Şimdi Ara

isem kitap belası( kargoya vermiyolar kitaplarımı )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • daha önce hiç alışveriş yapmadım bu siteden bikaç kitap aldım 1-3 gün arasında kargoya verilicek diyo 1 haftadır bekliyorum hala verilmedi bugün de sitede siparişin yanında kısmi iade bekleniyor diyo anlamadım kargoya vericekler mi bu kitapları daha önceden alışveriş yapan var mı bu siteden

• ben yaptım dolandırıcı değiller ama her firma gibi işini düzgün yapmayabilir bir arayıp sorun derim.
  • ben de 1 hafta bekledim sonra kargoya verilmesini 4-5 gün bekledim. Sipariş iptali için aradım 20 dk sıra bekledikten sonra kargoya verilir bugün, eğer iptal ederseniz kargo parası ödemek zorunda kalırsınız dedi kadın. işte böyle dolandırı ve sahtekarlar. taahhüt ettikleri sürede vermeseler dahi kargo parası ödemek zorunda bırakacaklarını düşündüler. arayıp direk iptal ettirmeni öneririm. daha fazla zaman kaybetme.
  • 9 gün oldu hala vermediler kargoya iptal ettiricem büyük ihtimal en iyisi işlerden ya da kitapseçten almak herhalde
  • Hocam işleri pahalı olduğu için kullanmıyorsan -internet üzeri için konuşuyorum- elden almak daha mantıklı.
    Misal geçen kızılayda zafer çarşısından kitap aldım 95 liralık, 62 lira ödedim
  • thebossmyy kullanıcısına yanıt
    küçük bi ilde yaşıyorum 1 tane kırtasiye var orda kitap bulabiliyosun sadece 40 liralık kitabı 60 a satıyo onlar da
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.