Şimdi Ara

İSKİ'de yüzde 15 zam teklifi kabul edildi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

He yav he. Sövüyordun. Yıllarca siz cansiparene savundunuz bu düzeni.

Yemezler!

Ben doğruya doğru yanlışa yanlış derim. Bu zammın teknik ve idari sebeplerini açıklıyorum. Yarın motorin 20 TL olsun A'dan Z'ye her şeye zam gelir. Ama sizin gibi partizanlar "Ama ham petrol arttı" der.

Bak partili forumdaş; bu ülkede yapılacak şey çok basit çok kazanandan çok vergi alacaksın, basit usul vergiyi kaldıracaksın, vergiyi adaletli alacak, adaletli şekilde harcayacaksın.

3 liralık işi 30 TL'ye yaparak sizin cenah orta seviye apartmanlarından rezidanslarına taşındı.

Altlarına bugatti'ler ferrariler çekti.

Lüks otellerin tadını aldı.

Kolay paranın tadı çok güzeldi.

Ama deniz bitti.

Senin cenah söverek değil mahallenize dönüp "Naaptık biz" diyerek ancak günah çıkarabilir.

Ha bunu yapmayacağınızı bildiğimden dolayı yaftalarınızı aynen iade ediyor, konfor alanınızı da başınıza yıkacağımızı söylüyorum.

Bu kadar basit.

• 2k23

atmaca57

kerimcem

por favor

il teber

adorer

siz ekleyin.

İSKİ'de yüzde 15 zam teklifi kabul edildi
    İSKİ'de yüzde 15 zam teklifi kabul edildi

En son yüzde 15 zam yansıtılmamış durum bu.. Düşün korona falan dendi olağanüstü durum varmış ülkede her şey zamlanıyormuş, su zamlanmayacak mıydı? millet aldığı şeyleri

bile yıkıyordu. Mantık çerçevesinden bakarsan herkesin bahanesi var.

Elektriğe bak? 0,46 > 0,65

Yüzde elli zam.

Buradakilere matematiksel olarak rakam veriyorsun kara delik gibi suratlarıyla hiç utanmazlar mesela, ışığı emen boya gibi gram renk yok.

Biri konu açar, Beltur cidden sosyal tesis için pahalı fiyat çeker ona pahalıysa pahalı deriz ama bu trollerin allahı yoktur, 1568658231 kansız gücünde yalan dolanı desteklerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 8 Eylül 2021; 23:32:39 >

• Rindaman kullanıcısına yanıt

işine gelmeyen %40 akp indirimi niye yok orda 2019 yılını böcüklermi yedi ha? İSKİ'de yüzde 15 zam teklifi kabul edildi yoksa dark ve loki de kara delikmi yuttu 2019 u vah vah ..

İstanbul'da su fiyatında yüzde 46'ya varan indirim yapıldı - Son Dakika Haberler (sabah.com.tr)

aşkınız ekonuz hepsini dozer kepçesiyle terminatör edasıyla geri aldı mükemmel adam 2. fatih adeta..İSKİ'de yüzde 15 zam teklifi kabul edildi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Eylül 2021; 15:1:41 >

• atmaca57 kullanıcısına yanıt

Hayır akp o kadar kötüydü ki insanlar kötünün iyisi diye chp yi seçti Ne yapsınlar alternatif yokİSKİ'de yüzde 15 zam teklifi kabul edildi 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşkım? Ben oyu Binali'ye attım Canan denen kadına inat. Böyle şlaks diye oturursun.

Mesele partizanlık değil, sen değil miydin AKP'ci değilim diyen? Maaşallah zırıl zırıl ampül akıyor cümlelerinden.

Daha 2 saat önce gittim A101'ci bile fiyat değiştirmekten yorulmuş. Çalışan maaşı, elektrik, filtrasyon vs masrafları

var bu sebeple İSKİ'nin de zam ihtiyacı doğmuştur. Zam savunmam ama İmamoğlu çok canı sıkılırsa çıkıp cevabını da verir.

Ekremi belki rahat bırakıp elini kolunu bağlamazsanız adam daha faydalı olabilir. Bir de İBB yetkilerini elinden alıp duruyorlar.

