Şimdi Ara

İŞKUR destekli Ön muhasebe eğitimi verip Kasiyer Sertifikası verme :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a arkadaşlar.Bugün işkur destekli mesleki eğitim kursu muhasebe ve kasiyerlik için mesaj geldi ve

görüşmeye gittim bana forum doldurtup kimilk fotokopimi çektiler sonra açıklama yaptılar.Ön muhasebe

kursu veriyoruz üç ay boyunca kurusun sonunda sınava girip 45 ve üstü puanla sertifikaya hak

kazanıyorsunuz ama sertifikada ön muhasebe değil kasiyer yazacak dediler.Dedim ne işime yarayacak bu

sertifika diye kasiyer şefi yada kasiyerlikte kullanırsınız yada buradan öğrendiğiniz ön muhasebe ile ön

muhasebe işine girersiniz dediler.Şimdi kasiyerlik sertifikası işime yaramaz ben onu görmedim ön muhasebe

gördüm sertifikası olmadan eğitimini görmüş olacam.Sizcede saçma değilmi?İşkuru aradım kursun içinde

hem kasiyerlik hemde muhasebe olduğu için öyle sertifika veriyorlarmış dediler bende sadece ön

muhasebe verip kasiyerlik sertifikası veriyorlar dedim ozaman kestirip gitmek zorunda değilsiniz başka

kursa gidin dediler.Sonra tekrar kurs verilen yeri aradım saçma değilmi bu durum dedim bir şey

diyemediler.Dedim ben ön muhasebe sertifikası alamazmıyım dedim.Biz kendi özel sertifikamızdan

verebiliriz dediler o sertifikada resmidir dediler ama M.E.B onaylı sertifika veremeyiz dediler.Siz bu olaya

ne diyorsunuz?

• Lise mezunları için mi sadece ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalnızlığa sarılmak

Lise mezunları için mi sadece ?

farketmiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.