Şimdi Ara

İşbankası bankamatik kartı kaç günde elime ulaşır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
52.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 gün oldu çatlıcam sabırsızlıktan gelsede online işlemler yapsam ya

• 4-5 gün civarı
  • Benimki Yapıkredi 4 Günde Elime Ulaştı
  • gelmeden de online islem yapilabiliniyor
    Basvurdugun an zaten musteri hesap numaran cikiyor 123456789 gibi. Bu hesap numaranin internet subesine acilmasi vs gerekiyor.
    Yani tek ihtiyacin olan subeye gidip internet bankaciligina actirman hesabini ve hesap numarani alman...
    Tabi iscep olayini iptal ettir...
  • online işlemleri açtırmak için şubeye gitmek gerekiyor
    bende de kapalıydı şubeye gittim açtırdım
    bu sefer de sadece sorgulama yapılabilecek şekilde yapmışlar havale falan yapamıyorum
    onu da açtırmak için gene gitmem gerek
  • Benimki 2 hafta civarında sürdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

online işlemleri açtırmak için şubeye gitmek gerekiyor
    bu sefer de sadece sorgulama yapılabilecek şekilde yapmışlar havale falan yapamıyorum

hocam gittim şubeye 6 sene önceden çocukken açtırdğım bir hesap gözüküyomuş yaklaşık %103 civarında bir faiz binmiş 987 lira paran var dediler bayılıp sandalyeden düşücektim sünnet paraları 2 kat faize binmiş

malum 2 tane hesap olunca benim adıma farklı müşteri numaralarında bankamatik kartı olunca eski klavuz hesabını kapatıcaz bu müşteri numarana aktarıcaz parayı dediler yada bankamatik kartı üzerinden 2 tane hesabı yönlendireblcekmişim bu arada o sorgulama olayına gelince hesap açtırırken kısıtlama istemiyorum seçeneğini işaretlemek gerekiyor ben işaretledim umarım öyle birşeyle karşılaşmam ama adam 10 gün sonra gel kartınıda şifrenide alırız dedi 4 gün oldu acayip sabırsızım keşke bi kart 5-6 günde gelsede paramıda alsam kartımıda

• Yapıkredi 4 Günde Geldi. İş Bankası 6 Gün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A ®h Pozitif

quote:

hocam gittim şubeye 6 sene önceden çocukken açtırdğım bir hesap gözüküyomuş yaklaşık %103 civarında bir faiz binmiş 987 lira paran var dediler bayılıp sandalyeden düşücektim sünnet paraları 2 kat faize binmiş

malum 2 tane hesap olunca benim adıma farklı müşteri numaralarında bankamatik kartı olunca eski klavuz hesabını kapatıcaz bu müşteri numarana aktarıcaz parayı dediler yada bankamatik kartı üzerinden 2 tane hesabı yönlendireblcekmişim bu arada o sorgulama olayına gelince hesap açtırırken kısıtlama istemiyorum seçeneğini işaretlemek gerekiyor ben işaretledim umarım öyle birşeyle karşılaşmam ama adam 10 gün sonra gel kartınıda şifrenide alırız dedi 4 gün oldu acayip sabırsızım keşke bi kart 5-6 günde gelsede paramıda alsam kartımıda

Çok güzel sürpriz olmuş Ben 2 kez kart aldım. 1.si (bankamatik) 15 gün gibi bir sürede geldi. 2. si kredi kartıydı oda 5 hafta sonra ancak elime ulaştı. Kartları farklı illerde farklı şubelerden aldım bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: samed.yıldırım

quote:

quote:

Çok güzel sürpriz olmuş Ben 2 kez kart aldım. 1.si (bankamatik) 15 gün gibi bir sürede geldi. 2. si kredi kartıydı oda 5 hafta sonra ancak elime ulaştı. Kartları farklı illerde farklı şubelerden aldım bu arada

2 hafta sonra tatil bitecek hocam alşveriş zamanı tamda :/

evet çok güzel bir sürpriz oldu nakit param hiç 200 lirayı geçmemişti

• istanbul ankara gibi büyük şehirlerdeysen 1 haftada gelir ama kıyıda köşede bi yerde yaşıyorsan 2 hafta. ben kredi kartı başvurusu yaptım 2 haftaya kadar gelecek dediler
  • gelnce nerden öğreneblrz acaba
  • en az 1 hafta .
  • quote:

Orijinalden alıntı: omur_08

en az 1 hafta .

444 02 02 arasam yola çıktımı desem gülerlermi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omur_08

en az 1 hafta .

444 02 02 arasam yola çıktımı desem gülerlermi

İsmini Soyisimini Vererek Öğrenebilirsin.
  • ben kredi kartını yenilecegim 3. hafta olacak hala haber yok .gittim arayacagız diyorlar.
  • bi ariyim bide diyolarmış yolladık yarın gidip alablrsnz şubeden yrock.gif
  • benim kartım 15 gün sonra gelmişti. daha doğrusu 15 gün sonra şubeye gidip teslim almıştım. tabi bu 3 sene önceydi şimdi nasıl bilmem. onun dışında online işlemler için bankamatik kartın gerekmiyor müşteri numaran ve şifrenle girebiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endimiyon

benim kartım 15 gün sonra gelmişti. daha doğrusu 15 gün sonra şubeye gidip teslim almıştım. tabi bu 3 sene önceydi şimdi nasıl bilmem. onun dışında online işlemler için bankamatik kartın gerekmiyor müşteri numaran ve şifrenle girebiliyorsun.

şifre içinde kart gerekiyor kardeşim
  • üsküdar iş bankasından hesap açmıştım bankamatik kartımı 4 gün sonra gidip şubeden almıştım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.