Şimdi Ara

İsimsizler Yeni Sezon'da Raiting'leri Salladı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz sezon geniş bir izleyici kitlesine ulaşan ve çok heyecanlı bir şekilde sezon finali yapan İsimsizler, bu sezonda kaldığı yerden devam ediyor.

Geçen sene bizi üzen ve merak içinde bırakan dizi bu senede bizi yine merak içinde bırakmaya devam ediyor. Aslında dizide birazda belirsizlik hakim çünkü Kor Yakup isimli karakterin kim olduğu hangi tarafta olduğu geçmişinde neler yaşadığı hala belli değil bakalım ilerleyen bölümlerde bu konu aydınlacak mı ?

Beni mutlu eden diğer bir konu ise Murat'ın yaşıyor olması oldu ilk bölümü izlerken biraz ölecek stresini yaşadım ama son anda bizim ekip her zamanki gibi geldi.

Benim genel yorumum bu sezon çok daha iyi olacak gibi duruyor fakat ortadaki belirsizliklerin ortadan kalkması lazım.

• daha diğer kanalların dizileri başlamadan başladı da o yüzden
    haftaya 3 tane daha dizi başlıyor aynı gün. geçen sezona göre beğenilmedi. isimsizler ilk 5 e zor girer bundan sonra
  • Yegemen Y kullanıcısına yanıt
    ben öyle düşünmüyorum dizinin oyuncuları ve konusu geçen sezona göre daha iyi bir yere geldi sadece yeni karakterlerin anlaşılması ve izleyicinin zihninde bişeylerin oturması lazım geçtiğimiz hafta savaşcı da başladı ama aynı etkiyi uyandırmadı. Öenümüzdeki hafta söz başlayacak ondada bazı sahneler çok komik duruyor geçen sene bu yüzden çok eleştiri almıştı bakalım bu sezon neler olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekkanatlı

ben öyle düşünmüyorum dizinin oyuncuları ve konusu geçen sezona göre daha iyi bir yere geldi sadece yeni karakterlerin anlaşılması ve izleyicinin zihninde bişeylerin oturması lazım geçtiğimiz hafta savaşcı da başladı ama aynı etkiyi uyandırmadı. Öenümüzdeki hafta söz başlayacak ondada bazı sahneler çok komik duruyor geçen sene bu yüzden çok eleştiri almıştı bakalım bu sezon neler olacak.

normalde ayrı bir dizi olarak başlasa kesin tutardı ama geçtiğimiz sezonun devamını bekledi herkes. geçen sezon ile iyi-kötü kıyası yapmak mümkün değil çünkü bu bambaşka bir dizi. bir süre gider ama sıkıcı olursa kemik izleyici giderse akıbeti iyi olmaz.
  • gayet başarılı bir dizi
  • Saçma milliyetçilik temalı ortalama bir dizi. Bazı kesimlerin gazını alıyorlar böyle 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.