Şimdi Ara

İşcep ile Filbox'ta 70 tl İndirim ve 3 ay ek süre

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
1.616
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15-30 Mart 2017 tarihleri arasında İşCep veya İnternet Şubesi’nden alınabilecek olan referans kodu,www.filbox.com.tr/isbankasikampanya adresinde kullanılarak Filbox Uydu Alıcısı ve 15 ay içerik 229 TL veya Filbox Cam Modül ve 15 ay içerik 129 TL’ye satın alınabilir. Kodlar tek kullanımlık olup 31 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Böyle bir mail geldi arkadaşlar kullanan var mı fiyat iyi gibi ?

• Merhaba, işbank müşterisi olarak geçen hafta bende forumda konusunu görüp hemen ön araştırma televizyonumun uyum sağlayacağını düşünerek filbox cam modülü sipariş verdim.

Fakat modül gelmeden önce öğrendim ki televizyonum desteklemiyor. Hemen beko mağazasına uğrayıp grundig 8350 model uydu alıcı satın aldım ve tüm kanalları kurdum. Ertesi gün modül gelince de uydu alıcısına takıp aradım ve aktivasyonu tamamladım. Şuan sorunsuzca kullanıyorum. :) yardımcı olabileceğim bir konu olursa seve seve..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AktasarimTr kullanıcısına yanıt
    Sahili uydu varsa tv de nasil yapiliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AktasarimTr

Merhaba, işbank müşterisi olarak geçen hafta bende forumda konusunu görüp hemen ön araştırma televizyonumun uyum sağlayacağını düşünerek filbox cam modülü sipariş verdim.

Fakat modül gelmeden önce öğrendim ki televizyonum desteklemiyor. Hemen beko mağazasına uğrayıp grundig 8350 model uydu alıcı satın aldım ve tüm kanalları kurdum. Ertesi gün modül gelince de uydu alıcısına takıp aradım ve aktivasyonu tamamladım. Şuan sorunsuzca kullanıyorum. :) yardımcı olabileceğim bir konu olursa seve seve..

hocam kodu nereye ekliyoruz ? bir de dahili uydu hd tv var bende modil olur mu buna ?
  • Kodu olupta kullanmayacak bir arkadaşımız varsa pm ile bana gönderebilir kodu. Bayadır almayı düşünüyordum iyi olmuş bu kampanya.

• Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    Televizyon marka ve modelini paylaşırsanız kontrol edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aspergersendrom01

quote:

Orijinalden alıntı: AktasarimTr

Merhaba, işbank müşterisi olarak geçen hafta bende forumda konusunu görüp hemen ön araştırma televizyonumun uyum sağlayacağını düşünerek filbox cam modülü sipariş verdim.

hocam kodu nereye ekliyoruz ? bir de dahili uydu hd tv var bende modil olur mu buna ?

Televizyon marka ve modelini paylaşırsanız kontrol edebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: citiraga

Kodu olupta kullanmayacak bir arkadaşımız varsa pm ile bana gönderebilir kodu. Bayadır almayı düşünüyordum iyi olmuş bu kampanya.

Elimde fazla'dan 1 adet kod vardı. PM ile gönderilmiştir.
  • kod isteyen pm atabilir.
    Luxor 40L600D 40" 101 Ekran Full HD 400 Hz Uydu Alıcılı Smart LED TV
  • Arkadaşlar LG 58UH635V televizyon aldım. Şu an yayın yok HDMI ile pc yi bağlayıp internetten tv açıp onu izliyorum. Uydu çanak manak kurmaya kalksak 50 - 100 lira gidecek. Birde taşınma durumumuz var. Sizce filbox mantıklı mı? Cam modül uyumlu mu? Neden uydu ve cam modül fiyat farkı bu kadar fazla? Uzun zamandır almayı düşünüyorum elimde hem işbankası kartları var hemde yemeksepeti çekilişinden kazandığım kod var. Alayım mı sizce
    benimkinede bakabilirmisimiz tam net olarak birşey bulamadım pcmia girişi var ama bu cam yuvasımıdır anlamadım..

lg 47lm640s

• Filbox,hikayedir.belgesel kanalları az,filmler eski ve dandirik.

• Filboxtan fil yavrularımı çıkıyor

• Kod isteyen p.m. atabilir.

Not: ücretsiz verilecektir​.

• kod isteyen bana da p.m. atabilir.
    Nasılsa kullanmayacağım ihtiyacı olana gitsin
    Çok teşekkür ederim hocam sağolun

• Bende kullanmayaçak olan varsa ata bilir mi?

• Arkadaşlar lg model lm 860v serisinde modüllü olarak seyredilebilirmi. yardımcı olacaklara minnettar olurum.
  • E8AE467

ihtiyacı olan alsın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.