Şimdi Ara

İş yerinde tutanak yedim 20 dk gecikmiştim. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
2
Favori
14.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-C0609E675

Bu mesaj silindi.
    Arkadaş ne demiş bilmiyorum. Neden? ÇÜNKÜ BLOKLU. Sallamayın geçin.
  • Bikaç kere daha yapmışsındır kimse kimseye 20dk geç geldi diye tutanak tutmaz. En kötü sorumluna haber verirsin gecikiceğini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle şeyleri gördükçe iş yerimin rahatlığına bayılıyorum. 1-2 saat geç gelecek olsan bile arayıp bilgi vermem yeterli oluyor. Aynı şekilde erken çıktığımız da çok oluyor. Kart ile giriş çıkış yapılıyor ama kimse ona bakmıyor :)
  • böyle şeylere takılmayın.
    tutanaktır ihtardır ıvır zıvır şeyler.

ben kendime bile ihtar yazıyorum bazen.

20 dk gecikmişsen 20 dk az alırsın buna can sıkacak bi durum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

ALMANCI AKRABAN OLDUĞU İSPATLA BAKALIM
    NE BİLİYİM ÇALISTIGI FİRMANIN ADINI ÖĞREN YAZ BURAYA, BEN FİRMAYLA ALMANCA KONUSUP O PERSONELİ SORACAĞIM
    YADA KİMLİĞİNDE BAZI YERLERİ GİZLE ALMAN KİMLİĞİNİ KOY BURAYA
    YADA ALMANYA YA AİT ONUN SENİN AKRABAN OLDUGUNU KANITLAYAN BİR ŞEYLER YÜKLE DE GÖRELİM.

EĞER YAZDIGIN ŞEYİ İSPATLAYAMAZSAN EN ADİ HALSİYETSİZ, SAHTEKAR, FETÖ UZANTISI, PKK AŞIĞI, NANKÖR, NAMERT, HAŞHAŞİ, MEZARLIK SOYGUNCUSU VE VATAN HAİNİSİN BİRADERİM

HADİ BAKİM

Alıntıları Göster
    Benim bildiğim kerimcem bunun altında kalmaz. Belgeleriyle gelir birazdan

• 1.ben ab de mesai şartları çalışma şartları kötü demedim...
    2. sadece kıytırık anadolunun köşe yerindeki lisans diplomasıyla oraya patron, idari müdür , yönetici,üst kademe elaman olarak ışınlancağını sanan, cennet bekleyen, hayal dünyasında yaşayan gençlerimize mutluluklar diliyorum konu kapansın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 13 Mart 2019; 16:25:32 >
  • AnotherPlanet kullanıcısına yanıt
    Anlatamazsın. Orayıda bizim gibi sanıyorlar. Almanyada çok kısa gezi amaçlı gittim. Küçük istanbul diye bi yere gittik. Aynı istanbul adam çekmiş yolun ortasına arabayı çekmiş gitmiş. Kahve gibi bir şey var oturmuş çay içiyor başı boşlar. Hele biri vardı hiç unutmam. Orada kamyon şöförüymüş. Pek memnun değildi. Dedim hiç olmazsa bir dil öğrendin oda iyi bir şey dedim. Bana çat pat biliyorum almancayı dedi. 5 sene bir ülkede kalıp o dili öğrenmeyen öküze elbetteki b.k temizletmek gerekir. Zaten başka bir işe de yaramaz.

Bunun yanında çalışan işinin başında olan adamlarda parasını kazanıyor adam gibi. Almanya bizi gısganıyor lafı ile aynı saçmalıktadır türkler aşağılanıyor vs vs vs kısmı

• Acimazlar. 15 dk ya kadar tolerans oluyor özel sektörde.

• Dikkat et ayağını kaydırıp senin yerine eş,dost,akrabalarından birini getireceklerdir belkide

• mehmet kanka sen misin ?
  • çalışma saatlerine bakılırsa devlette değil özel hastahane çalışanısın..
    haftada 45 saatten fazla çalıştığını ispatlarsan güzel bir tokat atabilirsin karşı tarafa.. ayrıca elden maaş olayı (siğortada maaşı eksik bildirme) varsa onu da ispatlarsan okkalı bir tokat daha atarsın..
    kanıtlar iyiyse güzel bir tazminat alabilir ve iyi bir ceza yetirtebilirsin

Elini çabuk tut, kalan adalet sistemimizin son demleri faydalanmaya bak
  • tutanak sayesin de bir sonra ki zam zamani zaminiz az olucak h.o

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Tek derdi Almanya kendi ulkesine bakamiyor biliyorsun goruyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nick - meslek uyumu
    Hiçbir şey çıkmaz alışkanlık haline getirmezsen

• Ihtiyacin yoksa cik

• Almanyada yokmu?Almanyada çalışma konusunda insan değil robotsun.Orda çalışıpda çok sakatlanan olmuşturki bide geç kal bakayım sen"Sen beni zarara uğratdın diye" her türlü pisliği yapar.Bizim burda çalışma neki!Onların yanında çiftlik kalır....

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C0609E675

Bu mesaj silindi.
    :) Almanya da o dediginiz işten işe değişir. Benim çalıştığım işte felsefe iş saati çalışmaya hazır olmaktır.

10 dakika geç geleceğinizi belirterek izin alırsanız ve yönetici onaylarsa işte o hafta 10 dakika fazla çalışmak zorunda kalırsınız.

• timurray kullanıcısına yanıt
    Benim su ana kadar gordugum oyle bir sey yok. Insan haklari ve calisma sartlari konusunda katilar. Sirket gerekli tedbirleri almadiysa ve isci sakatlanirsa isyeri kapatmaya ve uzerine yuklu bir tazminat almaya kadar gider o is.

Yahu isyerini birak, sen diyelim bisikletle birine carptin, adam yere dustu kolunu incitti. Ambulansinda hastanenin de tum giderleri sana ait. Uzerine adam seni dava edebilir ve guzel de para alir.

• leiwatzler L kullanıcısına yanıt
    Benim sirketim ve benzeri IT sirketleri isin zamaninda yapilmasina bakar gerisini sallamazlar. Alt katimizda Atos ve IBM var, yan binada Microsoft ve Accenture var, hic biri farkli degil.

Fabrikada yada devlet kurumunda dediginiz dogru ama sadece 8 saat calisirsiniz bir dakika bile fazla degil. Pazar gunu kesinlikle calisilmaz, mesai saati disi calisilmaz.

Kendi adima konusayim, sirket bana Nokia 3320 / 3310 verdi. Maile sirket disinda bakma, sirketteykende harici aramalarda cep telefonunu kullan dediler. Laptopu bile aksam calismasi yoksa almiyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.