Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ısa radyo kartı xp de çalışırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> ısa radyo kartı xp de çalışırmı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    113 Mesaj
    zoltrix radyo kartım var driveri xp de çalışmadı driverını henüz bulmadım ama size sormak istedim. yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    zoltrixin xp desteği var sa çalışması gerekir çalışmaz sa kartta d abir problem olabilir. mesela makinen kartı algılıyor mu???
    ama xp ninde onu otomatik görmesi gerekir...
    |
    |
  • Teğmen
    113 Mesaj
    kart sorunsuz 98 de me de kartı görmüyordu. kartın sadece bir yazılımı var onu yükleyince otomatikmen çalışıyordu.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    274 Mesaj
    Bende isa ses kartı vardı. XP tanıyordu. Seninkini de tanıması lazım.
    |
    |
  • Yarbay
    4501 Mesaj
    xp de donanim destegi cok genis, fakat cogu tv ve radyo kartina destek vermiyor.. saniyorum kartin orjinal yazilimina ihtiyacin olacak..
    |
    |
  • Teğmen
    113 Mesaj
    hakılısın xp için yazılmış bir yazılım bulmalıyım.işyerimdeki bilgisayarlardan software indiremiyorum evden bir ara bakacağım ama bulurmuyum bilmiyorum
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    selam kardeş. radyo kartın isa ise hiçbir işletim sistemi tanımaz. çünkü radyo kartında donanım hakkında işletim sistemine teknik veri verecek bir yonga yoktur. isa radyo kardını istediğin işletim sisteminde radiator isimli programla çalıştırabilirsin.www.radiator.com
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
google reklamları
üniversite
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.