Şimdi Ara

IŞİD'in Yakarak Şehit Ettiği Sefter Taş'ın Babası: Yakılma Videosu Doğrulandı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
1
Favori
21.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
171 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah rahmet eylesin, Türk silahlı kuvvetleri hiç bu zamanki kadar zayıf olmamıştı..

Hala neyini savunuyorlar bu durumun anlamak zor..
  • SpawniN kullanıcısına yanıt
    Kendinizi olay hiç vermiyorsunuz. Kadir Son of popcorn dinleyen adamlara da laf anlatmaya çalışmak hata zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

quote:

Orijinalden alıntı: Nacho_EU

O beğenmedikleri eski Türkiye olsaydı bu olay ilk ortaya atıldığında IŞİD diye bir sey kalmazdı.

Allah akıl fikir versin. Şimdi IŞID ne desem kalkıp bana islamdan, müslümanlardan bahsedersin hani IŞID islam için savaşıyor ya..

IŞID'in amerika ve israilin ortadoğuda ki köpeği olduğunu dünyada sadece bizim kemalistlerimiz kabullenemedi.

Sizde varsa yoksa islama, müslümanlara kin, nefret kusmak var. Atanızdan gördüğünüzü uyguluyorsunuz belli.

IŞİD e bir grup öfkeli genç diyen ve onlara silah gönderen de kemalist ti değil mi?

Kendine bile faydası olmayan adamdan bahsediyorsunuz. Ahmet davutoğlu kim? şahıslar ve onların cahilce konuşmaları üzerinden gidecek olursak buyrun;

Kemal kılıçdaroğlu: PKK ya güveniyoruz doğuda ki sandıkları korur

Aynı kılıçdaroğlu: PKK niye silah bıraksın?

Ve yine aynı kılıçdaroğlu doğuda hendek kazarak askerleri şehit eden PKK lı teröristlere: Hendek kazan arkadaşlara sesleniyorum

Bir kılıçdaroğlu bombası daha: YPG bizim için terör örgütü değildir vatanını korumak için örgütlenmiştir.

Bunların hepsini atatürk'ün kurduğu partinin başında ki kılıçdaroğlu söylüyor. O zaman PKK ve YPG gibi terör örgütlerinin finansörlüğünü de kılıçdaroğlu ve CHP yapıyor. En azından cahilin biri sadece öfkeli gençler demiş ve devamı yok. Öteki kucak açmış, sarılmış, her fırsatta destek vermiş.

Evet PKK = CHP bunu Türkiye'de inkar edebilecek yoktur da neyse.

Megri Megri.

IŞİD'in Yakarak Şehit Ettiği Sefter Taş'ın Babası: Yakılma Videosu Doğrulandı!

• son of corn da dinlemiyoruz down of a system da.

etiketleriniz bol bol hazır ama hatalı.
  • kolay değil bu tür şeyler Allah ailesine sabır versin
  • Akpliler bedelli yapıyor ne de olsa askerliği.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • halen Türkiye'de IŞID sempatizanları var ve devlet buna izin veriyor , yazık valla yazık
  • Olayların kabul edilebilir hiçbir yanı yok. Lakin Eski Türkiye olsa şunu yapardı bunu yapardı diyenler neye güvenerek diyor ? Eski Türkiyede Abd den izin almadan tuvalete gidemiyordu Başbakan tabiri caizse. Kıbrıs Barış Harekatında bile İngiltere ile Abd ile görüşmeler sürerken rahmetli Erbakan'ın Operasyon diye diretip Orduyu harekete hazırlamasıyla başladı. O işler öyle kolay değil. Daha İdlibe girerken vizeleri kaldıran ABD, bölgeseki asıl gücüne müdahale edilirken nelere başvururdu. Neler yapardı. Abd Başkanlarının önünde el pençe duranlarla siz hangi yere gireceğinizi zannediyorsunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @iskefiyeli , @gozbilginli , @kadircitak , @aslanoto

benim şu an hatırladıklarım bunlar.
    aklınıza gelen yandaşları siz de buraya çağırın beyler.
    konuşsunlar bakalım ne diyecekler bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows95 -- 11 Ekim 2017; 11:59:14 >
  • Zamanında yalanlanmıştı hükümet tarafından, şehit babası olayın peşini bırakmayınca doğrulandı. Hiçbir basın yayın organında haber yapılmadı nedense. Ne olacak, yanılmışız, hata yapmışız denilir geçilir, ölen öldüğüyle kalır. Uyumaya, biat etmeye devam.
    Günahsız gençlerimiz, bunların yanlış politikası yüzünden şehit oluyor, hem de bu denli bir acıyla. En beter ölümleri, en büyük acıları bunlara sebep olanlar hakediyor
  • SpawniN kullanıcısına yanıt
    Komik ya valla çok komik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Savasta her sey olabilir, yanarak olmeleri aci olsa da. Hicbir savas hukukuna bagli degiller bu caniler cunku.

