Şimdi Ara

İş imkanının yüksek olduğu bölümler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba. Şuanda 11.sınıf sayısal öğrencisiyim. Gelecek sene ki sınav ile ilgili birkaç kaygım var.

Benim isteğim okuduğum bölümün iş imkanının çok olması yönünde. Yani iş bulabilmek için illa ki Türkiye'deki belirli üniversiteleri bitirmek gibi veya 40 da 40 yapmak gibi sıkıntısı olmayan bir bölüm istiyorum. Amacım okuduktan sonra açıkta kalmamak.

İyi bir iş , maaş sahibi olabilmek için bana önereceğiniz üniversite/bölüm tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba, yakın zamanda en iyi 2 yıllık bölümler ile ilgili bir video çalışmam oldu. İzlemenizi tavsiye ederim. 4 yıllık bölümler için de hazırladığım video kısa zamanda yüklenecek. Videoyu izlemek için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz. Linkten ulaşamazsanız Youtube kanal adı Hocazade. Başarılar dilerim.
    https://www.youtube.com/watch?v=JkxRjTFxsCA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironi25 -- 4 Şubat 2018; 15:4:14 >
  • eğer ki bölümünü sırf iş imkanı yüksek diye seçersen ya işsiz kalırsın ya da yaptığın işten mutsuz olursun.
  • Sevdiğim işi yapıp işsiz kalırsam peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.