Şimdi Ara

İşiniz ve Maaşınız (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.277
Cevap
58
Favori
47.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ghostiki

quote:

Orijinalden alıntı: bi tylol hot içer miyiz

Ben öğrenciyim. Babam emekli astsubay. Maaşı 3850 TL

Emekli Astsubay o kadar alıyor mu ? emekli subaylar da 5000 mi alıyor .. biz boşa kürek çekiyoruz...

Hem devletten hem de oyaktan maaş alıyor hocam. Oyak çalışırken para kesiyor emekli olunca maaş veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kamu bankası
    özel güvenlik taşeron firma

1610 + 338 tıcket

bu ay zam ayı tas catlasın 200 lıra zam gelır

1800+350 dıyın gıtsın
  • Demircelik sekterunde calisiyorum.

Vardiya Amir Yardimcisiyim.

3400tl net maasim var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luka Modric

quote:

Orijinalden alıntı: crazygamer_wb

Ogretmen. Ekderslerle beraber 3800 tl

hocam ücretli öğretmen olup kadrolu kız kaldırmak zor mu sizce :D

Kız guzelse ve sende tip yoksa bakmaz kardo. Olursa da sonradan annesi bozabilir (anneler genelde kizlarina doktorlari muhendisleri layik goruyorlar). Kız egoluysa karsi cinsten meslektasini begenmeyebiliyor. Yani karışık durumlar biraz. Ama beraber ayni unide okuduysaniz ve sevgiliyseniz onda genelde bi sıkıntı olmuyor vs vs. :)

• Taksimde bir otelde teknis servis görevlisiyim .

Kemiksiz 2000 tl .

Bu aralar iş yok maaşlar geç yatıyor önermiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stan Marsh

Makine mühendisiyim 5 bin tl

Ulan bu ne insan acır biraz -124 nedir.2 sene oluyor yazalı şu an bir sene gecikme ile 1.sınıf işletme okuyorum. potansiyel işsizim.

• quote:

Orijinalden alıntı: JackAvrupa

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: volkaneker

quote:

Orijinalden alıntı: marselinyo

Uluslararası ticaret ve lojistik yönetimi okuyorum iş imkanları nasl?

İngilizce var mı? Yoksa mc donaldsa felan gir.

Hocam bende uluslararası ticaret ve finansman okuyorum daha okuyorum sayılmaz çünkü şuan ingilizce hazırlık okuyorum iyi kötü gidiyor şimdilik

Bir dil bırakmak istiyorum rusça olabilir bilmiyorum daha

Valla şuandan işsiz kalma korkusu başladı beni yani ne bileyim 3-4 bin tl den bi işe başlamak istiyorum şimdi gel ingilizce ve bir dil daha bil sonra asgari ücret al bana koyar okulu bıraksam mı undefined

Sen bilirsin ama o paraları unut derim.

Hocam sonuçta 2 dil bilicem mezun olduğumda heralde hayatım boyunca asgari ücretle çalışmıycam

Korkutuyorsunuz beni

Taktik verin ne yapayım

4-4-2 al sana taktik.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bende uluslararası ticaret ve finansman okuyorum daha okuyorum sayılmaz çünkü şuan ingilizce hazırlık okuyorum iyi kötü gidiyor şimdilik

Valla şuandan işsiz kalma korkusu başladı beni yani ne bileyim 3-4 bin tl den bi işe başlamak istiyorum şimdi gel ingilizce ve bir dil daha bil sonra asgari ücret al bana koyar okulu bıraksam mı undefined

Hocam sonuçta 2 dil bilicem mezun olduğumda heralde hayatım boyunca asgari ücretle çalışmıycam

Korkutuyorsunuz beni

Taktik verin ne yapayım

4-4-2 al sana taktik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• DH yazarıyım.

