Şimdi Ara

IseWorld Slep Sınavı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
7.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ise World'un yurtdışına öğrenci gönderimi(Lise ) için yaptığı Slep sınavı varmış galiba Cumartesi günü (8 0cak)
    Acaba bi bilgisi olan var mı katılacaklar vs.

• Arkadaşlar sınav tarihim 22 ocak cumartesiye ertelendi
    Bu önümdeki 2 haftada ingilzce seviyemi reading ve listening olarak nasıl geliştirebilirim ?
    Bu arada İngilizce seviyem b2 dir.
  • şuanki durum nedir ? girdinmi sınava?
  • evet
    67 üzerinden 64 aldım
    sınav tahminimden daha kolaydı.
    22 ocakta girdim sınava
    Bundan sonra mulakatlar falan oluyor,
    düşünenlere yardımcı olabilirim.
  • ben lise 1 e gidiyorum. okulum bu sınava ev sahipliği yaptı. ben de girdim. 67 üzerinden 56 aldım. ama 55 üstü alınca indirim mi ne yapıyorlarmış. ben ucundan kazandım ama ben şimdi değil lise 4'ün sonunda gitmeyi düşünüyorum Amerikaya. 2 yıllık süresi var biliyorum ama ben dil seviyesini gösterecek diploma olarak girdim, bu nedenle mülakatlara gitmedim. lise 4'te gitmek için tekrar gireceğim. seneye de ielts'e gireceğim.

not: okulumdan geçen sene bir öğrenci bu programla Amerika'ya gitti. çok başarılı olduğu için ona orada burs teklif ettiler. Şimdi üniversiteyi bile orada okuyacak. ayrıca kız lise 1'in sonunda gitti. yani yaşı büyük filan da değil. darısı bizim başımıza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightSLayer -- 12 Mart 2011; 22:28:21 >

• ben lise3'üm büyük ihtimal son seneyi orada okucam.

güzel bir burs alırsam da üniye giderim diye düşünüyorum.
  • 2 hafta sonra sonra Slep sınavına giricem.Neler sorulduğu hakkında bana bilgi verebilicek biri varsa çok iyi olur.
  • Sinavi kazanip gidip egitim goren varsa bana fiyat hakkindada yardimci olabilirmi? Burs alabilmek icin nasil bir basari gostermem gerekir?
  • bu sınavda başarı elde edilince amerikada lise okuma bursu mu veriliyor? Burs kazanmak için kaç soru yapmak gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatality94

evet
    67 üzerinden 64 aldım
    sınav tahminimden daha kolaydı.
    22 ocakta girdim sınava
    Bundan sonra mulakatlar falan oluyor,
    düşünenlere yardımcı olabilirim.

Merhaba sınavdan 64/67 almışsınız o zaman bi burs falan almanızda mümkündür sanırım. Gittiyseniz eğer yaşadıklarınızı biraz paylaşabilir misiniz? Bir de masraflarınızın ne kadar tuttuğunu açıklayabilirseniz planlamamı yapmaya çalışacağım.
  • quote:

ben lise3'üm büyük ihtimal son seneyi orada okucam.

güzel bir burs alırsam da üniye giderim diye düşünüyorum.

Merhaba. Konuyu hortlatıyorum.

Gidebildiniz mi ABD'ye? Üniversiteyi orada mı okudunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liseyi orada bitirdim arkadaşlar. Ondan sonra üniversite için yeterli burs alamadım. Burada sınava girdim, şimdi de üniversite okuyorum.
  • merhaba,
    bursluluğunuz ne oranda oldu? maliyetler hakkında bilgi verebilir misiniz? teşekkürler.@fatality94
  • quote:

Liseyi orada bitirdim arkadaşlar. Ondan sonra üniversite için yeterli burs alamadım. Burada sınava girdim, şimdi de üniversite okuyorum.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 3 Temmuz 2020; 15:17:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.