Şimdi Ara

İskenderun'da öpüşen çifte kimlik soruldu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
2
Favori
9.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2017 yılında öpüşmenin tartışıldığı ülkeden bir bok olmaz. Bir de sayfalarca yazılmış olaya bak.. Bunlara laf anlatamazsınız hiç uğraşmayın. Cumaya gidip, mini etekli kızların arkadından salyalar saçarak bakar bunlar. Karısını döven birini görürse '' aile işine karışılmaz'' diyip basıp gider. Bunlar eğitilemez., boşa uğraşmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çift sadece öpüşüyorsa bu kimseyi ilgilendirmez , muhakkak hayatında eli bir kız eline değmeyen hasta ruhlu aşağılık kompleksine sahip insanlar tepki gösterip saldırganlık edenler oluyor.

Birde bu tarz tipleri sanal ortamlarda yaptıkları sohbet ve izlediklerine bakılsa ne kadar mide bulandırıcı ve hastalıklı iğrenç yaratıklar olduğu meydana çıkar.

İki aklıbaşına gelmiş yetişkin insan anlaşmışsa kendi kararlarını alıp yaşarlar, önemli olan ailelerin iyi terbiye ve ahlak vermesi. Yoksa istediğin kadar kapat kilitle yaşanacakların önüne geçemezsiniz.

• insanlar acik havada opusebilirler. bu bir ozgurluk ve insan hakkidir. evet kendi bacim da olsa kucaga oturup opusebilir. opusmek dogal bisey oldugu icin kendi cocugum da olsa bir cocugun bunu gormesinde sakinca yoktur. begenmeyen kafasini cevirip gecme hakkina sahiptir.

kendi dinini, din ve ahlak anlayisini zorla baskasina dayatmaya calisarak insanlarin özgürlüklerini kisitlamaya calismak teror faaliyetidir.hatta bu durum bi tek islam kulturlerine has oldugu icin islami teror faaliyetidir.

hepiniz medeniyet ve insanlik düşmani zorba yobaz islamik teroristlersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1135B01C2 -- 15 Şubat 2017; 2:19:19 >
  • Hiçbirini okumadim sadece haberi okudum O motoru ona sokardim

• Motorlu bir hıyarı içeren videodur.

Aynı olayı bana yapsaydı motorunu alır ona yedirirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightawolf7

batıya özenmeyecezde kime özenecez çomarlaramı?? yoksa kardeş diyip getirdiginiz tecavüzcü yobaz bütün gün sahil kenarlarında bankta oturup şort etek giyen kadınları kesen suriyelileremi ?

işte bunu kafan almıyor usta Türk ırkının Tarihin başından beri Temeli Ahlaktır Bizde Türk ahlakı zirveye kadar geldikten sonra yükseldik romalılar hukukta iyidir Yunanlılar sanat da Bizim Türk ırkı ise Ahlakta zirve noktasına kadar geldi(Ahlakını koruyarak)

Ta ki Ne zaman Yabancı(Amerika ingiltere) Gibi ülkelerin Ahlakına özenmeye başladık kapmaya çalıştık o zaman Türk ırkı kendini kaybetti Düşüp geriledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forsaken54 -- 15 Şubat 2017; 6:51:38 >
  • Orf adet diyenler basmis konuyu. Ulu orta opusen diyorsunuz ya, ac beyin yakan yanli atv kanalindaki dizileri. Say bakayim bir gecede kac tane opusme sahnesi cikiyor.

Ne iciyorsunz la siz tecavuz yasasi savunuculari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacemonkey -- 15 Şubat 2017; 7:41:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shuwetza

quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

quote:

Orijinalden alıntı: SuwaTr

Şakirpaşada karakolun 200 metre gerisindeki öcal apartmanındayım yeşil beyaz, 1 katta buyur tög ün yerse gelirsin

Şakirpaşanın neresindesin=) Uçak mahallesi mi yoksa şakirpaşa mı. Birader birde mahallemin adını böyle kullanma zaten mimli bir yer daha çok adı çıkmasın. =)

Otçu hapçı kaynayan apaçi mahallesinin teki mi hocam? Neden adı çıktı?