AKP indirim yaptıysa da teşekkür eder geçeriz, zira ayda 5000 lira alan bir çalışan parayı harcasa senede yüzde yirmisi 3000 lira gibi vergi bırakıyor.

Daha sgk falan katmadım bile. Bu vergilerimizi çip eceklerine hizmet yapacaklar tabi. Akp de yapacak Ekrem de..

Mesajını lütfen bir kere yaz bir kere değiştir dokuz kere editlemişsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 8 Eylül 2021; 23:24:1 >

• Allah kimseyi secimden önce zammı eleştirip, Sonrasında ölümüne zammı savunan durumuna düşürmesin..

• Rindaman kullanıcısına yanıt

yok ne ampulü bende tam tersi akp nin hatalarından yılıp ekreme atmış biriyim ama yapılan afdersiniz öküz gibi zammı minnoş minnoş alttan almaya çalışmanıza şoklar içersindeyim :)

• Akpliler nasıl engel olamamış zamma hayret

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 3 yıl önce su 50 geliyordu şimdi 60 geliyor

3 yıl önce elektrik 70 felan geliyordu şimdi 220

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Bunlar işte kol gibi katlanan enflasyonu Ekrem'e yıkmaya çalışıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

Bunlar işte kol gibi katlanan enflasyonu Ekrem'e yıkmaya çalışıyorlar.

canım o olay değil ana konu her siyasetçi gibi yalancı olması adam seçilmeden once bu ülke yerin dibine girse bile hayatımız çok güzel olucaktı ist da,su ve ibb ye bağlı herşey ucuzluycaktı neymiş klasik yalancı.

gerçekleri bizde biliyoruz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Eylül 2021; 16:2:54 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

aşkım cevabına karşılık verilen söz canım.

karı koca mı takılıyorsunuz bu foruma ha.İSKİ'de yüzde 15 zam teklifi kabul edildi 

• Balkan kardeş mesajları iyi takip et. Alıntı yapmıyorum rezil olma.

• BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt

samimi gördüğüm için canım yazıyorum için fesatİSKİ'de yüzde 15 zam teklifi kabul edildi 

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

ne bileyim o da sana aşkım dedi de.

hayırdır.

cidden diyorum eşin bu forumda takılamaz mı.

üsttekine cevabım.

niye rezil olacakmışım.

kerim e tekrar dönecek olursak

benim o nokta ışıkli nickli(anladın sen) gibi içim fesat değil. sen de bana canım ifadesi kullandın ve ben sana buna benzer imada da bulunmadım. aşkım yerine canım deseydi eğer böyle bir yazışma olmayacaktı. bence bu foruma cinsiyet özelliği getirilmeli. ha tabi abaza çok olduğu için getirmiyor da olabilirler

• BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt

Ekrem için aşkım demiş

Diğer arkadaş da buna "aşkım?" diye sormuş... nerden senin aşkın yeme bizi anlamında yani İSKİ'de yüzde 15 zam teklifi kabul edildi 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lazer__ kullanıcısına yanıt

sanırım olayı bir tarafımdan okudum özür dilerim herkestenİSKİ'de yüzde 15 zam teklifi kabul edildi İSKİ'de yüzde 15 zam teklifi kabul edildi 

• puhahahaha konuyu kes tam da trol kardeşlerin açacağı bir konu :D beyler bu hassasiyetinizi hükümetin yaptığı zamlarda ve akp li belediyelerin yaptığı zamlarda da bekliyoruz İSKİ'de yüzde 15 zam teklifi kabul edildi Mesela bir arabanın bu ülkeye 150k ya girip nasıl 350k üzerine satıldığı konusunda, neden bir sürü doğal gaz bulduğumuz halde doğal gaza %15 zam yapıldığı konusunda da eleştiri bekliyorum, bunları eleştirmeyip kalkıp CHP li belediyeleri eleştirince bizim bakış açımız değişmiyor daha çok doğru yolda olduğumuzu anlıyoruz ve sizin halinize katıla katıla gülüyoruz. Yazık Allah kimseyi para için doğruları reddetmek ve karalamak zorunda bırakmasın.İSKİ'de yüzde 15 zam teklifi kabul edildi 

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.