DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
İşbankası internet şubesi kullananlar...
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
3.437
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İşbankası internet şubesi kullananlar...
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      473 Mesaj
      24 Ekim 2007 18:22:08
      Arkadaşlar bayadır kullanmıyodum bügün bi havale yapıcam girmem gerekti.

bu internet subesıne gırıste 2. kısımda

hani

Ad soyad

dogum yeri

sıfre hesap numarası falan sorulan sayfada hesap numarası kısmına klavuz hesap numarası yazın diyo
      11 haneli diyo

Benim şube kodum 1500 bide 6 haneli hesap numarası var toplam 10 oluyo

Nasıl giricem bi yardım

• Yüzbaşı
      473 Mesaj
      24 Ekim 2007 18:25:40
      Arkadaşlar hiç mi işbankası kullanan yok aranızda ya

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      24 Ekim 2007 18:31:44
      uzun süre girmiyorsan şifrenin kullanım süresi dolmuştur.yeni bir şifre aldıktan sonra hesabından havale yapabilirsin.(talimatsız havale olması lazım.)

sana ait olan hesap numarana gerek yok.Zaten işlem seni yönlendiriyor.

• Yarbay
      2232 Mesaj
      24 Ekim 2007 18:36:22
      tam emin değilim ama bankamatik kartıma baktım bende 1500 0****** gibi devam ediyor.. hesap numarası 6 haneli ise başına sıfır koy.. 1500 0****** gibisinden dene bir..

• Yüzbaşı
      473 Mesaj
      24 Ekim 2007 18:40:08
      http://img61.imageshack.us/img61/5692/adszjc7.jpg

İşte hocam burdaki hesap numarası yazan yerde sorun yaşıyorum 1500 ü yazıyorum arkasından 6 haneli hesap numarası var ve toplamı 10 rakam edıyo

ama burda 11 dıyo

• Yarbay
      2178 Mesaj
      24 Ekim 2007 18:42:53
      Dostum hata ediyorsun, ben olsam burada soracağıma, açarım müşteri hizmetlerine telefonumu,derdimi anlatırım, olay çözüme kavuşur (şahsen ben karşılaştığım en ufak sorunda telefon açmayı daha uygun buluyorum).

• Yüzbaşı
      473 Mesaj
      24 Ekim 2007 18:43:11

quote:

Orjinalden alıntı: ornapsen

tam emin değilim ama bankamatik kartıma baktım bende 1500 0****** gibi devam ediyor.. hesap numarası 6 haneli ise başına sıfır koy.. 1500 0****** gibisinden dene bir..

Hocam eyvallah dediğin oldu.

Ama bu seferde hata sayfası geldi.İnternet explorer kullanıyosan ınternet ozellıklerınden gızllılık e gır guvenlık sevıyesını orta medium yap dıyo.Ama bende zaten orta medium acılmıyo

• Yarbay
      2232 Mesaj
      24 Ekim 2007 18:51:08
      telefonla adamlara ulaşmak da bir dert ya.. aynı bankada bir sorun yaşadım. bankanın sayfasından hararetli bir mesaj... telefonumu da verdim işte telefonum arayın ben uğraşamam gibisinden bitirdim cümleyi.. bir gün sonra onlar aradı hallettim.. şimdi başka bir bankanın kartıyla ilgili bir problemim var onda da aynısını yapacam...
      @raikonen belki güvenlik olarak uzun süre sayfa açık kalmışsa hata mesajı vermiştir.. yeni bir sayfa açarak dene istersen

• Er
      0 Mesaj
      29 Temmuz 2009 14:17:27
      arkadsalr ıs bankasından ınteraktıf bankacılık yapabılmek ıcın elımızde bankamatık kartımı olması lazım ben bugun hesap actıdım elımde hesap cuzdanım var ama bankamtık kartım yok daha 10 gun sonra gelır dedıler yanı ınteraktıf bankacılık ıcın 10 gun beklememmı laızm

• Yarbay
      8992 Mesaj
      29 Temmuz 2009 14:19:13

quote:

Orijinalden alıntı: = RaiKoNéN =

Alıntıları Göster

Hocam eyvallah dediğin oldu.

Ama bu seferde hata sayfası geldi.İnternet explorer kullanıyosan ınternet ozellıklerınden gızllılık e gır guvenlık sevıyesını orta medium yap dıyo.Ama bende zaten orta medium acılmıyo

firefox'la aç sen de

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.