Ama asil aci olan, hukumetin bu canilere silah gondermesi. Turkiyeden adam devsirmelerine izin vermesi, gazete dergi basmasina izin vermesi.. Gozaltina alinan isidcilerin bir hafta sonra serbest kalmasi vs.

Link isteyen arkadaslar, istemeyin..
    Link paylasacak arkadaslar paylasmayin..

Can dundar nasil vatan haini ilan edildiyse siz de "devlet sirri"ni ifsa etmekten yargilanirsiniz.

Benim telefonumda halen duruyor video.

1 hafta kendime gelemedim, hayatin igrencligine ve insanlarin vurdum duymazligina agladim.

Hayatinin baharinda yanarak oluyorsun.. Evde sicak yatagimda izlerken, kendimden utandim. Bu insanlara neden sahip cikamadik diye..

sebep olan, basin yasagi getiren, sessiz kalan kim varsa ayni aciyi yasamalarini diliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prestige07 -- 11 Ekim 2017; 13:3:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

Ömer Halisdemir gibi mi hocam?

öyle birşey olabilir evet... ama yapmadı diye askeri eleştirmem ama 1 kişiyi 75 askerden hatta 1000 askerden üstün tutarak TSK'ya saldırmak ancak hainler yapabilir... 1 asker nedeniyle TSK ve Türk milletine saldırmak nedir yaa 1 yıldır bu yapılıyor... BU kadar geri zekalı bir halk görmedim dünyada. Bu da onların 1 senedir sövgüsü gibi oldu amase neyse artık dünde beri bunlarla uğraşıyorum sıktı artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumagir -- 11 Ekim 2017; 13:36:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_flood

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    afiyet olsun
    klavye kolay değil mi...

insan olmak lazım önce yazı yazmayı öğrenmek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpawniN -- 18 Ekim 2017; 9:41:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1419oguzhan

quote:

Orijinalden alıntı: forumagir

quote:

Orijinalden alıntı: ysandikci

Bizler, yani aklını kullananlar bu videonun gerçek olduğunu zaten biliyorduk.Kimsenin doğrulamasına gerek yok.Bu 2 asker esir düştükleri(kaçırıldıkları) haberleri yayınladığı günden itibaren neredeyse hergün yeni bir haber varmı diye takip ettim.Çünkü işin sonunda bunun olabileceği ihtimali vardı,daha önce başka ülke vatandaşlarına yapıldı.Asıl soru şu ben bir sivil vatandaş olarak bu ihtimali hesaplayabilirken,TÜRK milletinin yöneticileri ne yaptı,ya da hangi hesabı iyi yapamadı?

-İzlemiş olduğum şerefsizler tarafından yapılan o video TÜRKİYE'ye karşı net savaş ilanıdır.Bunu anlayamamak için kör,sağır ve aynı zamanda beyinsiz olmak lazım.

Montajlı videonun ham görüntüleri bulunmadı ki? gerçek olup-olmadığını kim nerden biliyor

hala iktidara çakmak için PKK medyasının dili kullanılıyor... askerlik ölme-öldürme işidir esirde kalabilirsin.. IŞİD istiyor diye ülkeyi teslim edelim yani. şimdi PKK istiyor diye teslim mi olalım

Suriyede PKK devletimi kurulsun?

video gerçek olsa bile hükümet ne yapacak ki?, ne yapmasını bekliyorsun?

Fırat kalkanı oldu 75 asker şehit oldu.. yapılmamalıydı diyorsun yani .. yada o 1 asker 75 askerden daha değerli diyorsun

Ne kafası bu ak nefer kafası mı? isid 2 asker yaktı, biri isidin içine sızmış olan genelkurmay askeri diğeri ise sınırdan kaçırılan Sefter Tas. Bu ikisinin de vebali üzerine olur inşallah

IŞİD 2 ASKERİ YAKTI DİYELİM (HALA BULUNMAYAN MONTAJSIZ VİDEOLAR BULUNDU DİYELİM )

TSK VE DEVLETİN NE YAPMASINI BEKLİYORDUN DA YAPMADI

ONU SÖYLE SADECE

PKK VE ŞİDLİ OLMAK SADECE SADECE DAĞDA ASKER ÖLDÜRMEK DEĞİLDİR...

