Şimdi Ara

Işıkta Başıma Gelen Olay. Ceza Yermiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçenlerde dikmen caddesinde bir ışıkta durdum.Kameralı ışıklarda.Yeşilin yanmasına 30 sn filan kala arkama çakarlı bir araç yanaştı. Araçta ufak ticarilerden bişeydi hatırladığım kadarıyla. Bu zırrr diye ses çıkaran kornadan basmaya başladı. Başta hareket etmedim bu sefer "yol versene" diye anons yaptı. Bu sefer biraz ilerleyip yaya geçidine çıkıp buna yol verdim. Ama sonradan düşündüm bunun polis olduğuna dair herhangi bir emare yok aracında, bu durumdan bana ceza gelirmi acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İç işleri bakanlığının genelgesi var artık çakarı araçların geçiş üstünlüğü yok sadece görev emri varsa yakabiliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

İç işleri bakanlığının genelgesi var artık çakarı araçların geçiş üstünlüğü yok sadece görev emri varsa yakabiliyorlar.

Peki sizin benim gibi bir sivil vatandas bunu nasil sorgulayacak ?

Aractan inip cami acin gorev emri gorecegim diyebilir miyim ?

Resmi plaka haric cakar yasak denildi kimsenin umursadigi yok. Haberlerde gostermelik 2-3 araci yakaliyorlar öyle. Hala emniyet seridi cakarlarla dolu herkes mi goreve gidiyor anlamadim gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

İç işleri bakanlığının genelgesi var artık çakarı araçların geçiş üstünlüğü yok sadece görev emri varsa yakabiliyorlar.

Peki sizin benim gibi bir sivil vatandas bunu nasil sorgulayacak ?

Aractan inip cami acin gorev emri gorecegim diyebilir miyim ?

Resmi plaka haric cakar yasak denildi kimsenin umursadigi yok. Haberlerde gostermelik 2-3 araci yakaliyorlar öyle. Hala emniyet seridi cakarlarla dolu herkes mi goreve gidiyor anlamadim gitti

Ben ambulans, itfaiye ve resmi polis aracı dışında kimseye yol vermiyorum. İsterse bi tarafını yırtsın. Sizde aynısını yapabilirsiniz.

• Yol verirsen en fazla ceza yersin.vermezsen dayak yersin

Seçim senin ister ver ister verme

Soma'da yaşananları unutma...nerde yaşadığını hiç unutma

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    Bıçaklanabilir,öldürelebilirde insan hocam. Adamın boyu 1.60 kendi boyu kadar döner bıçağı taşıyo bagajda

• Bu çakarlar yasaklandı ama yersen. İstanbul trafiğinde ne hikmetse tüm operasyonlar iş çıkışı oluyor herhalde. Ben yol vermiyorum buyursun başka şeride geçsin veren versin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.