Her çıkan 3-5 kişiden sonra her yere otçu hapçı damgası kaynıyor damgasını yapıştırırsanız, oranın otçusuda hapçısıda bitmez. Düzeltilmesinden yana olun. Bu olaylar sadece Adana/Şakirpaşada olmuyor heryerde oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: UML

Sokakta öpüşen görmek istemiyosan sana da sınır kapıları açık, en yakında İran var mesela

Demokrasilerde çoğunluğun istediği olur. O yüzden size
  • Osmanoğlu32 O kullanıcısına yanıt
    Adam kız kardeşim de öpüşürse bakıp geçerim diyor. Şimdi "kız kardeşinle tanıştırsana beni, sonuçta o aklı başında bir birey, tanışıp kaynaşmak istiyorum, oda uygun görürse tanışalım" desem, adam afedersin savunduğu görüşün arkasında durmak için bunu bile kabul edecek. Bir yerler baya geniş.. Laf anlatmaya değmez bunlara reis. Hayvanlara hakaret etmeyelim o yüzden..
  • 45 tane kucuk erkek cocugunu si.tiler bu ulkede bu deyus onlara ses cıkarttımı acaba

verse ustunden inmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qedo -- 15 Şubat 2017; 11:35:31 >
  • qedo kullanıcısına yanıt
    Nerden biliyorsun ses çıkarmadığını ne kadar tanıyorsun bunu yada sen ne kadar ses çıkardın onu anlat bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: forsaken54

quote:

batıya özenmeyecezde kime özenecez çomarlaramı?? yoksa kardeş diyip getirdiginiz tecavüzcü yobaz bütün gün sahil kenarlarında bankta oturup şort etek giyen kadınları kesen suriyelileremi ?

işte bunu kafan almıyor usta Türk ırkının Tarihin başından beri Temeli Ahlaktır Bizde Türk ahlakı zirveye kadar geldikten sonra yükseldik romalılar hukukta iyidir Yunanlılar sanat da Bizim Türk ırkı ise Ahlakta zirve noktasına kadar geldi(Ahlakını koruyarak)

Ta ki Ne zaman Yabancı(Amerika ingiltere) Gibi ülkelerin Ahlakına özenmeye başladık kapmaya çalıştık o zaman Türk ırkı kendini kaybetti Düşüp geriledi

öpüşen çiftlere kimlik göster demek lan lı lun lu konuşmak küfür etmek artislik yapmak mi bu ahlak.

• OverLord-Tr O kullanıcısına yanıt
    Bizans artigi mi? Kendi gecmisinle baskalarini karistirma. Fazla ayran icmissin sen, kafayi bulmussun iyice. Dovermis bir de, hem de uc bes tane. Malkocoglu sandi kendini birden.

• Son yazdığım mesajı okumamışsın galiba. Ben dövmek konusunda abartmadım istersen sen yazdığın mesaja bakta kim kendini malkocoğlu zannediyor bir bak. Benim geçmişim umrumda değil Annem, Babam ve Dinim belli bu bana yeter. Geçmişine takanlar başka övünecek birşeyleri olmayanlardır.
  • yukarıda yazdığım 3-4 yazıyı incelerseniz,durum siyasi yada ahlaki bir durum değil.hukuki bir durum. bir özgürlüğün ve hakkın olup olmadığına kanunlara bakarak karar verirsiniz.diğer başka ülkelere,dinlere,kişisel ahlak anlayışlarına göre değil.kanunda tek tek şunu yapabilirsiniz şunu yapamazsınız demez.genel kurallar koyar.der ki şunlar şunlar yapılması yasaktır,suçtur.şunlar şunlar şu şartlar altında yapılabilir vs vs.hukukta aksi ile kanıt vardır.yani bir şeyi yapamayacağınız yazmıyorsa bu yapabilirsiniz anlamına gelir,aksinin yapılabileceğine dair bir düzenlemeye gerek yoktur.

