Şimdi Ara

Isik sizmasi big fail! Samsung Curved 24inch 144hz 1ms Monitor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kimseden para almadim kimsenin reklamini yapmiyorum mesajlarima girip bakabilir siniz sadece verdigim paraya uzuluyorum

Isik sizmasi big fail! Samsung Curved 24inch 144hz 1ms MonitorIsik sizmasi big fail! Samsung Curved 24inch 144hz 1ms Monitor

1 ay once hem TV hem Monitor aldim ikiside samsung. Tv'de isiz sizmasi vardi gelen servisci ezerlemis belli daha sorunu gormeden abi dinamik modda izlersen boyle olur diyor e diyorum diger kosede yok burada var abi bu modeller boyle

hadi buyuk ekranda isik sizmasi olur ya 24 Inch monitor be bu buyuklukde monitorde olmasin artik ya Yarin Monitor icin servis gelecek video'ya kayit yapicam sonra youtube ve burada atarim rezilligi sizde gorun

Mazeret olarak kesin : Abi karanlik odada kullanirsan isik sizmasi belli olur derler kesin " Tuketici hakem heyetinede sikayet edicem monitoru gosterdikten sonra

bir daha samsungun ne telefonunu alirim nede elektronik aletlerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PizzaMuffin -- 27 Aralık 2019; 3:28:44 >

• Işık sızması olmayan model yok gibi. Gelen eleman da aynısını söyleyecek muhtemelen. Arkadan aydınlatma olunca bu sıkıntı oluyor az ya da çok. Size çok olanı denk gelmiş, şanssızlık.
  • BUrada şunu merak ediyorum, inat etsen yok arkadaş istediğim gibi bir tv getiremiyorsanız almıyorum desen ne olur? Büyük çoğunlukla mağazadan parası ödenmiş ürünlerdir bu eve gelenler, acaba mağaza senin istediğin gibi bulana kadar değiştiriyor mu yoksa beğenmiyorsun al paranı diyip geri mi veriyor?
  • Hocam monitorün ve TV' nin modeli nedir?

(Monitör VA panel sanırım)
    Bir de neredeyse tüm samsung VA panel monitörlerde yazılar bulanık oluyormuş sizde de böyle miydi?

( Amazon cfg73 va panel değerlendirme - netlik problemi )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDynamicRange -- 30 Aralık 2019; 22:1:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HighDynamicRange

Hocam monitorün ve TV' nin modeli nedir?

(Monitör VA panel sanırım)
    Bir de neredeyse tüm samsung VA panel monitörlerde yazılar bulanık oluyormuş sizde de böyle miydi?

( Amazon cfg73 va panel değerlendirme - netlik problemi )
    bu ürünün 27 inçi vardı bu yüzden vermiştim yazılar bulanık neden bilmiyorum va yüzünden sanırım.

ipse geçince dünyam değişti va panel pişmanlıktır...

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    Yazılar bulanıkmış çünkü galiba genel olarak samsung VA panellerde harflerin orta kısımlarının bile üzerindeki pixeller sönmnesi gerekirken tam sönmüyormuş:

SAMSUNG VA PANEL:

DİĞER PANELLER:

• kardeşim monitör internetten alınır ki, ışık eızması ölü piksel vb durumunda "cayma hakkı ile" sorgueuz sualsiz begenmedim diyip geri paketleyesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.