TABİİ ESİR 1 ASKER İÇİN SURİYEDE PKK VE IŞİD DEVLETLERİ KUURLSUN. TÜRKİYE SURİYE İLE İLGİLENMESİN PKK VE IŞİD TERÖRİSTLERİ SERBEST KALSIN. 100 MİLYONLARCA PARA VE SİLAH VERSİN IŞİD VE PKK'YA ..BUNLARIN YAPILMASINI İSTİYORSUNUZ SANIRIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumagir -- 11 Ekim 2017; 13:30:46 >

• insanlık bilmesek salyalar saçarak hakaret edenlerin kendisini insan sanmasına gülüp geçeceğiz.
  • V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın tek vasfı hakaret etmektir, boşa zaman kaybetmeyin.
    IŞİD'in Yakarak Şehit Ettiği Sefter Taş'ın Babası: Yakılma Videosu Doğrulandı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 11 Ekim 2017; 14:10:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prestige07

Ama asil aci olan, hukumetin bu canilere silah gondermesi. Turkiyeden adam devsirmelerine izin vermesi, gazete dergi basmasina izin vermesi.. Gozaltina alinan isidcilerin bir hafta sonra serbest kalmasi vs.

...............

Hayatinin baharinda yanarak oluyorsun.. Evde sicak yatagimda izlerken, kendimden utandim. Bu insanlara neden sahip cikamadik diye..

sebep olan, basin yasagi getiren, sessiz kalan kim varsa ayni aciyi yasamalarini diliyorum..

İLK ÖNCE SİLAH GÖNDERİP YARDIM YAPILDIĞINI, ADAM DEVŞİRİLMESİNE İZİN VERİLDİĞİNİ SÖYLEMİŞSİN

EN SONDA SEBEP OLAN, YAYIN YASAĞI GETİREN AYNI ACIYI YAŞASIN DİYORSUN...

BU İNSAN (ÖLDÜRÜLMÜŞSE) ÖLDÜRÜLMEMESİ İÇİN SİLAH GÖNDERİLİP , PARA YARDIMCI YAPILMASINI DESTEKLİYOR MUSUN?.. IŞİD DEVLETİ KURULMASINI, SURİYEYE IRAK'A TÜRKİYENİN HİÇ KARIŞMAMASINI PKK-IŞİD DEVLET KURMALARIINA ONAY VERİYOR MUSUN PEKİ?..

DÜNDEN BERİ HERKESE SORMAYA ÇALIŞIYORUM HALA CEVAP VEREN OLMADI

ESİR ASKER İÇİN NE YAPILMASI GEREKİYORDU DA YAPILMADI?

9DK MONTAJLI VİDEO YERİNE MONTAJSIZ VİDEO OLSAYDI (VE ÖLDÜRÜLDÜĞÜ BELLİ OLSA ) DEVLET VE TSK NE YAPMALIYDI DA YAPILMADI?

AYRICA ŞU AN ESİR ASKERLER İÇİN NE ÖNERİYORSUN?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumagir -- 11 Ekim 2017; 14:28:49 >

• forumagir F kullanıcısına yanıt
    Gerçekleri kabul edip anlatacaklardı. Yalanla olayların üstü kapatılmayacaktı. Ya cb ya genel kurmay baskani cikip bunun hesabinin sorulacagini söyleyip elini masaya vuracaktı 2 nutuk atacaktı. Bizim insanımız şovu zaten seviyor. Herkesin yüreğine su serpilecekti. En önemlisi şehit olmuş bir askere onuru teslim edilecekti bu yolla. Bu ne demek senin gibiler anlamaz gerçi. Git bak iran kafası kesilen askerleri nasıl karşıladı. Anlarsın biraz.

Bunların yerine aman üstümüze laf gelmesin deyip olay ort bas edildi "yalanla".

Işkenceyle şehid edilmiş bir askerin onuru teslim edilmedi. Ana babası kandırıldı SIRF HÜKÜMETE TEPKİ OLMASIN DİYE.

Hiç o asker haindi olaylarına girme boşuna. Resmi şehitliği babam vermedi.

Konuş dinliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Askerlerimizi yakan ışid elemanları iki defa serbest bırakılmış.

Suriye'nin IŞİD'in Türklerden oluşturduğu 'Yaşar Grubu'nun içerisindeki infaz timinde yer alan Hasan Aydın'ın, 2012'de Adana'daki El Kaide operasyonunda, 2015'te ise Hatay'dan Suriye'ye geçmek isterken yakalanıp serbest bırakıldığı ortaya çıktı.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/663644/_Turk_askerini_yaktigi__iddia_edilen_ISiD_li_cani_hakkinda_soke_eden_gercek.html

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.