Şimdi Ara

IŞİD'in Yakarak Şehit Ettiği Sefter Taş'ın Babası: Yakılma Videosu Doğrulandı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
216
Cevap
1
Favori
21.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
171 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alex59

quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

quote:

Orijinalden alıntı: alex59

quote:

Orijinalden alıntı: Deadwood

quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Merak ettim link atabilirmisin sakınca yoksa

https://tr.sputniknews.com/turkiye/201608161024405695-isid-sefter-tas-turkiye-erdogan/

Röportaj ın tamamını şu an bulamam hocam yoldayım..Ama internete bakarsan mevcut

Merhum savaş esiri olduğu için röportaj sırasında ona ne denmişse onu söylemiştir.

Kimse tezgaha gelmesin pkk taraftarı olan hiç kimse kalkıpta Türk bayrağının önünde hatıra fotoğrafı çektirmez.
    Besbelli şehit eri gözden düşürüp kimse destek çıkmasın diye yazılmış bir senaryo.

Biz kimseyi suçlamıyoruz yazılanları oku lütfen..

Zamanında bu şehit için yazılanlar neydi hatırla, böyle biri yok bu görüntüler montaj!

Kısaca her yazılana inanma biraz kendi beynini çalıştır gerçekleri idrak et.

Sana yazılanları oku lütfen yazdım ama maalesef okumamışsın..Kimse askere pkklı felan demedi..Arkadaş "hocam apo,selo nerden yardım istedi videoda yok dedi" bende röportajın haber linkini verdim..Sende atladın her şeye inanmayın diye zıplatın.. Sen yazmadan zaten bak be ne yazmışım okusaydın görürdün üşenme oku

quote:

Bu çocuğu umursamamaların sebebi ölürken Erdoğan'ı suçlaması ve Selo'dan,Apo'dan,Müslim'den yardım istemiş olmasaydı..Kürttü ama pkklı olmayabilirdi diye düşünüyorum pkklı olsa askere katılmazdı ..Belki ümidini yitirdi o yüzden apodan felan yardım istedi.Ayrıntısını bilemiyoruz.Bilmedende terörist felan diye yaftalayarak günaha girmeyelim.Ne diyelim eğer masum bir kardeşimizse Allah rahmet eylesin.Yok pkk sempatizanı ise bir şey diyemiyorum.Pkk lı olmuş olsa bile TSK'nın bir askeriyken kaçırıldığı için kurtarılması gerekiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• askerin başına çuval geçirilirken sesini çıkarmayan yeni türkiye yöneticilerinden daha ne bekliyorsun ki. Asker çok var mehmet çok var biri gider biri gelir. Mühim olan bilal oğlana birşey olmasın. Cepler dolsun yandaş kazansın enayi vergi mükellefleride eşek gibi çalışsın ses çıkarmasın.
  • Yazık TÜRK askeri hiç bu kadar ayaklar altına alınmamıştı. Eseriniz ile gurur duyuyorsunuz herhalde? Bu kaçıncı yalanınız. 2 sene önce montaj bu diyenler hala mevcut iktidara yalanacağım diye yırtınıyor. Gündem hazır vize mevzusu ile meşgulken bu şehit haberini aradan çıkarmaya yeltendiniz ama elinize yüzünüze bulaştı. Dört bir yan hain dolu yazık gencecik çocuğa. Daha baharını yaşayamadan siyasi hiç uğruna şehit oldu. Şehidimiz ve şehitlerimiz bizi affetsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nacho_EU

O beğenmedikleri eski Türkiye olsaydı bu olay ilk ortaya atıldığında IŞİD diye bir sey kalmazdı.

Allah akıl fikir versin. Şimdi IŞID ne desem kalkıp bana islamdan, müslümanlardan bahsedersin hani IŞID islam için savaşıyor ya..

IŞID'in amerika ve israilin ortadoğuda ki köpeği olduğunu dünyada sadece bizim kemalistlerimiz kabullenemedi.

