Şimdi Ara

İshali ne keser? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
57
Cevap
0
Favori
169.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • nisasta ya biraz su kat iç ufakken bana öyle yaparlardı ama kötu bi tadı var
  • quote:

Orjinalden alıntı: CARNIVALE

limon + kahve(kuru) karıştırıp iç.

Bende çocuklarıma ilaç vermektense kahve ve limon veriyorum.Sonuç olumlu
  • leblebi ve kola kesin çözüm
  • çok dikkate alan yok hocam,kahvedir limondur gidiyor.ama ne kadar çok ishal olan varmış hayrett
    quote:

Orjinalden alıntı: drahte 1905

HALKIMIZ PEK UMURSAMAZ AMA İSHAL KESİLMEMESİ GEREKEN BİR HASTALIKTIR !

Bakın vurulursan canın acır vucut boyle calısır bosuna ıshal olmassın ıshal ısen sonuna kaar gitmen lazım

Bol bol sıvı tuketip dinlenmen lazım ishal zehirlenme vakalarında kesilirse olumcul olabilir

İshal olmayı sans olarak gorun ve ishal oldugunuzda dediğim gibi asla asla kesmeye calısmaayın kusun lavaboya cıkın istifra edin

Bir nevi vucudun bir restartı gibi dusunun

Bu arada illa kesmeniz lazım ise turk kahvesine limon sıkın kamrmelat kıvamındayken içine 2 sakarın atın bunu yıyıyın 3 cay kasıgı keser ama

Dediğim gibi kesmeyin ve kesinlikle dıskınıza bakın cok koyu yada yesil beyaz renleri warsa ORNEK alın

Ben hijyen konularında cok dikkatli olmama ragmen gurbette 1 hafta hastahanede yattım zehirli ishal olmusum

Bilmediğiniz seyleride yemeyin

• tıp daha isale çare bulamadı
  • kahve limon karışımı çok iğrenç yaa ishali kesse bile mide bulantısı başlatıyor denemenizi istemem
  • yoğurt + 1 tatlı kaşığı nişasta kesin çözüm

bi de bol bol su iç
  • Kardeşim ishali kesecek herşey yazılmış fakat çok sık ishal olan yada ishal 1 haftadır devam ediyorsa bir gastroentoloji uzmanına görünmelisin Reflor isimli ilaç ishali keser hatta 2 gün tuvalete bile çıkmazsın ama alışkanlık haline getirirsen bağırsak florasını yani düzenini bozarsın öncelikle bol bol su iç
  • Eee artık kesilmiştir herhalde..
  • Eğer hala devam ediyorsa ben olsam çoktan kibrit kutusuna sı..p, doktora koşmuştum.
  • KoLanın İçine Aspirin Koy Erisin İç.
  • bendede oldu hacım ama kibrit kutusu olayını anneme sordum eskiden plastikmi vardı len kibrit kutusuna sıçılırdı dedi ilk defa bişey daha öğrettin :D:D:D:D
  • limonsuz içme imon ve kahveyi birlikte iç keser hemen
  • Arkadaşlar Size ishal konusunda bir taktik vereyim Kesin Çözüm

Yiyebileceginiz kadar yogurtu bir tabaga koyun yemek kaşığıyla 1 2 kaşık ve ardından kuru çay ile karıştırın ama burda çayın az da olsa yoğurttan fazla olması gerekiyor. karıştırın ve yiyin yarım saat veya 1 saat içinde geçecegini görürsünüz. bu taktik biraz abartılı gelebilir ama igrenilcek bi durum yok kötü bi sonuçta çıkarmaz ortaya maksat sizlere yardım etmek

teşekkür etmek isterseniz Msn adresim: tuqya_69@hotmail.com Ekleyip edebilirsiniz eleştirilere açığım :)
  • Deneriz aykut ağa ama bişey olursa görüşürüz
  • İshal v Kabız tamamaenzıt şeyler ama bal her ikisinede çözüm

ishali kesmek için soğuk sulu bal şerbeti
    kabızı kesmek için sıcak sulu bal şerbeti
    tamamen naturel
  • Muz ve haşlanmış patates

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.