Şimdi Ara

İş Güvenliği Uzmanı Olmak İsteyenler !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 23 Kasım 2013 C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavından İçin Son Kayıt tarihi 2 Eylül 2013 dür.

1. Yeni Metropol İş Güvenliği Çevre Eğitim ve Danışmanlık LTD. ŞTİ. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından yetkilendirilmiş İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Kurumudur.
    2. Eğitmenlerimiz konularında uzman Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş Eğitici Belgesine sahip profesyonellerden oluşmaktadır.
    3. Adayların ön kayıt için ekte yer alan başvuru dilekçesi, diploma fotokopisi ve kimlik fotokopisini mail veya faks yolu ile tarafımıza göndermesi gerekmektedir.
    4. Ödeme yapıldığında kayıt işleminiz gerçekleşmiş olur
    5. 23 Kasım 2013 tarihinde yapılacak iş güvenliği sınavı için son kur kayıt fiyatlarımız
     Kredi kartı 1500 TL + %18 KDV
     Nakit 1500 TL 6. Açılışa özel % 20 ek indirim yapılacaktır.
    7. Sınav öncesi son kurların bakanlığa bildirim tarihlerini yakalayabilmesi için 23 Kasım sınavına girmeyi düşünen adayların son kayıt tarihi 02 EYLÜL 2013 Pazartesi Saat: 21:00’dir
    EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR
    Eğitime katılma hakkına sahip olan meslek grupları İş Güvenliği Uzmanlığı Yönetmeliği ile belirlenmiştir. Yönetmeliğe göre eğitime katılabilecekler aşağıda belirtilmiştir. Sayılan alanlardan mezun olmayanlar eğitime kabul edilmeyecektir.
    1. Tüm Mühendislik Fakültesi mezunları
    2. Mimarlık Fakültesi mezunları ( Mimar, İç Mimar, Peyzaj Mimar )
    3. Teknik Eğitim Fakültesi mezunları
    4. Fen veya Fen-Edebiyat Fakültelerinin Fizik ve Kimya ve Biyoloji bölümlerinden lisans düzeyinde mezun olanlar
    5. Meslek yüksek okullarının İş Sağlığı ve Güvenliği Programı ön lisans mezunları.
    Kayıt yaptırmak isteyen adayların belirtilen tarihe kadar evraklarını tarafımıza ulaştırması ve ödeme için kurumumuzla irtibata geçilmesi gerekmektedir.
    İş güvenliği eğitimleri yönetmeliklerde belirtildiği şekle göre 90 Saat Uzaktan eğitim + 90 saat Örgün eğitim + 40 Saat Staj ( Staj konusunda kurum olarak Uzmanlık hizmeti sunduğumuz firmalarda stajınız yaptırılmaktadır. ) olarak eğitim takvimleri belirlenmektedir. Uzaktan eğitimin %10’luk bir kısmı senkron derslerden oluşmakta ve senkron derslerin telafisi son kur olması sebebi ile bulunmamaktadır.220 saatlik eğitimi başarı ile tamamlayan adaylar Bakanlığın Ankara da gerçekleştirdiği sınava katılmaya hak kazanmakta 70 not ve üzeri puan alan adaylar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak sertifikalandırılmaktadır.

Adres: Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cad. Eryilmazlar Sok. No: 6 ATAŞEHİR/İSTANBUL
    (Bostancı Oto Sanayi Metro Çıkışı)
    Tel: (216) 575 84 50
    Gsm: (533) 930 26 26
    E-Mail: seyithan@metropolisguvenligi.net
    Url:http://metropolisguvenligi.net/on-kayit/

• İstanbul’da İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi veren yerler
    http://www.kaliteliste.com/yasam/istanbulda-is-guvenligi-uzmanligi-egitimi-veren-yerler/

Siz de beğendiğiniz eğitim kurumlarına oy vererek yardımcı olabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.