hukuk düzeninde kuralların ihlal edilmesi halinde kimse kafasını çevirip geçmek gitmek zorunda değildir.çünkü bu aynı şekilde eleştirdiğimiz karısını döven adamıda aklar ve birileri der ki kafanı çevir git.sen dersen arabistana git oda der ki avrupaya git.böyle saçma ve sığlıkla olmaz.kimsenin kafasını çevirmesi ve bir yerlere gitmesine gerek yok. kanunlarımız ve gerkeçelerine göre bu fiilin kamusal alanda olmaması gerektiğni zaten yukarıda yazdım o yüzden tekrar etmeyeceğim.olabileceğine dair bana örnek karar yada hüküm getirirseniz yol katedebiliriz.

diğer türlü sizin insan hakkı ve özgürlük anlayışınız başkasından farklı olabilir.bu sebeple belirleyici olan hukuktur.demişsiniz ki öpüşmek doğal o yüzden çocuğum bunu görebilir.bakın aynı konu.boşaltım yapmak,üremek,temizlenmek bunların tamamı doğal şeyler değil mi?hatta biyolojik şeyler.ama bunların kamusal alanda yapılabileceği anlamına mı gelmektedir doğal olması?tabiki hayır.doğallık bir hukuka uygunluk sebebi değildir. hukuka ve onun sınırladığı şeylere karşı olarak kullanılamaz hiç bir hak.bu hakkın kötüye kullanılmasına girer ki hukuk bunu korumaz.örneğin siz benim başkasını öldürme özgürlüğüm var,kafanı çevir git diyebilir misiniz? başkasının yaşam hakkına kast özgürlüğü diye bir şey yoktur.aynı şekilde mesela önceden izin almaksızın gösteri yürüyüşü yapmak serbesttir hemde anayasal bir haktır.peki o zaman polis neden müdahale etmektedir? hukuki dayanağı şudur;siz bu anayasal hakkınızı kullanırken başkalarının haklarına zarar(yol kesmek,trafiği engellemek,sağa sola saldırmak çoğaltılabilir) verdiğiniz ve tecavüz ettiğiniz için artık bu anayasal hak kullanımınız hukuka aykırı hale gelmiştir ve korunmaz.

tekrar konuya dönecek olursak benim kendi kanaatim, aranızda resmi bir ilişki olsun olmasın rıza dahilinde olduğu sürece istediğinizi yapabilirsiniz ama bunları kamusal alanda yapamazsınız bu hakkın kullanımı kamusal alanda sınırlandırılmıştır.

• pasaport mu sormasını bekliyordunuz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: forsaken54

quote:

öpüşen çiftlere kimlik göster demek lan lı lun lu konuşmak küfür etmek artislik yapmak mi bu ahlak.

Güzel bir dille uyarması gerek ben bunu çokça söyledim zaten adamın yaptığıda çok ama çok yanlış ve üstüne küfür ediyor ahlaksızlık onun da yaptığı tabiki

• Çomara bak, ahlaksal açıdan doğru bir noktaya değindin de sen polis misin kimlik istiyorsun?

Ensar vakfına ses çıkarmazlar gidip gece gece tenhada öpüşen çifte salça olurlar.. Kendinde cillop gibi kız yok ya...
  • Yazımı iyi okursan motorcuyu haklı gördüğüme dair bir şey söylemedim aksine haksız olduğunu başka bir yorumda da belirttim.

Çok detaya inmek istemiyorum videoda benim gördüğüm şey 'öpüşmekle' kısıtlı değildi, yani ben böyle düşünüyorum.

Gidersin oteline evine istediğini yaparsın evet.Başkasının arkandan konuşması atıp tutması yine onların ayıbı.Ha benim inancıma göre hiç yapmaman lazım bunu ama yapıyorsan da yine benim inancıma göre sana hakaret etmeye saldırmaya vs hakkım yok.

Yobazlaşan şey din değildir veya yobazlaşmak dinle olmaz, insanın aklında biter bu olay.O yüzden insanları böyle bir söylemle ayrıştırmayı bırakın.İnsanları inançlarına göre yargılamayı bırakın aksi takdirde yobazlaşan taraf siz olursunuz.

İyi forumlar.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.