Şimdi Ara

IŞİD,bu videoyu izlemeden cihada geçmesin ^^ VATAN SEVGİSİ İÇERİR (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu komutansa ben de Napolyonum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarîhçî

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

işıd amerika ve israilin bir projesi..aynen işte bu şekilde düşünmeniz islamdan uzaklaşabildiğiniz kadar uzaklaşmanız için hayata geçirilmiş bir proje.el kaide vardı daha öncesinde şimdi moda bunlar.bu yönde yorun kafanızı yoracaksanız.bunların heryeri müslüman olsa ne olur olmasa ne olur?kendine hayrı olmayanın allaha, insanlığa bir hayrı dokunur mu?

Her şeyin tek sorumlusu Amerika ve İsrail galiba.

herşeyin sorumlusunu bilemem ama kimin işine yaradığını bildiğim şeylerde fikir yürütmem zor olmuyor.kafayı çalıştırmak yeterli.çalıştır diye vermiş allah bu kafayı bize...
  • quote:

quote:

quote:

işıd amerika ve israilin bir projesi..aynen işte bu şekilde düşünmeniz islamdan uzaklaşabildiğiniz kadar uzaklaşmanız için hayata geçirilmiş bir proje.el kaide vardı daha öncesinde şimdi moda bunlar.bu yönde yorun kafanızı yoracaksanız.bunların heryeri müslüman olsa ne olur olmasa ne olur?kendine hayrı olmayanın allaha, insanlığa bir hayrı dokunur mu?

herşeyin sorumlusunu bilemem ama kimin işine yaradığını bildiğim şeylerde fikir yürütmem zor olmuyor.kafayı çalıştırmak yeterli.çalıştır diye vermiş allah bu kafayı bize...

Tamam da aynı IŞİD Amerikan askerlerini öldürüyordu zamanında. Hani başbakanın ''Amerikan askerleri için dua ediyorum'' dediği zaman.

Zaten şu an da Amerikan petrollerine el koydular. Tüm petroller onların elinde. Amerikan güdümünde olan Irak'ın karışıklık içinde olması Amerika'ya ne yarar sağlayacak?

''Yieaa Irak'a girecekler işte hehe anlamıyor musun?'' gibi saçma sapan argümanlarla gelmeyin. Aradaki coğrafi farka bakın. Savaşa çıkmak oldukça masraflı bir iştir. Amerika artık sıcak savaşın altından kalkamıyor ve sıcak savaşa da girmek istemiyor.

İstediğiniz kadar sallayın birader. IŞİD'in Amerika ve İsrail ile hiçbir alakası yok.

Evet Allah kafa vermiş. Biraz kullansan iyi edersin.
  • Çok ilginç adamlar kendilerini herkese düşman etmeye çalışıyor bana saçma geldi asıl ilginçte kimsenin karşılık vermemesi
    Adamlar musulu ele geçiriyor ırakta ses seda yok petrollere saldırıyor amerika karşılık vermiyor Türkmenleri katlediyorlar biz Türk olarak hiçbir şey yapmıyoruz?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam da aynı IŞİD Amerikan askerlerini öldürüyordu zamanında. Hani başbakanın ''Amerikan askerleri için dua ediyorum'' dediği zaman.

Zaten şu an da Amerikan petrollerine el koydular. Tüm petroller onların elinde. Amerikan güdümünde olan Irak'ın karışıklık içinde olması Amerika'ya ne yarar sağlayacak?

''Yieaa Irak'a girecekler işte hehe anlamıyor musun?'' gibi saçma sapan argümanlarla gelmeyin. Aradaki coğrafi farka bakın. Savaşa çıkmak oldukça masraflı bir iştir. Amerika artık sıcak savaşın altından kalkamıyor ve sıcak savaşa da girmek istemiyor.

İstediğiniz kadar sallayın birader. IŞİD'in Amerika ve İsrail ile hiçbir alakası yok.

Evet Allah kafa vermiş. Biraz kullansan iyi edersin.

ışid amerika ile ne zaman nerede savaşıuyormuş?bunun için elinde veri ne?oturduğun yerden mi kanıtlıyorsun bunu?
    müslümanız biz yeeaah diye kafa kesip müslümanları dünyaya barbar olarak göstermek bir tek amerika ve israilin işine yarar.bu adamların islam adına ne gibi bir katkısı bulunabilir?sizin gibileri işte bu şekilde kandırıp din düşmanlığını körüklüyorlar işin garip tarafı o kadar savaş vs verdi amerika ve yavrusu israil son 10 senedir islamı yıpratmak için artık işıddı el kaideydi derken bu islam fobisini ve düşmanlığını körüklemek için kıllarını kıpırdatmalarına gerek kalmadı.2001 den önce ben hayatımda biz müslümanız kafaları keselim insanlara eziyet edelim canlı bomba ile masumları katledelim diye birşey duymadım çünkü islamda masumları katletmek katiyen yasaklanmıştır.bunun tartışmasını bile yapamazsın.islam adına yapıyorum diyorlar ama müslümanalrdan başka herkesin işine geliyor bu nasıl bir çelişki?
    işte bu yüzden allah kafa vermiş kullanın diyorum.dene işte en azından ne kaybedersin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 20 Haziran 2014; 14:03:16 >
  • bu adam tsknin basina gelmis en kotu komutandir. net soyluyorum. ordusunu sahipsiz birakin iktidar yalakasi bir serefsizdir.
  • osman pamukoğlu'nun üzerine komutan tanımam.....açın kan uykusu belgeselini seyredin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.