Şimdi Ara

IŞİD UZAK DOĞU'DA NE ARIYOR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

IŞİD'in Filipinler'de ve uzak doğu'da ortaya çıkmaya başlamasının özeti emperyalist işgalin sırasının oraya geldiğini gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exnuc -- 25 Mayıs 2017; 19:19:45 >

• Paranoya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filipinler devlet yöneticisi en son obamaya küfür etmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark Valley

Filipinler devlet yöneticisi en son obamaya küfür etmişti.

Filipinler Devlet Başkanı Rodrigo Duterte: “Ülkem çökerse onu kim geri döndürecek? ABD mi? Bize silah lazım. ABD, Çin’le savaşmamızı istiyor. Neyle? Cruise füzeleriyle mi? Katliam olur. Sonra da pazarlık masasında ‘ben bunu’, onlar da ‘bunu istiyorum’ denilen bir durum olur. Aptal gibi mi görünüyorum?”

Kaynak:http://ehamedya.com/duterte-bati-bize-sanki-hala-kolonileriymisiz-gibi-davraniyorlar-biz-bagimsiz-bir-ulkeyiz.html

• Amerika hariç her yere.

• Müslümanlara nüfus eden bir çeşit hastalık.

Kıyamet alameti olarak müslümanların nezle gibi, kafirlerin sarhoş gibi uçmuş olacakları bilgisi verilir.

• Müslümanlık mevzusu değil durum.Sermayenin politikalarını kabul etmiyorsan düşersin.Müslüman ülkelerde bu Işid vasıtasıyla oluyor.Gayrimüslim ülkelerde de kendi iç dinamiklerine göre. Filipinler başkanı,ülkesinin Çin'e karşı cephe alması için Abd'nin talepkar politikasından bahsetmiş.Her şey aşikar aslında.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.