Sizde varsa yoksa islama, müslümanlara kin, nefret kusmak var. Atanızdan gördüğünüzü uyguluyorsunuz belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah Kalem -- 10 Ekim 2017; 23:23:54 >
  • Bizler, yani aklını kullananlar bu videonun gerçek olduğunu zaten biliyorduk.Kimsenin doğrulamasına gerek yok.Bu 2 asker esir düştükleri(kaçırıldıkları) haberleri yayınladığı günden itibaren neredeyse hergün yeni bir haber varmı diye takip ettim.Çünkü işin sonunda bunun olabileceği ihtimali vardı,daha önce başka ülke vatandaşlarına yapıldı.Asıl soru şu ben bir sivil vatandaş olarak bu ihtimali hesaplayabilirken,TÜRK milletinin yöneticileri ne yaptı,ya da hangi hesabı iyi yapamadı?

-İzlemiş olduğum şerefsizler tarafından yapılan o video TÜRKİYE'ye karşı net savaş ilanıdır.Bunu anlayamamak için kör,sağır ve aynı zamanda beyinsiz olmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Yazık TÜRK askeri hiç bu kadar ayaklar altına alınmamıştı. Eseriniz ile gurur duyuyorsunuz herhalde? Bu kaçıncı yalanınız. 2 sene önce montaj bu diyenler hala mevcut iktidara yalanacağım diye yırtınıyor. Gündem hazır vize mevzusu ile meşgulken bu şehit haberini aradan çıkarmaya yeltendiniz ama elinize yüzünüze bulaştı. Dört bir yan hain dolu yazık gencecik çocuğa. Daha baharını yaşayamadan siyasi hiç uğruna şehit oldu. Şehidimiz ve şehitlerimiz bizi affetsin.

Olay montaj zaten 9 dk.mı neydi...

hala iktidara çakmak için PKK medyasının dili kullanılıyor... askerlik ölme-ödlürme işidir esirde kalabilirsin.. IŞİD istiyor diye ülkeyi teslim edelim yani. şimdi PKK istiyor diye teslim mi olalım

Suriyede PKK devletimi kurulsun?

video gerçek olsa bile hükümet ne yapacak ki?, ne yapmasını bekliyorsun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah ta İşid i yaksın inşaallah.

• Siyah Kalem kullanıcısına yanıt
    Bence şuan alakasız bir şekilde sen dediğimi kabullenemedigin için kendi nefretini kustun bu mesajında. Ben ne İslam dan bahsettim ne müslümanlardan.. Kafa 0 Km sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O ampule oy basan herkes bu katliamdan sorumludur! "Hamd olsun, Türkiye büyüyor" diyerek o ampullü zarfı sandığa atan kaç milyon kişi varsa, bu acının beterini yaşasın...

Çok mu ağır konuştum? Çok mu genelleme yaptım? Ne düşünürseniz düşünün, umurumda değil! Milyonlarca kişiyi karşıma alsam da, birçok kişinin midesini bulandıracak olsam da umurumda değil!

Bu insanların ahı "Sen çok yaşa uzun adam" diyerek proje partisini defalardır bile-bile iktidar yapan milyonlarca kişiden çıksın...

• Koskoca TSK, bu şerefsiz oğlu şerefsizlere bunun bedelini ödetemiyorsa yaptığım 460 gün vatani hizmet harm zıkkım olsun....

Ordu dediğin zaman insan bir titrerdi.

Şu hale bak

Bunların hesabı verilecek er ya da geç....

• forumagir F kullanıcısına yanıt
    Ömer Halisdemir gibi mi hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

quote:

O beğenmedikleri eski Türkiye olsaydı bu olay ilk ortaya atıldığında IŞİD diye bir sey kalmazdı.

Allah akıl fikir versin. Şimdi IŞID ne desem kalkıp bana islamdan, müslümanlardan bahsedersin hani IŞID islam için savaşıyor ya..

IŞID'in amerika ve israilin ortadoğuda ki köpeği olduğunu dünyada sadece bizim kemalistlerimiz kabullenemedi.

Sizde varsa yoksa islama, müslümanlara kin, nefret kusmak var. Atanızdan gördüğünüzü uyguluyorsunuz belli.

