Şimdi Ara

İŞBANKASI İNTERNET ŞUBESİ KULLANICILARINA 15 TL LİMANGO ÇEKİ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
1
Favori
10.678
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • moripho 20tl lik cek e karsilik limango 15tl lik cek verebilirim PM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ^Ücretsiz^_^Limango 15x2 _30.TL çek/kod^^

^'' Referansımla Limangoya üye olanın ^hesabına alışveriş yapması için 15TL. kod tarafımca tanımlanacaktır.

Alışverişini tamamladıktan sonra pm.'den dilediği hesabında kullanabileceği bir adet daha 15TL. kod verilecektir.
    Toplamda; size tanımlayacağım çek dahil _bir alışverişinize 2 adet Limango 15TL. kod verilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GlamourSS -- 20 Eylül 2012; 11:43:41 >
  • hocam ben mevcut üyeyim bana fazla varsa bir 15lik kod verebilir misiniz?
  • ^Ücretsiz^_^Limango 15TL. kod/çek^_^için Pm. gönderin _kendi hesabınıza veya dilediğiniz hesaba tanımlayıp kullanabilirsiniz..

Limango kodlar bugün saat 23:59'a kadar kullanılmalıdır, kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.!!!

Lütfen alışveriş yapacaklar Pm. göndersin kodlar sınırlı, ihtiyacı olan kullanabilmiş olsun... ihtiyaç duyan yine isteyebilir, kaldıysa gönderirim

Tam sürümde Pm gönderemezseniz, mobil yada tablet sürümde sorunsuz çalışıyor _
    https://forum.donanimhaber.com/pmsend.asp?toMemID=1088928 _bu linki kullanarak '' özel mesaj '' gönderebilirsiniz...
  • ya arkadaş 15 tl ile kargo bedava olan ürünlerden aliyorum , hediye çekini kullanınca kargo ekliyor böyle saçmalik anca limangoda olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

ya arkadaş 15 tl ile kargo bedava olan ürünlerden aliyorum , hediye çekini kullanınca kargo ekliyor böyle saçmalik anca limangoda olur.

maalesef öyle yapıyor, hangi çeki kullanırsanız kullanın hep kargo parası karşımıza çıkacak, geri adımda atmayacaklar sanırım şikayet etmedikçe _facebook sayfaları üzerinden bastırmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glamour3113

quote:

ya arkadaş 15 tl ile kargo bedava olan ürünlerden aliyorum , hediye çekini kullanınca kargo ekliyor böyle saçmalik anca limangoda olur.

maalesef öyle yapıyor, hangi çeki kullanırsanız kullanın hep kargo parası karşımıza çıkacak, geri adımda atmayacaklar sanırım şikayet etmedikçe _facebook sayfaları üzerinden bastırmak lazım

Onu geçtim iğne alsan 7 lira kargo
  • quote:

Orijinalden alıntı: tello2

quote:

quote:

hayır sonra bizi kötü niyetli yapıyorlar,
    3 lira anlaşmalı gönderdikleri belkide 2 lira, 7 lira kargo alıp bizi kazıklamaya çalışma zihniyetine kimse birşey diyemiyorsa, bizde hep hediye çekli hesap kullanırız vicdanımızda bunlara karşı rahat olur,
  • quote:

Orijinalden alıntı: steinbeck0635

quote:

Orijinalden alıntı: tello2

quote:

quote:

hayır sonra bizi kötü niyetli yapıyorlar,
    3 lira anlaşmalı gönderdikleri belkide 2 lira, 7 lira kargo alıp bizi kazıklamaya çalışma zihniyetine kimse birşey diyemiyorsa, bizde hep hediye çekli hesap kullanırız vicdanımızda bunlara karşı rahat olur,

+1 _Çeksiz yaptığım alışverişim yok gibidir, kargo parasını zaten kim ödüyorum diyor'kiHerkes çekle alışveriş yapıyor _Limango ^1^numaradır, 13Liradan fazla indirim sağlamasa'da I Love u LiMaNgO
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaos25 -- 24 Ocak 2013; 17:06:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaos25

edit

küfürlü konusamayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: RePLa_42

quote:

Orijinalden alıntı: kaos25

edit

küfürlü konusamayalım

Tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaos25 -- 25 Ocak 2013; 8:24:10 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.