Şimdi Ara

İskan belgesi olmayan binaya İnternet bağlanır mı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
26.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam dediğim üzre bizim binanında iskanı yok fakat hattı çekmişler kutuları bağlamışlar. Bugün aşağıya inip gördüm. Umarım sizin internet işini de o şekilde hallederler.

XpressMusic34 hocam, bu kutuları ne zaman aktif ederler ? Bu hafta demişler ama ttneti telekomu arayıp hızlandırma şansım yok mu? Vınndan bıktım artık bir an önce kurtulmak istiyorum. Bir de T11 kutu bağlamışlar. Alabileceğim hızlar ne olur yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • @djfancy07

paketler hakkında daha detaylı bilgiye @srcn81 arkadaşımız sahip. Kendisi cevap verecektir.

@MSarikoc03

Kabin aktif edilme süreci, santralin durumuna, ilgili müdürlüğünn işleyişine göre değişiyor, hızlandırma gibi seçeneğimiz yok ancak müracaat ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler hocam. Peki bu şekilde kabinle 100mbit hıza kadar paket kullanabilir miyim mesela?
  • MSarikoc03 M kullanıcısına yanıt
    Teorik olarak evet ancak bu bant genişliği ile de alakalı -performans- biliyorsun ki. Sen en iyisi müdürlüğe bir başvuru yap.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam öyle yapayım. Çok sağolun tekrardan :)
  • arkadaslar gittim bugün yine. hat yok dediler. sistemden ba0ktılar direk felan bişeyler dediler yoğunuz dediler bekliyoz bakalım
  • Zenginin halibaşka tabii.
    şu türkiyede imarlı iskanlı ev mi var yahu güldürmeyin beni topunu toplasan %20 yi geçmez

iyi güldüm
  • hala iskansız dairelerde internet bağlantı sorunu çıkıyormu arkadaşlar ? almak üzere olduğum daire aynı şekilde. çok tereddütteyim fiyatı çok uygun ve bir an önce eve çıkmam gerekiyor
  • Bağlanır.

Forumda konum mevcut.

İskan yonetmeligine gore yapildiysa bina sıkıntı cikmaz.

Telekom olur vizesi olmali.

Bina girişlerinde telekomun binaya hat cekebilmesi icin borular doseniyor muteahhit tarafından yapilmali. Bu yoksa zaten iskan alamaz.

Bende yeni ev aldim 6 ay once bitti. Tasinali 2,5 ay oldu. Aylar süren bekleme ve şikayetler dogrultusunda bugün vdsl olarak hat cekildi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Yan binamızın iskan belgesi felan yok Fiber Altyapı ve Dolabı mevcut biz hala Adsl al sana Türkiye çok şaşırmamak lazım bizim iskanımız var 4 mb'a mahkum ediyorlar.
  • iskan nedir ya :)

türkiyede imarlı iskanlı nizama uygun binaların toplamı genelin %1 i yapmaz
  • yapı kullanma izni (iskan belgesi) ile internet bağlantısının ilgisi yok. yapı kullanma izin belgesi sadece elektrık su bağlantısı sırasında gereklı oluyor. aslında yapıkullanma belgesi olmadan elektrık su bağlatan milyonlarcakonut var ülkemizde.
  • Bazı arkadaşlar doğalgaz kullandığını yazmış.İskan olmadan doğalgaz nasıl kullanıyorsunuz?
  • omerr89 O kullanıcısına yanıt
    Elektrikle su şantiyede kullanıldığı için iskan alınana kadar öylece kalıyor ama iskan olmadan gidip doğalgaza başvurduğunda ayrı ayrı dairelere gelip bağlıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • omerr89 O kullanıcısına yanıt
    Yan binamızın iskanı yok Doğalgaz , Elektrik , Su + Fiber İnternet bile çekilmiş gelmiş burada konuşuyorsun.
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Bilmediğim için sordum sadece.Eyvallah
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.