IŞİD e bir grup öfkeli genç diyen ve onlara silah gönderen de kemalist ti değil mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

quote:

quote:

IŞİD e bir grup öfkeli genç diyen ve onlara silah gönderen de kemalist ti değil mi?

Kendine bile faydası olmayan adamdan bahsediyorsunuz. Ahmet davutoğlu kim? şahıslar ve onların cahilce konuşmaları üzerinden gidecek olursak buyrun;

Kemal kılıçdaroğlu: PKK ya güveniyoruz doğuda ki sandıkları korur

Aynı kılıçdaroğlu: PKK niye silah bıraksın?

Ve yine aynı kılıçdaroğlu doğuda hendek kazarak askerleri şehit eden PKK lı teröristlere: Hendek kazan arkadaşlara sesleniyorum

Bir kılıçdaroğlu bombası daha: YPG bizim için terör örgütü değildir vatanını korumak için örgütlenmiştir.

Bunların hepsini atatürk'ün kurduğu partinin başında ki kılıçdaroğlu söylüyor. O zaman PKK ve YPG gibi terör örgütlerinin finansörlüğünü de kılıçdaroğlu ve CHP yapıyor. En azından cahilin biri sadece öfkeli gençler demiş ve devamı yok. Öteki kucak açmış, sarılmış, her fırsatta destek vermiş.

Evet PKK = CHP bunu Türkiye'de inkar edebilecek yoktur da neyse.

http://m.biyografi.info/kisi/ahmet-davutoglu

Pardon da ahmet davutoğlu na cahil dediniz sizin vasfınız nedir? Yazmadan önce google ye sorsanız sizin gibi cahil olmadığını anlardınız. Eylemler ve söylemler farklıdır. Sizin savunduğunuz adamlar IŞİDe silah verdi silah.bundan daha büyük suç ne olabilir. Kılıçdaroğlu onları söyledi diye kimse öldü mü? Evet söylediği şeylerle örgüte destek verdi biz bunu kabul ediyoruz hata yaptı ama silah gönderen birini bununla savunamazsiniz. Ölen tüm masumların kanları sizinde elinize bulaştı inşallah öteki tarafta rahat görmezsiniz.
    Sadece öfkeli gençler demiş ve devamı yok öyle mi?habur da teröristleri davul zurnayla karşılayan, valilere operasyon yapmayın emrini veren, Havalimanına Kürdistan bayrağı astıran , Kürdistanın kurulmasına apaçık destek veren sizin savunduğunuz adamlar. Bıkmadınız demogoji yapmaktan

finansör: bir girişime para koyan, o işin akçalı yönünü üstlenen kimse ya da kuruluş

Chp sadece söylem yaptı herhangi bir maddi destek vermedi ama sizin partiniz silah gönderdi yetmedi kendi hastanelerimizde onları tedavi ettirdi.

Neyse size yazılacak çok şey varda bu kadarı yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V-for-vandetta -- 11 Ekim 2017; 3:1:52 >

• V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Ahmet Davutoğlu strateji kitabı yazmış, erol mütercimler kitabın ilk 70 sayfası hariç çok rezil bulmuştu.

Hah ekliyim bu insanları yakanlardan biri aslında Türkiye'de iki kere göz altına alınmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 11 Ekim 2017; 3:46:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumagir

quote:

Orijinalden alıntı: lordplanett

Hani o alevler sahteydi, bu çocuk haindi, Türkçe konuşmayı bile bilmiyordu. İnsan böyle ölür mü? Siyasetçiyi zaten boşver de her fırsatta bizim sabrımızı sınamasınlar diye açıklama yapan TSK ne hükmün var senin ya?

Alevlerin gerçek olduğunu söyleyen kim? haberi cnntürk doğru vermiş sadece şehitlik rütbesi verilmiş

Bu suriye operasyonunda 75 asker için kaç mesaj yazdın bu asker için kaç kez yazdın... Adamlar montajlı video için amaçlarına ulaşmışlar demekki

Bu askerin diğer 75 askerden üstün özelliği nedir?... niçin diğer askerlerden bahsetmiyorsun? onların canı yokmu?

