Şimdi Ara

Işıltılı bakan Nebati: 'BU ÜLKEDE GENÇ OLMAK O KADAR TATLI Kİ ' 🤔😁

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
3.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Işıltılı bakan Nebati: "BU ÜLKEDE GENÇ OLMAK O KADAR TATLI Kİ " 🤔😁Türkiye Gündemiyoutube
    #NurettinNebati #TürkiyeGündemi #shorts
    https://www.youtube.com/watch?v=JF7lOZ2GK1Y&feature=youtu.be

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, TÜGİK İş Zirvesi Programı’nda şöyle konuştu:

"Bu ülkede genç olmak iş adamı, iş kadını olmak o kadar tatlı, güzel ki… Zorluklar pes etmek için değil ki ya! Biz zorluklara karşı pes edeceksek niye buradayız? Hayat denilen şey mücadele etmek demektir. Birilerinin olumsuz havalarıyla hareket etmek değil ya! Onlar aynaya baksın kendilerini yiyip bitirsinler. Biz aynaya baktığımızda heyecan, enerji, güç, iman, istikrar, bayrak, vatan, millet diyerek geliyoruz. 21. yüzyıl bizim yüzyılımız. İleride çocuklarımız 21. yüzyıl Türkiye’nin dendiğinde inanmayanlar vardı onlar bile kazandı diyecekler. Bu ülkenin kazancı inanmayanlara da karamsarlara da yeter o kadar güçlü…”

...

Evet gençler ne diyorsunuz Işıltılı bakan Nebati: "BU ÜLKEDE GENÇ OLMAK O KADAR TATLI Kİ " 🤔😁 Işıltılı bakan Nebati: "BU ÜLKEDE GENÇ OLMAK O KADAR TATLI Kİ " 🤔😁 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 19 Mart 2022; 16:16:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İyice hayal aleminde yaşamaya başladılar.Artık işi milletle dalga geçmeye kadar vardırıyorlar.

Bu ülkede genç olmak hele siyasal islamcı değilse ve tanıdık bir çevresi yoksa 'aşağlanmak' demektir.

Ortalıkta dinazor neslinin ''iş çok iş beğenmiyon' laflarıyla mücadele etmek demektir

Dinazor neslinin 'çıkra telfon göste' zırvalığına cevap vermek demektir

Dinazor neslinin ''eskiden tuvalet yohudu' saçmalıklarına cevap vermek demektir.

Amerikalı ve Avrupalı gençler 'gençliklerini' yaşarken bizler buradaki gençliğimizi dinazorlara laf anlatmakla geçiriyoruz.

Dinazorlar sırf okuma yazma bildiği için zamanında memur olabilmiş şimdi gelip 'ahkam' kesiyor.En fazla ortaokul mezunu ama gelip üniversite mezunu,yüksek lisans ve doktora yapan insanlara 'ders' vermeye kalkıyor.Yetmiyor cahil cesaretiyle 'sen ne gördün ki' deyip iyice insanı zıvanadan çıkartıyor.

Velhasıl kelam Türkiye'de özellikle bunların döneminde genç olmak demek 'heba' olmak demektir 'aşağlanmak' demektir.

Gelişmiş ülkelerdeki yaşlılar ''Bizim zamanımızdan daha iyi şartlarda yaşayın'' der gençlerin yanında yer alır bizim dinazorlar ''karnın doyuyo ya ne gonuşuyon' der.

• gözlerimdeki ışıltıyı görebiliyor musunuz

Işıltılı bakan Nebati: "BU ÜLKEDE GENÇ OLMAK O KADAR TATLI Kİ " 🤔😁
  • Redeemertr kullanıcısına yanıt

görüyorum da biraz yaşlanmış gibisin knk töbe bismillah

• ...... ordan!

• Almanya'da, Fransa'da yaşayan gençlerimizi kastediyor olabilir. Düşünsene Türkiye'ye geliyorsun 100 avro bozduruyorsun...

• lazer__ kullanıcısına yanıt

Artık Türkiye' de genç kesmin normal hali Işıltılı bakan Nebati: "BU ÜLKEDE GENÇ OLMAK O KADAR TATLI Kİ " 🤔😁 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 19 Mart 2022; 16:50:24 >
  • İnsanı ne kadar yoruyor bu bakan, ne dediğini kendi de anlamıyor cümleler kuruyor ama laf ola beri gele işte..

• Mayısta ve mayıstan sonra bakacağız.

• Redeemertr kullanıcısına yanıt

Böyle bir genç görmüştüm ben de

Üzücü Işıltılı bakan Nebati: "BU ÜLKEDE GENÇ OLMAK O KADAR TATLI Kİ " 🤔😁 

• Bakanım sizde çok tatlısınız başarılarınızın devamını dilerim 🥰

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Işıltılı bakan Nebati: "BU ÜLKEDE GENÇ OLMAK O KADAR TATLI Kİ " 🤔😁 

• Işıltılı bakan Nebati: "BU ÜLKEDE GENÇ OLMAK O KADAR TATLI Kİ " 🤔😁
  • Asıl siz tatlısınız. Bakanıma bakın şapşal yaa <33

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gençliği bırakın 11 ,12 yaşındaki çocuklar ekonomi hayat pahalılığını konuşuyor bu ülkede. Kendi çocuğumdan biliyorum.

Alakası olmaya bilir şu aklıma geldi geçen şirket müdürü en çok zammı sana yaptık dedi bana (geçen sene benden 300 tl fazla alan iş arkadaşım la aramda fark 400 olmuş) o an telefon çaldı arkadaşım arıyordu. Bende MÜDÜRÜM BABANNEM DUĞUM YAPMIŞ dedim açil çıkmam lazım dedim ve çıktım müdür anlamıştır artık boşa müdür olmamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solarisx -- 19 Mart 2022; 17:46:44 >
  • Bunlar ne yiyip içiyor? 🤔
    Tarih kitaplarında okutulmasi gereken bir devri yaşıyoruz. Yemin ediyorum 100 yil sonra anlattıklarında kimse inanmayacak. Hadi lan diyecek. Haşhaşileri geçtik.

• Haberi doğru okumamışınız iş adamı gençlere yani kendi gençlerine gemicikleri olanlara seslenmiş ki,valla onlara hayat çok tatlı dedikleri doğru yani diğer gençlerin durumu ortada test kitabı alamıyolar,cafede oturamıyolar,evlenemiyorlar,yetersiz besleniyorlar,iş bulamıyorlar vs

• Liyakatsizler devri diye geçirelim bunu tarih kitaplarına. Dediğiniz gibi ileride ders diye okutulması gereken dönemlerden birini yaşıyoruz ülkece. Haşhaşilere kurban olsun bunlar. Haşhaşilerin en azından amaçları belliydi. Bunların ne oldukları, ne amaçladıkları bile belli değil. Allah bu ülkeye sabır versin. Geleceği çok kötü bir şekilde yendi bu güzelim ülkenin.

• En dandik notebook u 10 bin liraya alan gençlerimiz de böyle düşünüyor mu yoksa akıllarında ülkeden kaçmak mı var Işıltılı bakan Nebati: "BU ÜLKEDE GENÇ OLMAK O KADAR TATLI Kİ " 🤔😁 

• adam soyadının hakkını verir bari nebati yağ fiyatları ucuz ve sabit kalır sürekli oynuyor nebati yağ fiyatları Işıltılı bakan Nebati: "BU ÜLKEDE GENÇ OLMAK O KADAR TATLI Kİ " 🤔😁 

• 2023’ü ölmeden görmek istiyorum. Keşke zamanı hızlandırabilsekte direkt o seçim gününü görebilsek

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.