2017 zammı ile 7200 lira olacak inş. Gün abi de biraz destek oluyor arada tabi 4 ayda bir çift maaş ile bu rakamı alıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmbrbr

Demircelik sekterunde calisiyorum.

3400tl net maasim var.

Demirci mi olsam okılu bırakıp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • MK MarineBoy kullanıcısına yanıt
    İnşallah yanında çalıştığınız akademisyen sizin bu iyi niyetinizi suistimal etmiyordur. Bu kadar mesai yaptıktan sonra 1-2 sene sonra normal bir çalışan gibi işten ayrılırsanız şaşırmam. İlgili akademisyenden bir projede sizi kar ortağı yapmasını isteyin. Bakalım cevabı ne olacak. Benzer bir suistimali arkadaşım yaşadı bizzat. Detaylara gerek yok. Ama akademisyenler çok uyanık olur. Kendinizi kullandırmayın. İnsanlar çok masum olmuyor çünkü. Dediklerimi iyi değerlendirinin. Sizin için bu yazdıklarım. Şahsıma bir yararı olmayacak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Luka Modric

quote:

Ogretmen. Ekderslerle beraber 3800 tl

hocam ücretli öğretmen olup kadrolu kız kaldırmak zor mu sizce :D

Kız guzelse ve sende tip yoksa bakmaz kardo. Olursa da sonradan annesi bozabilir (anneler genelde kizlarina doktorlari muhendisleri layik goruyorlar). Kız egoluysa karsi cinsten meslektasini begenmeyebiliyor. Yani karışık durumlar biraz. Ama beraber ayni unide okuduysaniz ve sevgiliyseniz onda genelde bi sıkıntı olmuyor vs vs. :)

dimi baya olumsuz durumlar :) severse her iki taraf olur aslında da ekonomik cağındayız zor gözüküyor :)

• Bu zamanda mühendis değil öğretmen olun. Yurtta mühendislik ve öğretmenlik okuyan bir arkadaş grubumuz vardı. Öğretmenlik okuyanlara çaktırmazdık ama bunlar mezun olunca işsiz kalacaklar derdik. Onlar 4 sene boyunca gezdiler tozdular çıkmadıkları kız kalmadı sınıftan. Biz ödevdir projedir finaldir yırtınırken onlar sınava 1 gün kala 2 saat çalışıp sınava giriyorlardı. Bizde neyse okul bitince mükafatını görürüz diyorduk çektiğimiz çilenin. Her neyse nasıl olduysa bu öğretmenlik bitiren arkadaşlarımın hepsi KPSS den atandılar 3500 lira maaş alıyorlar. Atanamayan bir tane bile arkadaşım kalmadı. Biz mühendislik bitirenler ise onların aldığı maaşı alamıyoruz. Hem de onların yaptığı tatilin yarısı kadar tatil yapamıyoruz. Birde üstüne üstlük derslerden sıkıntıdan saçları döktük. Anlayacağınız mühendislik mokoko. Eğer İstanbul veya Ankara'da mühendislik okumayacaksanız öğretmenlik daha iyi diyebilirim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Korkutuyorsunuz beni

Taktik verin ne yapayım

4-4-2 al sana taktik.

Senelerin üyesiyim.

• batarya satarak zengin olmuş bir iş adamıyım (3310 3210 1100) eski telefonlara zamanında aylık 15 trilyona para demiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toyota SUPRA -- 6 Kasım 2016; 20:24:13 >
  • 2300, 👮🏻<--->🍞 8700, ₺ aRası

• quote:

Orijinalden alıntı: hboluk

İnşallah yanında çalıştığınız akademisyen sizin bu iyi niyetinizi suistimal etmiyordur. Bu kadar mesai yaptıktan sonra 1-2 sene sonra normal bir çalışan gibi işten ayrılırsanız şaşırmam. İlgili akademisyenden bir projede sizi kar ortağı yapmasını isteyin. Bakalım cevabı ne olacak. Benzer bir suistimali arkadaşım yaşadı bizzat. Detaylara gerek yok. Ama akademisyenler çok uyanık olur. Kendinizi kullandırmayın. İnsanlar çok masum olmuyor çünkü. Dediklerimi iyi değerlendirinin. Sizin için bu yazdıklarım. Şahsıma bir yararı olmayacak.

