Şimdi Ara

***İskender büyük***Klübü!!Hayranları Buraya!!!(62 kişiyiz!)ADAM ÖLDU!!!!!!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
286
Cevap
0
Favori
31.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benide ekleyin
  • Bulutun fun clubu yok mu?
  • bulut kim ya

sayfalara çok zor giriyor akşam üstüne doğru eklicem herkesi

yukaaarııı
  • ulan bu herif yuzunden herkes haaakaanım der oldu gidip tokat çekicem haa
  • Ekle Benide

Polat ve Adamlarından Çok İskender ve Adamlarını Seviyorum Dizide
  • Raydric Banlanmış

hmen iskendere haber verin açtırsın xD
  • Bu adamın Memati deyişi hoşuma gidiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night Eagle -- 12 Nisan 2008; 14:57:11 >
  • ekle pls ıskender buyuk gercektende buyuk bı sahsıyet kalıte ve class konusuyor onda
  • benide ekle kardeş
  • BU ISKENDER VAR YA ELLE BOĞULURKEN KAHKAHA ATILARAK CAN ÇEKIŞTIRE CAN ÇEKIŞTIRE ÖLDÜRÜLECEK ADAM.
    BEN MEMATININ YERINDE OLSAM BAĞLARIM BUNU SANDALYEYE ,KARŞISINA OTURUR ,SAATLERCE BEKLER VE INSÜLİNSİZLİKTEN TITREYE TITREYE CAN ÇEKİŞMESİNİ BEKLERIM.VEYA TAM TERSINI YAPAR BASARIM INSULINI SONUNA KADAR.NASIL AMA
  • beni de ekleyin alooow
  • quote:

Orjinalden alıntı: KarettaKerata

BU ISKENDER VAR YA ELLE BOĞULURKEN KAHKAHA ATILARAK CAN ÇEKIŞTIRE CAN ÇEKIŞTIRE ÖLDÜRÜLECEK ADAM.
    BEN MEMATININ YERINDE OLSAM BAĞLARIM BUNU SANDALYEYE ,KARŞISINA OTURUR ,SAATLERCE BEKLER VE INSÜLİNSİZLİKTEN TITREYE TITREYE CAN ÇEKİŞMESİNİ BEKLERIM.VEYA TAM TERSINI YAPAR BASARIM INSULINI SONUNA KADAR.NASIL AMA

psikopat herif

• Karizma göklerde ama pantolonla yatağa girdiği sahneye yarıldım. Beni de ekleyin.
  • seslendirmesi kime ait bilen varmı arkadaslar?
  • bilmiyorum ama yavuz çol güzel seslendirmiş ekleyin benide listeye arkadaşlar

quote:

Orjinalden alıntı: Birce

seslendirmesi kime ait bilen varmı arkadaslar?

http://www.youtube.com/watch?v=HSJPXm3ZQVs&eurl=http://forum.donanimhaber.com/m_22647914/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maslan7 -- 18 Nisan 2008; 3:58:56 >
  • kardes benide ekle bu adama hayranım inciyi incim diye götürdü mematiyi mematim diye keş yaptı hakanıda hakââânım diye kör etti walla kendini bir sey olmadı beni seç beni seç ali atıf bir de beni seç

• imzama eklemiyim resmi çünkü ekleyene kadar iskender ölür nasılsa yakındır ölümü
  • kardes o ölsede kalbimizde yasar değil mi nazımııııııııım
  • hacı benide ekle
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.