DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Isıtıcı (UFO) alacağım ama hangi modeli alayım bilemedim. Yardımcı olabilir misiniz?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
51
Cevap
1
Favori
20.793
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Klimalar >> Isıtıcı (UFO) alacağım ama hangi modeli alayım bilemedim. Yardımcı olabilir misiniz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2835 Mesaj
      31 Ağustos 2011 12:41:54 Konu Sahibi
      İyi günler. Ev için ısıtıcı alacağım. UFO düşünüyorum. Ama nasıldır, beni idare eder mi bilemiyorum. UFO kullanmış veya çalışma sistematiğini bilen varsa, beni aydınlatırsa sevinirim. Çatı katında kalıyorum. Evim öyle büyük değil. Kaldığım yer de pek sert iklime sahip değil. Bursadayım. Hangi model UFO işimi görür acaba?

|
      |

2016 Seat Leon 1.2 TSİ 110 HP Manuel
      Canon Eos 650D + 18-55mm IS
    • Yarbay
      5238 Mesaj
      31 Ağustos 2011 13:26:36
      Ufo gibi ürünleri alma hepsi aynı elektrik e çalışırsın illa alacaksan ufo diye marka bağımlısı olma hepsi aynı..
      |
      |

Yolsuzluk=Yoksulluk.
      Doğruları konuşmak için en az iki kişi gerekir biri doğru söyleyen, biri doğru anlayan…
      Allah, kimseyi yanlışı savunacak kadar cahil,doğruyu inkar edecek kadar nankör yapmasın..
    • Yarbay
      2835 Mesaj
      31 Ağustos 2011 14:26:06 Konu Sahibi
      peki siz ne önerirsiniz?
      |
      |

• Yüzbaşı
      496 Mesaj
      31 Ağustos 2011 15:45:42
      arkadaşım özellikle ufo almanı şiddetle tavsiye ederim

ben 26 metrekare yere 3000 lik kumtel elite serisi aldım gayet memnun kaldım saddece flamentlere gelen sağ ve soldaki elektrik kablolarından bi tanesi yanana kadar en sonunda çok telli değilde tek bir kalın bakır telden ekleme yaparak hüç servise yollamadan kendim hallettim.ama arkadaşımda ufo vardı orjinal 1200 lük sürekli çalıştırdı maşallah canavar gibi bir sorun çıkmadı.halk arasında bu aletlerin genel adı ufodur.yani orjinal ufo olması kumtel arçelik vestel vs. olması önemi değildir.görenler ooo ufon hayırlı olsun der bu infrared ısıtcının markası ne diye sormazlar markasına dikkatli bakmasalar bile.sen orjinalınden şaşma derim.sakın kapasitesi düşük ürün almayasın az yaksın mantığıyla.neden dersen; minimum lacağın makina 1800 lük olsun en az.istenilen konfor sıcaklığına hemen getirir.diğeri 1200 lük olan ise konfor sıcaklığına gertirmek için sürekli çalışacak ve bu da sürekli elektrik çekecek demek.alabilirsen internette arat en ucuz bulduğun yerden orjinal ufo al kardeşim.ben benim kumtelden çok memnunum şu an bir sıkıntısı yok termostatı flan harika çalışıyor bir sıkıntısı yok .ayrıca metrekare olarak odan..nasıl bir oda.bunlarıda açıklarsan daha iyi olur.

saygılar
      |
      |

Kendi ellerimizle kirlettiğimiz doğanın yıkıcı sonuçlarını görmek için 3-5 dakika ayırmak yeterli..kaynak=Perfect Bluehttp://www.midwayfilm.com/
    • Yarbay
      2835 Mesaj
      31 Ağustos 2011 17:32:58 Konu Sahibi
      Standart bir çatı katı işte. giriş kısmı mutfak yanında oda gibi yer ve arka tarafta küçük bir oda :) yer ve tavanlar ahşah yapıda, laminent. Peki önerebileceğiniz aletin linkini verebilir misiniz?

• Yüzbaşı
      496 Mesaj
      31 Ağustos 2011 17:50:13
      |
      |

Kendi ellerimizle kirlettiğimiz doğanın yıkıcı sonuçlarını görmek için 3-5 dakika ayırmak yeterli..kaynak=Perfect Bluehttp://www.midwayfilm.com/
    • Yarbay
      2835 Mesaj
      31 Ağustos 2011 17:55:16 Konu Sahibi
      teşekkür ederim. Dediğim gibi oda küçük.standart çatı katı işte. 2300 watt fazla gelmez mi ki?
      |
      |

• Yarbay
      2835 Mesaj
      31 Ağustos 2011 18:03:09 Konu Sahibi
      Mesela hepsiburadada kumteller de var ve UFOdan ucuz. sizce aradaki fark nedir?
      |
      |

• Yarbay
      2171 Mesaj
      31 Ağustos 2011 19:14:52
      sanırım ben alsam 2 tane 1200'lük alırdım
      |
      |

