Şimdi Ara

IŞIĞIN KALBİ [1.Bölüm] {SS,li} [Çizgi Romanımsı Denememiz] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devam etmenizi diliyorum,başlangıç adına gayet güzel.

• Yaşınıza göre gayet iyi bir çalışma tebrik ederim. Yapıcı bir eleştiri yapacak olursam: Yazıların okunabilirliği neredeyse hiç yok. Siyah arkaplana kırmızı yazı ve Comic Sans MS fontu bu tür yazılar için hiç uygun değil.

Daha keskin bir font ve okunabilirlik açısından daha muntazam, paragraflara bölünmüş ve göz yormayan bir stil kullanmanızı tavsiye ederim.

Eğer bu konuda bir bilginiz yoksa yardımcı olabilirim.

• Ergence olmasına rağmen gayet güzel bir başlangıç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geranimo486 kullanıcısına yanıt
    Tsuda kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cool Storm

Yaşınıza göre gayet iyi bir çalışma tebrik ederim. Yapıcı bir eleştiri yapacak olursam: Yazıların okunabilirliği neredeyse hiç yok. Siyah arkaplana kırmızı yazı ve Comic Sans MS fontu bu tür yazılar için hiç uygun değil.

Daha keskin bir font ve okunabilirlik açısından daha muntazam, paragraflara bölünmüş ve göz yormayan bir stil kullanmanızı tavsiye ederim.

İyi akşamlar hocam, öncelikle çok teşekkür ediyorum.
    Birkaç sorunum var, bilginizin yettiği kadarında destek olabilirseniz çok sevinirim.

- Çizimleri tabletten(düşük özellikli) Autodesk Sketchbook adlı programdan yapıyorum. Bu programda metin ekleme seçeneği çok kötü (ya da ben tam kullanamadım) olduğundan üstteki ve alttaki yazıları "Google Dökümanlar" adlı programdan yazdım. Ekran SS'si alarak "Import image seçeneğiyle, çizim sayfasına gönderdim, yazı dışındaki kısımları boyayla kapadım, bir de ayarı tutturmak için 4-5 kez farklı boyutlara çevirdim vs. derken gerçekten epey zor oldu bu iş.

Bir de programda ne yazık ki sadece 5 font var. -Times New Roman, Comic Sans, Comic Sans MS, Calibri, diğerini unuttum.
    Şu an karara kara kara konuşma ve düşünme balonlarına nasıl yazı ekleyeceğimi düşünüyorum. Uygun bir program varsa bildiğiniz... Kısacası her türlü önerinize açığım. Tekrar teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bravo hocam, başarılar diler ve devamını beklerim.

• quote:

Yaşınıza göre gayet iyi bir çalışma tebrik ederim. Yapıcı bir eleştiri yapacak olursam: Yazıların okunabilirliği neredeyse hiç yok. Siyah arkaplana kırmızı yazı ve Comic Sans MS fontu bu tür yazılar için hiç uygun değil.

Hocam, müsait misiniz bilmiyorum ancak önceki yazdığım sorundan dolayı, ikinci bölümde de aynı hatalar muhtemelen olacaktır. Ayrıca konuşma balonu ekleyemiyorum eldeki imkanlarla , böyle devam etmemiz sanırım mümkün değil. Mesajı görürseniz , önerilerinize açığız. Teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akanzi Kopanzi

quote:

Hocam, müsait misiniz bilmiyorum ancak önceki yazdığım sorundan dolayı, ikinci bölümde de aynı hatalar muhtemelen olacaktır. Ayrıca konuşma balonu ekleyemiyorum eldeki imkanlarla , böyle devam etmemiz sanırım mümkün değil. Mesajı görürseniz , önerilerinize açığız. Teşekkür ediyorum.

Merhaba,

Herhangi bir kişisel iletişim bilginizi özel mesaj yolu ile iletirseniz daha detaylı ve rahat bir şekilde konuşabiliriz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.