokladım, hiç zahmet edip cevap vermekle uğraşma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meniz -- 10 Eylül 2013; 17:25:09 >

• Herşeyi güzel yazmışsınız teşekkürler kısa ve öz açıklamaydı amacım zaten.

Sorma kalbim ağlama kardeş anadolu yakasındaysan müşterim ol be gücüme güç kat
  • 300 spartalı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.