Şimdi Ara

Isıtıcı (UFO) alacağım ama hangi modeli alayım bilemedim. Yardımcı olabilir misiniz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
25.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

iyi gayet güzel ısınıyoruz hep 26 derecede çalıştırıyoruz.montajdan sonraki ilk fatura 55 tl geldi 15 günlük fatura ama.tabi iki klima ve evin elektiriğide dahil.bu ay da yine iki klima ve evin elektiriği dahil 122 tl geldi.18 lik olan tosh.hergün 15 saat çalışıyor 12 lik dd ise yine günde 10 saat filan çalışıyor.gece birisi gündüz birisi hep 26 derecede çalıştırıyoruz evde kısa kollu duruyorum.bir haftadır kar var yaşadığım yerde dışarısı çok soğuk gerçi kardan önce de kuru ayaz vardı.iyi yani epey menun kaldık.şu an tam klimanın altında yazıyorum pc den, inan klimanın sesini bile zor duyuyorum..ekonomik açıdan sıkıntısı olmayanlara şiddetle öneririm odunla kömürle uğraşmak istemiyorum diyorsanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gerbera -- 13 Kasım 2011; 23:53:57 >
  • Arkadaşlar kafam karıştı bir türlü çıkamadım içinden ufo tarzı birşeymi yoksa yağlı radyatörmü
    ben çukurovada oturuyorum kışlarımız çok sert geçmez ama yeni doğacak bebeğim için almam gerekli klimam var fakat içerdeki havayı kurutuyor bu sebeple sizce 15 metrekare alana asagıda yazdıgım radyatorumu alsam yoksa 2300 watt lık ufo mu alsam?

Fakir RH12 Halojenli 12 Dilim Yağlı Radyatör
  • Arkadaşlar Veito diye bir marka var onu da araştırın isterseniz baya kaliteli bir ürüne benziyor ve o da yerli.
  • bende bir ısıtıcı alacam ama ne alsam karar veremedim. antalya kaş da ikamet ediyorum. burada kışlar nasıldır bilmiyorum ancak geçen günlerde havalar soğuduğunda evde üşüdüm :) acil ısıtıcı almam lazım
  • Sağlıklı ve ekonomik ısıtır.Güneş gibi, ışığın ulaştığı alanlardan ısıtmaya başlar. Diğer elektrikli ısıtma sistemlerine göre % 52 tasarruf sağlar. Termostat ısı ayarı ile istenilen sıcak otomatik ayarlanır. İnfrared sistemde ortam oksijeni tüketilmez. Yanma olmadığı için koku yapmaz. Hijyeniktir, bakteri üretmez.
    sunstarisitici@gmail.com dan bilgi isteyebilirsin
  • En uygun fiyatı ufotr sitesinden alabilirsiniz ayrıca outlet modelleride var. Kesinlikle orjinal al. Sıralamam şöyleki UFO, veito, fakir alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlıklı ve ekonomik ısıtır.Güneş gibi, ışığın ulaştığı alanlardan ısıtmaya başlar. Diğer elektrikli ısıtma sistemlerine göre % 52 tasarruf sağlar. Termostat ısı ayarı ile istenilen sıcak otomatik ayarlanır. İnfrared sistemde ortam oksijeni tüketilmez. Yanma olmadığı için koku yapmaz. Hijyeniktir, bakteri üretmez.

Sun Star en uygun 1600 w 52 tl kaçırmayın sunstarisitici@gmail.com dan bilgi al
  • UFO BLACK LİNE 2300 uzaktan kumandalı aldım. Güzel ısıtıyor. Zaman ayarı nasıl oluyor. Yani belli süre çalışıp belli süre kapanması.
    Ben açtığımda sürekli çalışıyor. Sürekli olarak kumandadan mı aç kapa yapacağız.
    Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunstarisitici

Sağlıklı ve ekonomik ısıtır.Güneş gibi, ışığın ulaştığı alanlardan ısıtmaya başlar. Diğer elektrikli ısıtma sistemlerine göre % 52 tasarruf sağlar. Termostat ısı ayarı ile istenilen sıcak otomatik ayarlanır. İnfrared sistemde ortam oksijeni tüketilmez. Yanma olmadığı için koku yapmaz. Hijyeniktir, bakteri üretmez.

yalana bak %52 tasarruf sağlarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orijinalden alıntı: sunstarisitici

Sağlıklı ve ekonomik ısıtır.Güneş gibi, ışığın ulaştığı alanlardan ısıtmaya başlar. Diğer elektrikli ısıtma sistemlerine göre % 52 tasarruf sağlar. Termostat ısı ayarı ile istenilen sıcak otomatik ayarlanır. İnfrared sistemde ortam oksijeni tüketilmez. Yanma olmadığı için koku yapmaz. Hijyeniktir, bakteri üretmez.

yalana bak %52 tasarruf sağlarmış

• UFO fanlı ısıtcıları öneririm. Fiyatı 70TL civarında. Ucuz ve tek kişi kullanıcaksa oldukça uygun bence.

http://www.isiticisatis.com/ufo_fanli_isitici.html
  • Sony Bravia grup televizyonlar ile UFO BLACK LİNE ısıtıcı grubu kumanda sinyal çakışması mevcuttur. Aynı durum Diğer markalar ile de olabilir. Bu konuda UFO firmasının çözümü farklı odalarda kullanım şeklinde olmaktadır. Dolayısıyla televizyon ile aynı odada kullanmayacaksanız alın.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.