Şimdi Ara

İshal Oldum...Ne Önerirsiniz???)) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
94
Cevap
1
Favori
39.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uguRnB

ya arkadaşım yanlış anlamada fake ölüler, hafızasını kaybedip konu açanlar, bir yana ishal olan adam bile süpersiniz dh yi seviyorum.. her türden insan var yakında yardım edin s.çamıyorum diye konu açanlar olursa hiç şaşırmayacam süpersiniz sizi seviyorum..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: uguRnB

ya arkadaşım yanlış anlamada fake ölüler, hafızasını kaybedip konu açanlar, bir yana ishal olan adam bile süpersiniz dh yi seviyorum.. her türden insan var yakında yardım edin s.çamıyorum diye konu açanlar olursa hiç şaşırmayacam süpersiniz sizi seviyorum..

balık yiyip süt içenleri sevgilisinden ayrılanları

• Bol limonlu ılık çay..

Veya Lİmonata..

İshale birebir iyi gelir
  • quote:

Alıntıları Göster
    fırında patates pişir kumpir gibi yağsız kaşar at içine biraz tuz onu ye devamlı kesin çözüm

not, kasar tuz tat versin diye yağlı bişiler yeme kızartma sakın patatesi

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter06

fırında patates pişir kumpir gibi yağsız kaşar at içine biraz tuz onu ye devamlı kesin çözüm

Alıntıları Göster
    Geçmiş Olsun.

Sakın korku filmi izleme ya da daha heyecanlı filmler.

• quote:

Alıntıları Göster
    evden 20 metreden fazla uzaklasma

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: hunter06

Patates mide bulantısına iyi gelir.

Süngerimsi özellikle bir gıa olduğu için ; midedeki ürik asidi adeta bir sünger gibi çeker ve mide bulantısını etkisiz hale getirir

• quote:

Orijinalden alıntı: VGroove

quote:

Orjinalden alıntı: hunter06

Patates mide bulantısına iyi gelir.

Süngerimsi özellikle bir gıa olduğu için ; midedeki ürik asidi adeta bir sünger gibi çeker ve mide bulantısını etkisiz hale getirir

Alıntıları Göster
    bi arkadaşın dedigi gibi de biraz kahve alıcaksın içine limon suyu sık bunları bi bardakta karıştır az miktarda (çok az) iç çok kısa sürede etki gösterdiğini göreceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: Radionomy

mısır ye sonra su iç.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Qcu

mısır ye sonra su iç.

Mısır ye , soğuk su iç, sonra taşa otur.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkMourning

quote:

Orjinalden alıntı: Qcu

mısır ye sonra su iç.

Mısır ye , soğuk su iç, sonra taşa otur.

Alıntıları Göster
    ne dalga geçiyorsunuz yahu..insan başına gelmeyince anlamıyor tabi kopillere bak ya!!
    geyik yapmak istiyorsanız başka konulara bakın..
    hocam..öncelikle bulantın varsa aman diyim yağlı şeyler yeme..papates haşla hiçbirşey katma üstüne kıtır kıtır ye onları.tuz bile dökme.olduğu gibi ye..1-2 dilim ekmek yersende iyi olur extra kesici.bende çok çektim ishal illetinden benimkilerin çoğu bulantılı ve mide üşütmeli oluştuğu için tedavi yolları buldum baya bi.kahve limon aman diyim uzak dur direkt kusarsın..patates haşlıyorsun,yanında ekmek yiyorsun beyaz ekmek ama..ve bol su içiyorsun.budur.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Purdew

Kıçını nasıl temizleyeceğinizi de sormak ister misiniz ? Beceriksiz forumdaşlarım benim ?
    quote:

Orjinalden alıntı: EredLithui

Kıçını nasıl temizleyeceğinizi de sormak ister misiniz ? Beceriksiz forumdaşlarım benim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest

quote:

Orjinalden alıntı: EredLithui

Alıntıları Göster
    100gr leblebi ye ardından kola su ne bulursan iç sonra nolcağını göreceksin..

