Şimdi Ara

İş Hukuku ve işçi haklarına dair sorularınızı cevaplıyorum. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için, evet kurumsal bir şirket, vakıf üniversitesi daha doğrusu. son bir sorum olacak, ALO 10'u araştırdım fakat pek bir sonuç bulamadım. Acaba ufak bir yazım hatası mı söz konusu yoksa ben mi bulamadım?
  • Evet hata olmuş kusura bakmayın. Alo 170 olması lazımdı.
  • Sorularınızı buranın dışında, yeni açılan İş'te Sorular.com platformu üzerinden de sorabilirsiniz arkadaşlar. Soru sormak için tıklayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 990500135m -- 22 Aralık 2016; 15:7:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 990500135m

Sorularınızı buranın dışında, yeni açılan İş'te Sorular.com platformu üzerinden de sorabilirsiniz arkadaşlar. Soru sormak için tıklayınız.

hocam ben yazın bir otelde çalıştım maaş vermedikleri için ayrıldım.Benlw birlikte başka kişilerde çıktı işten ancak aylar olmasına rağmen hala 1500 lira paramı alamadım başkaları da alamadı.Ne yapmalıyım?

Para harcamadan hakkımı nasıl arayabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwsehmus

quote:

Orijinalden alıntı: 990500135m

Sorularınızı buranın dışında, yeni açılan İş'te Sorular.com platformu üzerinden de sorabilirsiniz arkadaşlar. Soru sormak için tıklayınız.

hocam ben yazın bir otelde çalıştım maaş vermedikleri için ayrıldım.Benlw birlikte başka kişilerde çıktı işten ancak aylar olmasına rağmen hala 1500 lira paramı alamadım başkaları da alamadı.Ne yapmalıyım?

Para harcamadan hakkımı nasıl arayabilirim?

Para harcamadan yapabileceğin;

Ya Alo 170'e arayıp şikayet oluşturacaksınız ya da Bölge Çalışma Müdürlüğüne şikayet dilekçesi bırakacaksınız.

• Sözleşmeli özel sektör çalışanı biriyim. Yıl bitimi itibariyle bulunduğum proje el değiştirdi ve haklarımız yeni sahiplerine devredildi. Devir kağıdını imzaladık ama memnun değilim. Tazminat hakkımı alma şansım var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.