• Yarbay
      3149 Mesaj
      31 Ağustos 2011 21:23:19
      Kumtel tavsiye etmem çünkü geçen yıl inceledim ve malzeme kalitesini hiç beğenmedim.Eve destek maksatlı lazımdı,Ufo pahallı geldi, Blue House aldım.Hem Türk malı, hem de 3 yıl garantiliydi.Gayet memnunum ama daha 1 yıl (ve dediğim gibi sınırlı) kullanıldı,dolayısıyla dayanıklılık ile ilgili sağlıklı yorum yapamam.
      |
      |

Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır....M.K.Atatürk
    • Yarbay
      2835 Mesaj
      01 Eylül 2011 16:21:36 Konu Sahibi
      kaç watt alayım ona karar veremedim..UFO daha kaliteli sanırım.
      |
      |

• Yüzbaşı
      496 Mesaj
      01 Eylül 2011 17:03:54
      arkadaşım 2300 lük al dedimya ama en düşük 2000 lik al..

sana nedenlerini yazdım orjibal ufo al gerisine karışma.

alabiliyorsan 3000 lik al ama fiyatı biraz tuzlu ama sen 2000 den aşağısını alma.
      |
      |

• Yüzbaşı
      496 Mesaj
      01 Eylül 2011 18:21:36
      quote:

Orijinalden alıntı: korfezgunesi

kaç watt alayım ona karar veremedim..UFO daha kaliteli sanırım.

bende ki kumtelin teleskopik başlığı plastikti ve yalama oldu bende duvar askı apartlarını başlığa taktım fotoğrafta ayrıntılı bakabilirsin.ayrıca sadece karşı tafa bakıyor ayarlama yapılamıyor şu an orjinal plastik başlık hemen yalama oldu orası bir kere metalden yapılır plastik o kadar ağırlığı nasıl tutsun.

birde uzun süre kullanmaya bağlı yanan kablonun yerine mavi kabloyuda kendim.sen daha kalitelisini al arkadaşım bu tarz şeyler bir kere alınır.

|
      |

• Yüzbaşı
      496 Mesaj
      01 Eylül 2011 18:29:09
      diğer fotolar

|
      |

• Yüzbaşı
      496 Mesaj
      01 Eylül 2011 18:30:11
      işte kendi bulduğum çözüm

|
      |

• Yüzbaşı
      496 Mesaj
      01 Eylül 2011 18:31:51
      kumtel elite

|
      |

• Yüzbaşı
      496 Mesaj
      01 Eylül 2011 18:34:20
      bu mavi bakır kabloyu ben ekledim,orjinal kablosu eriyince o gün bugündür bi sıkıntısı olmadan çalıştı

|
      |

• Yarbay
      2576 Mesaj
      02 Eylül 2011 03:46:43
      ufo yalan dolandan ibaret.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1257 Mesaj
      02 Eylül 2011 11:45:38
      quote:

Orijinalden alıntı: gerbera

arkadaşım özellikle ufo almanı şiddetle tavsiye ederim

ben 26 metrekare yere 3000 lik kumtel elite serisi aldım gayet memnun kaldım saddece flamentlere gelen sağ ve soldaki elektrik kablolarından bi tanesi yanana kadar en sonunda çok telli değilde tek bir kalın bakır telden ekleme yaparak hüç servise yollamadan kendim hallettim.ama arkadaşımda ufo vardı orjinal 1200 lük sürekli çalıştırdı maşallah canavar gibi bir sorun çıkmadı.halk arasında bu aletlerin genel adı ufodur.yani orjinal ufo olması kumtel arçelik vestel vs. olması önemi değildir.görenler ooo ufon hayırlı olsun der bu infrared ısıtcının markası ne diye sormazlar markasına dikkatli bakmasalar bile.sen orjinalınden şaşma derim.sakın kapasitesi düşük ürün almayasın az yaksın mantığıyla.neden dersen; minimum lacağın makina 1800 lük olsun en az.istenilen konfor sıcaklığına hemen getirir.diğeri 1200 lük olan ise konfor sıcaklığına gertirmek için sürekli çalışacak ve bu da sürekli elektrik çekecek demek.alabilirsen internette arat en ucuz bulduğun yerden orjinal ufo al kardeşim.ben benim kumtelden çok memnunum şu an bir sıkıntısı yok termostatı flan harika çalışıyor bir sıkıntısı yok .ayrıca metrekare olarak odan..nasıl bir oda.bunlarıda açıklarsan daha iyi olur.

saygılar

kesinlikle katılıyorum faydalı bilgi olmuş
      |
      |

• Yüzbaşı
      729 Mesaj

iOS Beta Tester
      02 Eylül 2011 20:29:25
      Ufo degil de elektrikli petek falan al. Yagli sistem olandan. Gecen yil Ufo ile isinamadim, bu yil normal soguklar icin klimeyi kullanacagim. Cok soguk olursa komur sobasini kullanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Reklamlar
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.