Şimdi Ara

İŞİNİZ OKULUNUZ KACTA BAŞLIYOR? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
0
Favori
15.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
99 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akşam 5-9 arası okul var.Boş zaman isteyebe borç verilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah mesaisi 6 da başlıyor. 4.30 da kalkıyorum kahvaltı ütü şu bu derken işe saat 5.45 gibi varıyorum. İşten saat 2 de çıkıyorum gün bana kalıyor akşam da 10.30 gibi yatıyorum tertemiz. Ama öğle mesaisi olunca gün bitiyor çok kötü. Öğlen 2 de başlıyorum akşam 10 da çıkıyorum işten gün tamamen kayboluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi işimiz. Esnafım. 9.00 9.30 civarlarında açıyorum. Akşam duruma göre 6.30 ila 8.30 arası kapatıyorum.

• 10-15 arası firmada oldukça ve ortalama haftalık 40 saati doldurduktan sonra, istediğim saatte gidip geliyorum. Bu hafta 35 saat çalışıp haftaya 45 saat çalışırsam da oluyor. Önemli olan genelini pozitif değerde tutmak.

• 7.30 kalkış, 8.15 yola çık, 9.00 iş başı, 19.00 paydos, 20.00 akşam yemeği 20.45 veya 21.00-24.00 arası boş vakit.. cumartesi 17.00 paydos..

• Konunun başlığı değişmeli kim daha fazla köle diye:D ''ölmek için yaşıyoruz''
  • 3 gün 15 saat çalışıyorum 4 gün izinliyim. İş başı saat 09:00 çıkış gece 1:00

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldenmouse -- 10 Ekim 2019; 15:39:55 >
  • 7.30 da başlıyor, 6.30 da servise biniyorum. Firma mercedes

• Bir işim bile yok.Diplomalı işsizim
  • haftaiçi her sabah 8 kalkış 9 da okul.
    Haftasonu da 9 10 gibi kalkmaya çalısıyorum ama haftasonu işim yok okul ile ugrasıyom yine proje, ödev filan.
    En büyük korkum diplomalı işsiz olmak. Yarışmacı arkadaşlara bu hayatta başarılar dilerim.
  • 8:30 Türkiye için en ideal işe okula başlama yaşıdır. Bu uzmanlarca da kanıtlanmış bir şey. 12'de yatıp 8:30 da kalksan bile 8 buçuk saat yatmış oluyorsun ve bu en profesyonel çalışma şartlarından. Öyle ki hayalini kurduğunuz Almanya'da 5 de hayat başlıyor. Ha ama 8 buçuk da kalkan adamı 12 saat çalıştırmak evet köleliktir.
  • 50 yaşımda emekli oldum yazlıkta kebap
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAIZEN

5:30-20:30 yol+iş.
    Oha

• quote:

Orijinalden alıntı: pilotaFerrari

8:30 Türkiye için en ideal işe okula başlama yaşıdır. Bu uzmanlarca da kanıtlanmış bir şey. 12'de yatıp 8:30 da kalksan bile 8 buçuk saat yatmış oluyorsun ve bu en profesyonel çalışma şartlarından. Öyle ki hayalini kurduğunuz Almanya'da 5 de hayat başlıyor. Ha ama 8 buçuk da kalkan adamı 12 saat çalıştırmak evet köleliktir.
    Uyandigin anda ise isinlaniyorsun sanırım

Okulum evime 1.3km 8.30daki ders için 7.30da kalkmam lazım en az

• Sabah 10 da yola çıkıyorum 11 de ofiste oluyorum
    Akşam yani 15-20 dk sonra 18:00 da çıkıyorum 18:45 de evdeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

Konunun başlığı değişmeli kim daha fazla köle diye:D ''ölmek için yaşıyoruz''
    Aynen öyle hepimizi kole ettiler

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    İş benim olmasa katlanmam.

• Sabah 8:30 da başlıyor okul tabi okula gitmeden önnce hazırlanmak gerekiyor (kahvaltı,giyinme gibi) o yüzden 7:30 da kalkıyorum yataktan
    Akşam 17:30 civarı okuldan çıkış eve dönüş ve saat 18:00

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Knka saat aksam 5 de basliyor benm malum iö
    Aksam 8 9 10

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.