IŞİD'in Yakarak Şehit Ettiği Sefter Taş'ın Babası: Yakılma Videosu Doğrulandı!

AYRICA ÖNEMLİ SORU ŞU: KAÇIRILAN ASKER İÇİN 200 IŞİDLİ'NİN TESLİM EDİLMESİNİ KABUL EDERMİYDİN?

http://www.milliyet.com.tr/isid-kacirdigi-turk-askerine-gundem-2129042/

kaççırılıp öldürülen diğer 2 askerin cesetleri için 6 IŞİDli serbest bırakılmış

https://tr.sputniknews.com/ortadogu/201701101026698406-isid-turk-askeri-cenaze/

Neden hiç araştırmıyorsun şehit asker işidli,pkklı olsa KOCAMAN TÜRK bayrağı ile böyle kendinden emin gururlu bir poz verir mi acaba ?
    Sen dinine,allahın emirlerine şirk mi koşuyorsun da şehidinin günahını alan şu başlıklı gazeteyi buraya koyuyorsun hiç mi vicdanın rahatsız olmuyor acaba ya gerçekten şehid oldularsa diye he ?
    Kardeşim bu hükümet senin amcanın oğlu mu abin mi kardeşin mi sen ülkenin iyiliğini isteyeceğine neden böylesine koruyorsun neden objektif olamıyorsun neden başka gazete haber kanalı izlemiyorsun neden ya neden

edit:https://forum.donanimhaber.com/bu-ulkenin-gelecegi-endustri-4-0--129333502 şu konuyu bırakayımda belki birkaç makarna beyinli arkadaş ülkesine faydalı olmak ister ''araştırmayı öğrenir'' teknoloji ile arasını yaparız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Woodcord -- 11 Ekim 2017; 3:53:39 >

• Rindaman kullanıcısına yanıt
    Olabilir fakat o kadar üniversite okumuş hocalık yapmış. Adam kalkmış ona cahil diyor. Allah bilir kendisi ilkokul mezunu falandır

• bindirilmis kita olmak zordur bugun ak derler bunlar da ak der yarin kara derler yarin da kara derler.

hadi yandaslar var gazetelerde falan yazan onlarin tuzu kuru 15 yilda dunyaliklarini yaptilar katlar yatlar villalar hepsi zengin oldu, bir kisim badem biyikli var bir de gariban mehmet'in ustunden vatan millet hamaseti yapip istanbulda ankarada izmirde ihaleleri cepleyip haram para kazanmayi mubah sanan muslumanlar bunlari anliyorum bunlarin tuzu kuru, cepleri doluyor varliklarini 'beyefendiye' borculular haliyle gorevlerini yapiyorlar.

bir de saf duygulariyla kandirdiklari garibim anadolu insani var. ben onlara uzuluyorum. beka sorunu oldugunda da o insanlarla birlikte olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

Olabilir fakat o kadar üniversite okumuş hocalık yapmış. Adam kalkmış ona cahil diyor. Allah bilir kendisi ilkokul mezunu falandır

Ben soyleyeyim. Kendisi azili Ataturk dusmanidir. Chpden bu yuzden nefret eder. Burada zamaninda cok agir hakaretler etmisligi de vardir. Bu bile ne oldugunu gosterir herhalde.

Forum boylelerinin yazmasina devam etmesine izin verdigi icin baskalarini uyarmak gerekiyor. Sonra ciddiye alip, zaman harciyorlar.
  • IŞİD'in yaptığı belliydi zaten. 4 ay sonra referandum vardı olay olduğunda. Adamlar ortaya çıkmasını engeller tabii. Hala AKP'yi çözememişsiniz. Kendi çıkarları uğruna ülkeyi bile feda edebilecek zihniyette bu adamlar. Bakmayın vatan millet edebiyatı yaptıklarına. Açın Gençliğe Hitabe'yi okuyun. Orada bu tip zihniyetlerden söz ediliyor.

• quote:

bir gün bile kalmazdı değil mi.
    hani eski Türkiyede pkk yarım günde temizlenmişti ya orta dünyada gandalfın ordusunun yardımıyla.
    aynı onun gibi değil mi!

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.