Şimdi Ara

İş Sahibi Olduğumuzda Unutmayalım! DH Forumdakilere BURS verelim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İçimden böyle bir şey geçti. Burada ne kadar troll vs. olsa da başarılı bir çok öğrenci var. KAF serisi almak isteyip alamayan, canavar gibi fizik öğrenmek isteyen ama 300 TLlik seti alamayan, 2.el aradığı kitabı bulmak için saatlerce forumu dolaşan bu istekli başarılı öğrencilere ileride tek seferlik burs vereceğim notumu da düşüyorum buraya.

Siz de notunuzu bırakın ve DH Forumu unutmayın gelecek nesillere hep birlikte burs verelim!

Tek seferlik derken mesela 150 tllik bir aletini/kitabını karşılayamazsa biz alırız. Yani aylık burs zor olabilir ama tek seferlik böyle yardımcı olsak hiçbir şey kaybetmeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmam Bayıldı -- 22 Eylül 2018; 9:43:24 >

• Emekli Amiral kullanıcısına yanıt
    İlk ben başlatıcam galiba inşallah devamı gelir.
    Devamlı burs hepimizi zorlar biliyoruz. Ama bir diş hekimi öğrencisinin bir aleti olabilir zorlanabilir bunu alabiliriz. Veya en önemlisi sınava hazırlananlar çünkü hali hazırda sınava hazırlananlara burs veren bir yer yok biz bunu yapabiliriz.
  • Dhlı sadece zeki değildir.Aynı zamanda adamdır.

Konu umarım güzelce uzar gider.Bir gün fırsat olursa bir öğrenciye en azından bir kerelikte olsa burs vermek isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

Ilerde işimi kurunca ben de bir kereliğine 1 öğrenciye burs verecem

Tarih: 22 Eylül 2018

• hocam mezunum durumum da iyi şükür ama cidden zor durumda olanlar var, kazanırsam sözüm olsun , hatta burslu okursam da bursumun birazını paylaşmaya hazırım
  • Üni kazanıp bitireyim işimi elime alayim ben de durumuma göre verebilirim

Tarih: 22 Eylül 2018

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mesleğimi elime alayım 3kişiye burs vericem tek seferlik yerimizi alalım
  • Güzel fikir, akademiden aldığım ilk maaş ile ben de bir şeyler yaparım :d

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yerimizi alalım bi yandan silikon vadisinde şirketimde kahvemi içerken baya bi dhliye tabiki verebiliriz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.