Şimdi Ara

İskoc grup teknoloji

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar sahibinden sitesinde ilanlara bakiyorum ve asiri derecede iskoc grup bilgisayar ilani var fiyatlarida uygun.Buradan alisveris yapan var mi? Sikayet var sitesinden baktigimda 0 diye sattiklari 2.el cikmis satis sonrasi hic kimse muhattap olmuyormus falan,bu biraz midemi bulandirdi.Bilgilendirebilecek olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kampanyaları takıp edıp elektronık marketlerden garantılı urun almanı tavsıye ederım. Farklı sıtelerde buldugun fıyatların dusuk fıyatlılarını bıle yakalayabılırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Notebooküstadı

Kampanyaları takıp edıp elektronık marketlerden garantılı urun almanı tavsıye ederım. Farklı sıtelerde buldugun fıyatların dusuk fıyatlılarını bıle yakalayabılırsın.

Tesekkur ederim hocam peki bu linkteki bilgisayar nasildir sizce? Arada gta5 tarzi oyun oynarim birde video duzenlemeleri vs. yapicamhttp://www.istanbulbilisim.com.tr/asus-x-series-x550vx-dm324d-notebook-fiyati,215360.html

• Ereny96 E kullanıcısına yanıt
    X kasa Asus'un gırıs sevıyesı kasasıdır. Normal sartlarda oyuncuların bu bılgısayara 3000 tl yı nasıl verdıklerını merak edıyorum uzun suredır
    ılerde yuzde %99 sorun cıkartacak bır kasa oyun ıcın.ı7hq ve gtx ekran kartlı o bılgısayarın fan yuksek ses sorunu,ısınma sorunu ve kasasının basıtlıgınden kaynaklı kırılma,mentese ve lcvd kapak catlama gıbı sorunları olusacaktır.

8gb ve free dos ısletım sıstemı de dıger dezavantajı. 2.el de urun satarken wın 10 lu olması en az 200-300 tl daha deger katar bılgısayarına.16gb a yukseltmekte yıne aynı sekılde.

3000 tl ye onu almak yerıne Gamıng ve ışıklı klavyelı,16gb ramlı ,wın 10 işletim sistemli aşağıdaki bilgisayarı onerırım. 4500 den 3499 a dusmus

Yalnız kampanyaları bugun bıtıyormus

[link=http://www.teknosa.com/urunler/125033385/lenovo-ideapad-700-black-i7-6700hq16gb1tbgeforce-g][/link]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Notebooküstadı

X kasa Asus'un gırıs sevıyesı kasasıdır. Normal sartlarda oyuncuların bu bılgısayara 3000 tl yı nasıl verdıklerını merak edıyorum uzun suredır
    ılerde yuzde %99 sorun cıkartacak bır kasa oyun ıcın.ı7hq ve gtx ekran kartlı o bılgısayarın fan yuksek ses sorunu,ısınma sorunu ve kasasının basıtlıgınden kaynaklı kırılma,mentese ve lcvd kapak catlama gıbı sorunları olusacaktır.

8gb ve free dos ısletım sıstemı de dıger dezavantajı. 2.el de urun satarken wın 10 lu olması en az 200-300 tl daha deger katar bılgısayarına.16gb a yukseltmekte yıne aynı sekılde.

3000 tl ye onu almak yerıne Gamıng ve ışıklı klavyelı,16gb ramlı ,wın 10 işletim sistemli aşağıdaki bilgisayarı onerırım. 4500 den 3499 a dusmus

Yalnız kampanyaları bugun bıtıyormus

[link=http://www.teknosa.com/urunler/125033385/lenovo-ideapad-700-black-i7-6700hq16gb1tbgeforce-g][/link]

Tavsiye icin tesekkur ederim bir sey daha sormak istiyorum asusun metal kasalari nasil sizce? Ozellikleri biraz daha dusuk fakat kasasi x lerden degil.

• İkinci el leptop araştırırken sürekli karşıma çıktı iskoç grup. Sahibindende mesaj atıyorum garantisi var mı yada ödeme nasıl olacak nereden alıyoruz diye. Cevap vermediler. Aradım açmadılar. 10 civarı ilanlarına mesaj attım üstelik. Hiçbirinden dönüş alamadım. Whatsapptan mesaj attım yazdıkları numaraya. Satmayı düşünüyor musunuz dalga mı geçiyorsunuz diye. Mavi tik oldu cevap gelmedi. Güvenilir olacağını düşünmüyorum. Direk sahibinden, öğrenciden doktordan memurdan falan alacağınız leptoplar daha makbul olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: JuliAddict

İkinci el leptop araştırırken sürekli karşıma çıktı iskoç grup. Sahibindende mesaj atıyorum garantisi var mı yada ödeme nasıl olacak nereden alıyoruz diye. Cevap vermediler. Aradım açmadılar. 10 civarı ilanlarına mesaj attım üstelik. Hiçbirinden dönüş alamadım. Whatsapptan mesaj attım yazdıkları numaraya. Satmayı düşünüyor musunuz dalga mı geçiyorsunuz diye. Mavi tik oldu cevap gelmedi. Güvenilir olacağını düşünmüyorum. Direk sahibinden, öğrenciden doktordan memurdan falan alacağınız leptoplar daha makbul olur.

Haklisiniz ilanlari filtreliyorum en dusukten sirala diyorum ilanlarin yarisindan fazlasi onlarin.Bosuna umutlandirdilaer

• Sakin ama sakin bunlardan hicbir urun almayin. Aldigim macbook 1 ay bile gecmeden elimde kaldi, garantisi olmasina ragmen ne yenisini verdiler ne de parami iade ettiler. Telefonlara cikmiyorlar ya da oyaliyorlar. Ben yandim siz yanmayin!!!!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.