Şimdi Ara

İşaret - İhanet - Seçilmiş - Vahşi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
9.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni Bir Hayat, Yeni Bir Aşk...

Tüm Dünyada Gençlerin Tutkunu Olduğu Yeni Bir Vampir Serisi.

"Yüzümü ona çevirdiğimden beri bu kitap beni kendine esir etti. Tamamıyla muhteşem. İşaret, ateşli, karanlık ve eğlenceli."

-Gena Showalter, Yazar-

"İlk paragraftan itibaren bağımlısı oldum. Kitabı bir çırpıda bitirdim."

-MaryJanice Davidson, New York Times bestseller Yazarı-

Aşırı derecede bağımlılık yapan bir vampir serisi

-Romantic Times-

On altı yaşındaki Zoey, İz Sürücü tarafından İşaretlendiğinde, eski hayatının geride kaldığını anlamıştı. Şimdi artık, arkadaşlarından ve ailesinden ayrılıp çalışması gereken tek dersin Vampir 101 olacağı Gece Evi'ne yerleşmek zorundaydı.

Aşk, İhanet, Gerilim ve Rekabet dolu Gece Evi Serisinin İlk kitabı İşaret sizi kendisine esir edecek.

İhanet

Bir Gece Romanı

KIŞKIRTICI BİR İHANET, ŞAŞIRTICI BİR TEHLİKE...

GECE EVİ SERİSİNİN BÜYÜLEYİCİ İLK KİTABI İŞARET’TEN SONRA İHANET KİTABINDA DA HEYECAN ARTARAK DEVAM EDİYOR

Zoey için Hayat harika bir şekilde akıp gitmektedir. O sonunda vampir tanrıçasının ona verdiği büyük güçlerle barışık hale gelmiştir ve okulun bir parçası olduğunu içtenlikle hisseder. Fakat ardından hesapta olmayan bir şey gerçekleşir: Küçük yaştaki çocuklar öldürülür ve bütün deliller Gece Evi’ni işaret etmektedir. Zoey kendisini eşsiz kılan yeteneklerin sevdiklerine karşı bir tehdit unsuru olabileceğini anlar

GECE EVİ SERİSİ’NİN İKİNCİ KİTABI İHANET SİZİ ESİR EDECEK

“Karanlık vampir dünyasında geçen olağanüstü etkileyici bir macera.”

—Romantic Times BOOKreviews

“Son zamanların en iyi gençlik romanı. Sosyal bir dışlanmış olmanın ve dostluğun muhteşem güzelliğini gösteriyor.”

—The Beltane Papers

Gece Evi serisinin ikinci kitabı İHANET ürkütücü, seksi, güzel, şaşırtıcı ve müthiş heyecanlı

Seçilmiş

İLK ÖNCE İŞARET'LENDİ,

ARDINDAN İHANET'E UĞRADI.

ŞİMDİ İSE ZOEY BİR SEÇİLMİŞ...

Dünyada satış rekorları kıran, okuyan herkesi bağımlısı yapan gençlerin yeni gözdesi Gece Evi Serisinin 3'ncü kitabı SEÇİLMİŞ'te heyecan hız kesmeden katlanarak devam ediyor.

DİŞLERİNİZİ BU MUHTEŞEM MACERAYA GEÇİREBİLİRSİNİZ

Büyük bir felaket Zoey Kızılkuşu bekliyor. En iyi arkadaşı artık ölümsüz. Dostları birer düşmana dönüşmekteler. Düşmanları ise birer dosta. Ve o kana susamış üç erkekle aynı anda çıkmaktadır. Genç bir vampir olmak hiç bu kadar cehenneme dönüşmemişti.

Vahşi
    Zoey'in yeni macerasının tadını çıkarmaya hazır olun!

Gece Evi'nde her şey Zoey için karmakarışık bir hal almaya başladı. Bir hafta içinde üç erkek arkadaşının üçünden de oldu.

Kurallar değişti!

Yetenekleri eskisinden çok daha güçlü!

Yine de o en karanlık ruhlarla başa çıkabilecek mi?

• Bu sene vampirlerle başımız dertte anlaşılan.

Alacakaranlık serisini bitireyim buna da başlarım olmazsa.
  • kolpa.
  • Şahsen bir hata yaparak serinin tamamını aldım. Twilight serisinden sonra bununda ilgimi çekebileceğini düşünmüştüm ama yanılmışım. Kitap tamamiyle yandan Twilight, üstten Harry Potter. Yer yer acaba Twilight serisini mi yoksa Harry Potter serisini mi okuduğunuzu şaşırıyorsunuz. İlgisini çeken insanların ilk kitabı alıp okuyup devamını öyle almalarını tavsiye ederim. Herkese iyi okumalar...

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crabeinmorn

kolpa.

Banada öyle geldi
  • Ne günlere düştü şu vampirler. Yazarlara toplu katliam bekliyorum. :P
  • Alacakaranlık serisini okumadım ama bu seri ile o kadar çok karşılaştırılıyor ki kitaplar,neredeyse bundan sonra vampirlik üzerine ne roman yazılsa hemen yine o yorumlarda Alacakaranlık ismi geçecek.Tam hatırlamıyorum ama GÜNDÜZ ÖLÜSÜ-ŞEHİR ÖLÜSÜ ....... serisiydi sanırım insanlar yorum yapmışlar resmen Alacakaranık'ı taklit etmiş,bu kadar da olmaz alıntı bu kitaplar vs. diye,oysa bu seri bundan 5-6 yıl önce yazılmış,dilimize yeni tercümesi yapılmış.Yani benzerlik varsa Meyer o kitaplardan etkilenmiş demektir.

Bu serinin de yayınlanan kitaplarını okudum ama bana çok yavan geldi.Daha fazla hareketli ve okuyucuyu içine çeken olaylar olmalı.
    Liseli bir kızın günlüğünü okur havasında okunuyor sanki bu seri..
  • 4 kitabı da okudum. Arkadaşlarında belirttiği gibi kitap çok yavan 3 kitapta 2 ay geçiyor. Olaylar yavaş işliyor. Mesela ritüel olayları her defasında hep aynı şeyleri yazıyor belki o ritüelleri çıkarsa 20 sayfa azalır Ama yinede can sıkıntısını atmak için okunabilecek seviyede bir kitap diye düşünüyorum saygılarımla.

(Edit: Düzeltme)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GedKalessin -- 10 Ekim 2009; 13:59:25 >
  • yakında herkes vampir olacak,nereye baksam vampirli bişey
  • Bram Stoker ın kemikleri sızlayack şu vampirlerin düştüğü duruma bak
  • Bu ne ya konularına bak kitapların.
  • şu aralar çok popüler bunlar, ben de okudum hepsini. beğenmesem ilkini okuduktan sonra bırakırdım ama sürükleyici bence. her kitapta ilk defa okuyomuşuz gibi aynı şeyleri tekrarlamasa bi de, daha güzel olacaktı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.