Şimdi Ara

İş girişimi fırsatı - Markalandırılmış Erkek Takıları - Toptan Satılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 1.5 sene önce çinden getirttiğim erkek takılarını, işlerim yoğunlaştığı için satmaya vakit bulamadım. Ben bu takıları çinden getirttim, kutu yaptırdım. Hatta bazı takı modellerine de lazerle marka ismini yaptırdım.

Marka adını buraya yazmıyorum (google indekslemesin diye) ekte bulacağınız dosyalarda zaten kutu sunumu ve model tanıtımları mevcuttur.

Takılar son kalite takılardır. Çelikler paslanmaz çelik, deriler gerçek deridir.

Bana maliyetinin altına vereceğim. Eğer takı işine girmek isteyen varsa kaçmaz fırsattır, güzel bir başlangıçtır.

Çinden bana fatura edilen toplam rakam: 1.375$
    Benim gümrükten çekebilmek için yaptığım masraf: (Depolama ücreti vs) : 1.000 TL
    Kutulara ödediğim rakam: 2.000TL

Toplam Masraf
    (Dolar kuru 6.2 desek) Çinden fatura edilen: 8.525 TL
    Gümrük: 1.000TL
    (500adet)Kutuların üretimi için ödenen: 2.000 TL
    Toplam harcadığım para= 11.525 TL

Yazmadığım ufak tefek masraflar elbette var.(Logo tasarımı, Ankara'dan İstanbul'a seyahat, kalma vs vs.)

Takıların sunumu aşağıda. (Fotoğraflar ve sunum tarafımdan hazırlanmıştır. Alan kişiye profesyonel fotoğraf çekimlerinide vereceğim. Piyasaya yaptırmaya kalksanız pahalı ve vakit kaybı olur.)
    https://www.docdroid.net/0K8jnrg/ar-sunum-extracted-pdf

Adet bilgisi ve piyasaya verebileceğiniz fiyatlar ise şöyle;
    Toplam: 346 Adet Takı var.
    Hepsini ucuza satarsanız; 16.110TL gelir elde edersiniz.
    EXCELL DOSYASI YALNIZCA CİDDİ İLGİLENENLERLE PAYLAŞILCAK. EXCELL DOSYASINDA TAKI BAŞI STOK SAYISI VE TAKININ UCUZ SATIŞ RAKAMI BELİRTİLMİŞTİR.

346 takı olmasına rağmen elde, 500 ADET KUTU VARDIR. Tekrar kutu tasarlatmadan satışa devam edebilirsiniz.

Gördüğünüz her şey özenilerek hazırlatılmış, alınmıştır. Bu projede kalite ön planda tutulmuştur. Anlaştığımız arkadaş direkt olarak instagram sayfası üzerinden satışa başlayabilir.

Teslim edeceklerim;
    500 adet kutu, 346 adet takı, Profesyonel fotoğraf çekimleri, Instagram sayfası (hiç satış yapılmadı.), Logo dosyaları.

Düşündüğüm fiyat; 6.500 TL'dir. Mevcut şartlar altında bu takıları getirmeye kalksanız sıkılaşan gümrükle beraber, uğraşmasıydı vs. derken maliyetiniz çok daha fazla olacaktır. Gördüğünüz gibi neredeyse maliyetimin yarı fiyatına satmaktayım. Takı faturalarını dilerseniz gösterebilirim.

İletişim için burdan PM atabilirsiniz.
    Veya
    Email: mkerimoglu06@icloud.com 'dan iletişime geçebilirsiniz.

Takılar Ankara'da bulunmaktadır.

Not: Eğer satılmazsa kendim tek tek satışını yapmaya başlayacağım. Fiyat gerçekten çok uygun. İyi günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LivinLaVida -- 5 Nisan 2020; 16:6:9 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Konu günceldir.

• Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -LeoN

Pm
    -LeoN arkadaşımızla anlaştık, kaporasını yolladı. Bir aksilik çıkmazsa hayırlı olsun.

• takının tane maliyeti 20tl'ye yakın. minimum satış rakımı 30tl olmalı ki emeğin karşılığını versin. Hepsini başarıyla sattığımızı varsayar isek 3000tl kar bırakacak. 364 ürünün de tek tek satılması. Kolay gelsin. Forum standartlarında farklı bir konu olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

takının tane maliyeti 20tl'ye yakın. minimum satış rakımı 30tl olmalı ki emeğin karşılığını versin. Hepsini başarıyla sattığımızı varsayar isek 3000tl kar bırakacak. 364 ürünün de tek tek satılması. Kolay gelsin. Forum standartlarında farklı bir konu olmuş.
    Tane olarak düşünürseniz yanlış olur çünkü farklı farklı modeller var. 40'a satılacak model var, 90'a satılacak model var 80'e 70'e satılacak model var. Basit ipten yapılmış takılar değil katalogda gördükleriniz paslanmaz çelik fırın boya yapılmış takılar. Ben bunları alırken alaşım modellerinin neredeyse 2 katı fazla para verdim paslanmaz çelik olsunlar diye. Bir marka değeri oluşturulması için kaliteli ürün gerekiyor. Benim yukarıda yapmış olduğum ciro hesabı takıların piyasa fiyatlarının altındaki rakamlarla hesaplandı. O nedenle işin içine tam anlamıyla girmeden dışarıdan bir yorumla kar hesaplamanız biraz yanlış olmuş. Yanlışım varsa affola. Ha bide o takının maliyeti diyorsunuz ya, o maliyetin içerisinde bunun paketlenmesi gibi çeşitli maliyetlerde mevcut sadece takı değil. Örneğin sadece kutunun tane maliyeti 4TL. 500 adet kutu yaptırdığım için boş kutular dolana kadar sonraki satışlarda 4TL kutu maliyeti otomatikman çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: LivinLaVida

Tane olarak düşünürseniz yanlış olur çünkü farklı farklı modeller var. 40'a satılacak model var, 90'a satılacak model var 80'e 70'e satılacak model var. Basit ipten yapılmış takılar değil katalogda gördükleriniz paslanmaz çelik fırın boya yapılmış takılar. Ben bunları alırken alaşım modellerinin neredeyse 2 katı fazla para verdim paslanmaz çelik olsunlar diye. Bir marka değeri oluşturulması için kaliteli ürün gerekiyor. Benim yukarıda yapmış olduğum ciro hesabı takıların piyasa fiyatlarının altındaki rakamlarla hesaplandı. O nedenle işin içine tam anlamıyla girmeden dışarıdan bir yorumla kar hesaplamanız biraz yanlış olmuş. Yanlışım varsa affola. Ha bide o takının maliyeti diyorsunuz ya, o maliyetin içerisinde bunun paketlenmesi gibi çeşitli maliyetlerde mevcut sadece takı değil. Örneğin sadece kutunun tane maliyeti 4TL. 500 adet kutu yaptırdığım için boş kutular dolana kadar sonraki satışlarda 4TL kutu maliyeti otomatikman çıkıyor.

Alıntıları Göster
    Haklınız hocam, ben kendimce kabaca bir hesap yapmıştım, alt kırılımları da var işin. Dediğiniz gibi ise paslanmaz çelik modellere 70-80 tl istiyor mağazalar, hedef kitleye ulaşılabilir ise güzel para bırakır. iyi forumlar dilerim.

• Leon arkadaşımıza satılmıştır hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.