Şimdi Ara

Işıltılı bakan Nebati: 'BU ÜLKEDE GENÇ OLMAK O KADAR TATLI Kİ ' 🤔😁 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
3.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Işıltılı bakan Nebati: "BU ÜLKEDE GENÇ OLMAK O KADAR TATLI Kİ " 🤔😁
  • Benim anlamadığım bunlar çoluğunun çocuğunun akrabalarının suratlarına nasıl bakıyorlar utanmadan.

• lazer__ kullanıcısına yanıt
    Işıltılı bakan Nebati: "BU ÜLKEDE GENÇ OLMAK O KADAR TATLI Kİ " 🤔😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyice hayal aleminde yaşamaya başladılar.Artık işi milletle dalga geçmeye kadar vardırıyorlar.

Bu ülkede genç olmak hele siyasal islamcı değilse ve tanıdık bir çevresi yoksa 'aşağlanmak' demektir.

Ortalıkta dinazor neslinin ''iş çok iş beğenmiyon' laflarıyla mücadele etmek demektir

Dinazor neslinin 'çıkra telfon göste' zırvalığına cevap vermek demektir

Dinazor neslinin ''eskiden tuvalet yohudu' saçmalıklarına cevap vermek demektir.

Amerikalı ve Avrupalı gençler 'gençliklerini' yaşarken bizler buradaki gençliğimizi dinazorlara laf anlatmakla geçiriyoruz.

Dinazorlar sırf okuma yazma bildiği için zamanında memur olabilmiş şimdi gelip 'ahkam' kesiyor.En fazla ortaokul mezunu ama gelip üniversite mezunu,yüksek lisans ve doktora yapan insanlara 'ders' vermeye kalkıyor.Yetmiyor cahil cesaretiyle 'sen ne gördün ki' deyip iyice insanı zıvanadan çıkartıyor.

Velhasıl kelam Türkiye'de özellikle bunların döneminde genç olmak demek 'heba' olmak demektir 'aşağlanmak' demektir.

Gelişmiş ülkelerdeki yaşlılar ''Bizim zamanımızdan daha iyi şartlarda yaşayın'' der gençlerin yanında yer alır bizim dinazorlar ''karnın doyuyo ya ne gonuşuyon' der.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Nightt -- 19 Mart 2022; 22:56:14 >
  • Bu kişilerin yargılanması gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu normal değil.

• Redeemertr kullanıcısına yanıt

• Şu adamların bakan olduğunu rüyamda görsem inanmazdım , her halk hakettiği şekilde yönetilir

• denn.zent D kullanıcısına yanıt

İşsizlik maaşıyla gezmeye gelen Avrupalı gençleri biliyorum. Işıltılı bakan Nebati: "BU ÜLKEDE GENÇ OLMAK O KADAR TATLI Kİ " 🤔😁 

• 13 yaşındaki gençlerin bile "okusak nolacak abi, işsiz kalmak için okuyoruz" dediği, %80'inin yurtdışına gitmek isteyip tatlılık seviyesini arşa çıkarttığı bir durumdayız evet....

Reyiz hazretlerinden ya da Allah'tan ricam, şu herifi bi susturun artık ya! AKP'li bakanların çoğu gereksiz konuşur ama bu kadar gereksiz konuşanını da hiç görmedik! Seviye git gide düşüyor, mevcut seviyelerini korusalar ona bile razıyız ama ne mümkün!

• Valla adam haklı beyler dağılın. Datlış datlış gençliğimizi harcadık bu ülkede. Sıkıysa biri çıksın yalan desin la görek?! XD

• Bu ülkede genç olmanın ne kadar tatlı olduğunu 18 yaşında intahar eden kuzenime sorun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Gençlik mi bıraktınız Nebati !!!

• agizlarindan cikan herseymi yalan olur ya malesef...

gencler kacak yollada olsa ulkeyi terketmek icin elinden geleni yapio bakan nebati turkiyedemi yasio aceba baska ulkedemi

• bu ülkede milleti süründürmeye doymadınız tatlı gelir tabi... neler neler yazardım da terbiyem müsade etmiyor... bi kulak arkası kalmıştı onu bile yaptınız be... her türlü fantezi denendi bu insanların üzerinde... insanda biraz utanma arlanma olur...

• Avrupanın bir çok yerini gezdim. Orada gençler yarı zamanlı çalıştıkları işlerin kazançları ile son model cep telefonları , bilgisayarlar veya mütevazi otomobilleri rahatlıkla satın alabilirken bizim ülkemizdeki gençler için bunlar hayal. İnsanların aklıyla dalga geçiyorlar. Ülkemizdeki gençler bırak yurt dışını şehirler arası bile zor seyahat ediyor. Seçime az kaldı. Bu ülkede genç olmak ne kadar tatlı Z kuşağı size gösterecek.

• İçimden geçenleri söylemek için Bakan beyin görevden affını bekliyorum. Zaten fazla kalıcı değil belli.

• O tatlı taliş gençleri bi de seçimde görün siz

• ciddi ciddi billur geçtiğini düşünüyorum artık.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.