Oneri ile sundugum ve Teknopark yonetimi tarafindan onay alan projede %10 kar payim olacak ona emin olabilirsiniz. Ben halimden dedigim gibi oldukca memnunum. Piyasada herkes yetismis eleman ariyor kimse kimseyi yetistirme derdinde degil. Ben gece ofise gidip derste calisiyorum yuksek lisans oncesi canim isterse iste yapiyorum. Mesela mesai fotograflarindan bellidir 10 10.30 da ise gidiyorum sen ne yapiyorsun diyen edenim yok. Su anda abi kardes tadinda bir iliskimiz var. Nerden baksak Php-Laravel Frameworkunu, Javascript P5JS Frameworkunu onun disinda OpenCV kutuphanesini ogrendim CSS ogrendim Linuxá daha hakimimim. Bunlara universite egitiminde kimse hakim olamaz bunu da gectim IIR filtrenin ne oldugunu ben elektrik elektronik okudum son sene 1 hafta anlatir gecerler uygulamaya sokmayi bilen yoktur. Ben kisisel gelisimimden dedigim gibi oldukca memnunum somuruldugumu de dusunmuyorum, urunumuzu yil basi gibi tamamlayacagiz sonra benim projeme de gececegiz. Akademisyenler normalde eski kafali olur benim sezimledigim ama patronumdan memnunum bana gorev tanimlamadan once uzun uzun ne kullanacagimiza bakip karar veriyor ondan sonra uyguluyoruz. Aldigim parada iyi yeni mezun biri icin diger mesajini alintiladigim akil kubu kendince 1500 aldigimi saniyor yazmama ragmen takilsin o kendi kosesinde. Piyasada kimse is bulamiyorsa bu sadece piyasanin kotu olmasindan degil, yeni mezunlarin bos bos takilmasindandir. Gecen baska tanidigim bir firma projeleri icin FPGA designer aradi okulun sayfasinda paylastim goygoya ben PS biliyorum olmaz mi dedi. Su anda disarisi bos muhendis dolu. Onune gelene muhendislik lisansini verirsen olacagi bu piyasada coker adam gibi Ar Ge dahi yapilmaz disardan gelen urunlerin satis temsilciligi olur sadece. Cari acigi kapatmak icin sonra gunde bilmem kac saat calisalim

Bu arada bu kadar birbirinden ayrisik naneleri biliyorum ne oluyor diye dusunen olursa web tabanli bir platform yapiyoruz. Artik trend IP tabanli exenizin next next finish oldugu gunler bitti.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cmbrbr

Demircelik sekterunde calisiyorum.

3400tl net maasim var.

Demirci mi olsam okılu bırakıp

Teknik Eğitim Fakültesi Mezunuyum. Ayrıca çalıştığımız yeri görmeden okulu bırakmanı tavsiye etmem
  • hadi az kazananı anladık ..burada yazıp gelirlerini karşılaştırması.. emeğinin bedelini sorgulaması normalde...

astronomik çok kazanların burda diğerlerine nazire yaparcasına gelirini yazması tam bir sonradan görmelik..

dikkate edin maaşını söyleyenlerin arasında esnaf sayısı az
    esnaflıkta bir prensip vardır .. '' az da kazansan , çok da kazansan kazancını söyleme '' derler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dentist1976 -- 6 Kasım 2016; 22:31:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zZzerk

2300, &#128110;&#127995;<--->&#127838; 8700, ? aRası

İç mimarim bu aralıkta maaş alıyorum.

Net maaşımı söylemek istemiyorum.

İç mimarlığı tavsiye etmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.