• Bu sefer de kabız olmak için uğraşacan
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtArdAmAr

Bu sefer de kabız olmak için uğraşacan
    Arkadaşlar şimdi biraz daha iyiyim ama mide bulşantım ve halsizlik hlala devam ediyor 29 yaşındayım su mümkün değil içemiyorum yanimidem sıvı almıyor ... bugün 9-10 defa ishal oldum...bununla geyik yapanlar gerçekten şimdi size cevap yetiştirecek durumda değil
    im ama yardım eden arkadaşlarada çok teşekkürler.benimö yerimde siz olsanız aynısını yapardınız burda doktor hasdtanae vs yok.ve buranın yarısından fazlası tifo hastası olmuştu...ben sadecyardım maksadıyla yazmıştım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaynett

Arkadaşlar şimdi biraz daha iyiyim ama mide bulşantım ve halsizlik hlala devam ediyor 29 yaşındayım su mümkün değil içemiyorum yanimidem sıvı almıyor ... bugün 9-10 defa ishal oldum...bununla geyik yapanlar gerçekten şimdi size cevap yetiştirecek durumda değil
    im ama yardım eden arkadaşlarada çok teşekkürler.benimö yerimde siz olsanız aynısını yapardınız burda doktor hasdtanae vs yok.ve buranın yarısından fazlası tifo hastası olmuştu...ben sadecyardım maksadıyla yazmıştım...

Alıntıları Göster
    Bir tarafını yan yatır. Şaka bir yana:

Ben "Vermidon" adlı bir ilaç içiyorum , iyi geliyor. (Genelde boğazlara , üşütmeye karşıdır fakat iyi geliyor işte.) Sıcak suya , hazır çay gibi karıştırılıyor.

• quote:

Alıntıları Göster
    Leblebi + Gazoz

• quote:

Orijinalden alıntı: Peçito

Leblebi + Gazoz

Alıntıları Göster
    ishal bir dötün isyanıdır. (ekşisözlük)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pcbuilder

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Pcbuilder

harika

• quote:

Orijinalden alıntı: vaynett

quote:

Orjinalden alıntı: Kagancephe

2 tane muz ye..
    1 bardak kola iç..
    Bi tanede patatesi kızart ye..(Kumpir gibi daha güzel oluyo)

Midem bulanıyor hocam belki yerim ama içeceklerden nefret ediyorum canım sıvı bişey çekmiyor kesin kusrım gibime geliyor ya midem ağzımda sanki

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

quote:

2 tane muz ye..
    1 bardak kola iç..

Midem bulanıyor hocam belki yerim ama içeceklerden nefret ediyorum canım sıvı bişey çekmiyor kesin kusrım gibime geliyor ya midem ağzımda sanki

Bi doktara gidebilsen çok iyi olurdu doktor bulantı hapı veriyo. miden bulanıyosa enfeksyon kapmıs olabılırsın onada anti biyotik ve agrı kesici verio.
    Neyse. cola - patates haşlaması - muz iyi gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: caglar_1910

quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

quote:

2 tane muz ye..
    1 bardak kola iç..

Bi doktara gidebilsen çok iyi olurdu doktor bulantı hapı veriyo. miden bulanıyosa enfeksyon kapmıs olabılırsın onada anti biyotik ve agrı kesici verio.
    Neyse. cola - patates haşlaması - muz iyi gelir

Alıntıları Göster
    ishal olduğunda yapabileceğin en iyişey sürekli mıçmaktır.başka şekilde geçmez.

Not:konuyu hortlattığımın farkındayım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 8 Ekim 2010; 19:55:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: i_k_turner

kola+leblebi hizlica gecirir
    kesinlikle ishalken tatlı şeyler yeme daha kötü hale gelir, kola iç ve perhiz yap, yağsız makarna, haşlanmış patates ve sıvı olarak kola veya su, sakın şeker yeme daha kötüye gider, eğer kusma da varsa zehirlenmişsin demektir, ishali fazla bekletme çünkü vücut sıvı kaybediyor, mecburen acile gidip serum yapmaları lazım o zaman iyileşirsin tabi bu en son plan olsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.